Atbildes

  1.  1 0

  Evisa 8 (138676)420109 10 g  

  Nu uzreiz tā neatcerēšos, bet no pēdējā laikā dzirdētajām man patīk šī:

  Tēvs dēlam:
  - Nu, paņem cīsiņu par mammu!
  - ... (čāpstināšanās un klusums)
  - Nu, tagad gurķīti par tēti!
  - ... (čāpstināšanās un klusums)
  - Nu, kotletīti par vecmammiņu!
  - Tēti, velns, man jau ir 30 gadi, bet Tu mani kā zīdaini baro!
  - Zinu, ka 30, bet Tu taču joprojām nejēdz uzkost, kad dzer!

  1.  1 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  par Helmutu :D
  kad dzirdeju to pirmo reizi  parsmejos. labprat to uzrakstitu, tacu mazliet neetiski tas butu....

  1.  1 0

  ppd 6 (5471)128 10 g  

  Jānītis ar Anniņu aprecas. nu klāt ir kāzunakts, bet viņi abi nevainīgi kā jēriņi! Tā abiem paliek garlaicīgi un Jānītis nolemj piezvanīot vecmāmiņai. Jaaniitis-"ome, lai mēs darām?"vecmāmiņa​, domājot, ka viņos pamodīsies dabiskie instinkti, iesaka izģērbt vienam otru. Tā notiek. Atkal zvans - jānīti izstāsta, ka abi jau vairāk nekaa 30min. salstot, vecmāmiņa saka, lai Jānītis iebāžot savo kustīgākolocekli​, tur, kur Anniņa čurā. Jānītis pasakās vecmammai par padomu un noliek klausuli. pēc 2h zvana Anniņa
  Vecmaaminja- pasauc jānīti
  Anninja- nevaru
  wecm.-kāpēc??
  anninja-Jānīti​s iebāzis kāju tualetes podā.. =)


  un otra ir par sieviešnieku, kuru te labāk nestāstīt :D /moš čitreiz :PP

  1.  1 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  par helmutu ir labs hamada.. piekriitu..
  ppd.. normaali iereecu :D
  mana jaukaakaa anekdotiite..
  zakjiits staav celja malaa skataas pa lauku skrien eziitis un nenormaali smejaas...
  zakjiitim interesee kas eziiti ta uzjautrinajis.. tas vinju sagaida un jautaa"eziit, ko ta smejies???"
  eziitis - "a es pa zaaliiti skrienu, a man olinjas kutina!" :D:D:D

  1.  1 0

  prooferz 5 (3496)48 10 g  

  khm... aiziet wiirs ar siewu uz zoodaarzu... laukaa karsts, siewa apspiileetaa kleitinjaa ar izgriezumu liidz gurniem un dzilju dekoltee... abi staigaa pa zoodaarzu liidz pieiet pie kraatinja kuraa atrodas milziigs gorilla. uzreiz peec pienaakshanas gorilla saak snaikstiities gar resteem un uzmaniigi apluukot siewu, liidz siewa izdomaa ka buutu riktiigi jautri sho pakaitinaat.. winja pacelj kaaju, aiz dekoltee noglaasta kruutis, noliecas izaicinoshaa pozaa.. gorilla kaa negudrs saak aardiities pa kraatinju un lauzt restes, liidz wiirs atrauj waljaa kraatinja durvis, iegruuzh tur iekshaa siewu un niknaa tonii blauj ---> tagad pasaki WINJAM ka tew saap galwa!!  :))

  1.  1 1

  Ramona (27) 6 (12310)42861 10 g  

  nu taa it kaa nav anekdote, bet vnk prikols, bet man ļooti patiik :D
  Tu svīsti, tu to gribi!
  Tev ir pieredze - viņai 1.reize,
  Tu tuvojies lēni, ieslidini TO īstajā caurumā,
  pirmā kustība - jā!
  Tu esi iedarbinājis jauno auto.

