Atbildes

  1.  0 0

  rexsils (37) 1 (167)3 11 g  

  Es nekam pakal  neskrienu vienigi citreiz censos savaldzinat un dabut to sev!

  1.  0 0

  garatccs (35) 2 (305)1 11 g  

  pakall meitenei kura tramvajaa

  1.  0 0

  incz 5 (4164)38 11 g  

  tam kurš bēg prom lēnāk

  1.  0 0

  iukarina (38) 2 (490)23 11 g  

  ja skrien pa daudz pakalj meitenei ,tad vinjai tas noteikti var apnikt un tad rezultaataa tikai puisi atgruudiis.Bet nu tramvajam gan tas neapniks ja skries tam pakalj..:)) :))

  1.  0 0

  CaptnReins (32) 2 (387)15 11 g  

  tas atkariigs no tramvaja marshruta un cik biezi vinsh kursee un arii protams no meitenes =)  

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 11 g  

  rexil,izdodas ariii? vai tikai centies?

  1.  0 0

  Reperiite (28) 6 (9762)3937 11 g  

  tramvajs var kavēties un var aiziet ātrāk, bet pēc laika tāpat nāks cits

  meitene kā parasti kavēsies un reti atnāks ātrāk, bet vai pēc viņas nāks tikpat vērtīga meitene?

  1.  0 0

  Edmundskance (37) 3 (920)24 11 g  

  Varbūt skriet prom no meitenes uz tramvaju un cerēt, ka viņa nepanāks un ka tramvajā nebūs biļešu kontrolieru vismaz līdz nākamajai pieturai.

  1.  0 0

  angellords (30) 2 (384)5 11 g  

  gaidu kad meitene pati atskries!!!:))))))

  1.  0 0

  TV_pele (31) 4 (1581)311 11 g  

  Jāiet uz stadionu paskriet...

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Ne vienam un ne otram.

  1.  0 0

  Rampage 2 (392)1 11 g  

  a puisis skrien pakal trammvajam..jo meitene seez tramvajaa un maaj vinjam ar roku...:D:D

  1.  0 0

  parlamentuss 5 (3370)137 11 g  

  atkariigs no situacijas. meitenei skriet pakalj butu interesantaak:) (tramvajs njems un veel aizbeegs:)) un sanaaks ciks

Līdzīgie jautājumi

 • klusēt un ciest,vai pakaļ skriet???
  Kataram ir tiesibas uz viedokli un ricibu. Ja ir lemts, tad pakal nav jaskrien. Ja tomer skriesi un pat finala pierunasi atkal but kopa, visu laiku vina klusiba skums pec kaut ka - zaudeta, jo lavas pierunaties. Lauj pasai izveleties un ej uz prieksu - au AUGSTI paceltu galvu!
 • Vai vajag skriet sievietei pakaļ?
  Jā, arī esmu bijis durakos, nenoliegšu. Bet jau tam vecumam esmu pāri un vairs neesmu kurls - ja sieviete nav no hihimājas - t.i. - pieaudzis, pilngadīgs, rīcībspējīgs cilvēks - ir savu vārdu saimniece - ir smagi, bet ja reiz pateikts, tad pateikts. Ja jau viņai uz mani vairs nestāv :D , kāda jēga!? Jānomierinās, jāizvērtē savas kļūdas un jādzīvo tālāk. Ir vnk jāsavācas no lupatveidīga stāvokļa, kaut ar dankratiem , svirām, vēl nez, ko, bet galvu augšā.  :)
  Meitenes klusē -patīk, patīk. Bišku palomīties, "cenu uzsist" :D Tas viss iederas pie lietas. Galvenais, nepārķert. Citādi var beigties ar vecmeitizmu vai "feminizmu"  (tagad bieži sava kājstarpja "nerātnības" un  sekas ar to cenšas "aizlāpīt").
 • Vai vērts ir "skriet" pakaļ modei,vai ģērbties,kā pašam patīk?
  Reaali nevar modei izskriet liidzi ... Ne visiem piestaav tas kas uz meeles ...  Jaageerbjas kaa pasham patiik un galvenais kaa piestaav ! ;)
 • kadi ir banalakie tekstini ko puisis var uzrakstit meitenei?
  Ja tu mani pametīsi, es nomiršu
 • Ko iesakāt meitenei kura nevēlētos lai puisis viņu pamet tikai tāpēc ka zūd interese?!
  Tu nekad nevari zināt, kas būs par iemeslu tam, ja viņam pazudīs par tevi interese. Ja jums nebūs lemts būt kopā, tad viņam interese pazudīs arī tad, ja tu kaut vai no ādas līdīsi ārā, lai viņam izdabātu, bet ja jums būs lemts palikt kopā, tad viņam vienmēr būs interese par tevi, pat ja tu neko speciāli priekš tā nedarīsi un būsi dabiska.
 • Vai ir verts atzities meitenei milestiba,ja vinjai jau ir cits puisis ko vinja mil?
  Njā, smaga situācija. It īpaši, ja dzīvo sādžā ar vidējo cilvēku blīvumu 1clv/kvkm. Tad tas labākais tjipa draugs Tev "lāča pakalpojumu" uztaisījis. Es, piemēram, pirms kādu ar kādu sapazīstinātu, painteresētos, 1. vai jau nešļūc ar kādu;2. vai nav svaigi pasūtīta /// un meklē dvēseles ielāpu. 3. Pats notestētu, vai tiešam viss ir kārtībā, nav kaut kas škērsām utml :D (joks - es nevienam nekad neko neiesaku, lai pēc tam nebūtu pārmetumu, ja pats liels, lai pats meklē/jas).
  Nav vērts, JO, ja pats saki, ka viņa mīl viņu, pat tad , ja tas (nammbervan) pasūtīs šo, viņai Tu būsi nammbertū. Protams, scenāriji var būt dažādi, atkarīgs no daudziem parametriem. :) Bet lielākoties gadījumos ja dāma metas no viena pie otra, tad tas aiziet pieradumā un vari necerēt uz dižo laimi līdz kapa malai. Bet tas mans subjektīvais viedoklis. Objektīvu es nevarētu dot pat tad, ja pazītu personīgi šo jūsu "trijstūri".
  p.s. rozā brilles un vēsa, racionāla loģika - praktiski neapvienojamas lietas, it īpaši trauksmainā jaunībā. :)
 • Ja puisis ir atstājies uz meiteni sliktu iespaidu sākumu, kā pierādīt meitenei, ka nav tā ka viņa uzskata?
  Tu šito jautājumu uzdod jau simto reizi, šķiet, ka būtu beidzot laiks kaut ko darīt lietas labā, ne?  
  Vienkārši izdari to un viss. Bez jebkādiem slēptiem nodomiem viņai piecirst vai ko tamlīdzīgu. Vienkārši, kad satiec viņu, pieej viņai klāt un pasaki - klau, piedod par ..., neesmu es tik slikts u.t.t. Ceru, ka varēsi piedot u.t.t.
  Esi mīļš un pieklājīgs, vienkārši atvainojies un tinies no turienes prom, kamēr atkal visu nesačakarē.  
  Sliktākajā gadījumā aizraksti dr.lv, bet arī tikai atvainojies un viss, bez mēģinājuma uzsākt sarunu.
  Atvainoties tak nav grūti. Es saprotu, ka cilvēks var nesaņemties lai uzrunātu meiteni, bet atvainoties... ja tu tik tiešām gribi atvainoties bez slēptiem nodomiem, tad tam nevajadzētu sagādāt problēmas.
 • Vai kāds puisis ir mēģinājis meitenei transportā blakus sēžot uzlikt roku uz kaajinjas vai sanjet tās roku? ;) Reacijas un situācijs - Lūdu dalieties.. ;)
  Man buutu tā: "wtf? Ko tu dari? " :D
 • Varbūt tā ka attiecības iesāks slikti,meitene puisi sāpina, meitenei puisis nepatīk,bet beigās beidzas labi,abi laimīgi?
  tās jau tad nav attiecības. bet nu var gadīties, ka ar laiku tomēr domas mainās attiecībā uz kādu cilvēku, un tad kaukas izveidoties


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system