  1.  0 0

  lasma77 6 (5375)1413 10 g  

  neesmu dzirdej....

  1.  0 0

  frozen_flame 6 (18654)3629 10 g  

  es tev vēlāk izstāstīšu.......atnāc ciemos.....

  1.  0 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  ir daudz,bet neatceros nevienu :DDDDD

  1.  0 0

  melsejs 6 (6063)2822 10 g  


  ***  Pateicīgs pacients,  atnesis ārstam konfektes, konjaku, ikru bundžiņas un citas delikateses.
  -Paldies, dakter! Liels paldies!
  Ārsts:-Bet cienītais,kas jums atļāva tā tērēt manu naudu?

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 10 g  

  reiz Karlisons ieradās ciemos pie brālīša, kārtīgi pieēdās, bet dodoties projām iesprūda vēdlodziņā. Tā radās pirmais ventilators... :)

  1.  0 0

  martinessa (38) 5 (2631)415 10 g  

  Tas ir melnais humors, un buus viens visas kolekcijas. Monologs:

  - Beidz urbinaat degunu, nu beidz urbinaat degunu!!! Un vispār, rāpies nost no vectētiņa zārka!!!

  :D

  1.  0 0

  sandrinja33 3 (703)24 10 g  

  http://jokupalata.110mb.com/infusions/anekdotes/anekdotes.php visi kas tur ir man liekas smieklīgi :)

Līdzīgie jautājumi

 • nožēlojamākā anekdote, kuru jebkad esi dzirdējis?
  Viens aizbrauc pie sen neredzeeta drauga apciemot so.Sis iepaziistina ar savu jauno sievu piedaavaa arii palikt pa nakti utt.
  Tikai man sieva kurlmeema,nenem galvaa kad mees runaasim.Mums sava sazinaasanaas valoda.
  Nu ok.Tad no riita uz brokastiim visi seez pie galda sieva peeksni piecelaas,novelk baltmaizi gar vaaveri un izmet pa logu!Viirs noliec vinju suniisu pozaa saak vinju drr.. un lej 4ainiku uz galvas!!
  Pectam 4oms prasa.a kas tas biija!?Aii nekas taads.Vienkaarsi vina teica"ja popizdjila za hlebom".Bet es vinai"Hui tebe v zopu na ulice dozd!":)
 • izstāsti anekdoti iz sawas dzīwes,ko smieklīgu kas ir atgadijies kompānijā,tusā(kur wēdera muskuļi sāpēt sāka no smiem)dzīwā anekdote???
  bija joks 6 klase matematikas stunda...

  manu draugu isauca pie tafeles risinat piemeru kuru vin6 vnk nesaprata un staveja pie tafeles ka ezelis skatidamies uz parejiem skolniekiem gaidot kadu palidzibu...
  u4ene 6amajam saka ka zalespalidziba nepalidzes lai pamegina citas iespejas, un ta pec minutes u4enei iezvanas telefons un dzeks runa sava telefona sakot es izvelejos zvans draugam...
  tad visa klase iereca labi
 • Kura ir smieklīgākā iesauku kuru esi dzirdējis/-usi?
  biezpiendirsa
 • Smieklīgākais joks, ko Tu esi dzirdējis?
  Man patīk tas joks, ko latvieši izstrādā tagad..
  Savākti jau 8000 paraksti ar lūgumu Zviedrijai okupēt Latviju.
 • Vai tev ir bieži nācies dzirdēt vārdus...
  Man,kā sievietei protams visvairāk patiesībā tikai, un ļooti bieži to,ka LV ir visskaistākās sievietes!!!
  Nu,ko.....Kas taisnība, tas taisnības...
  a, to,ka LV vīrieši IR labākie, to tikai Savā draugu pulkā dzirdu..Bet patiesībā arī tā ir...tikai nereti nespējam to novērtēt, vai arī īstie nav pagadījušies....Tici Man neviens nigēris, arābs, izraēlietis, turks, japānis, utt..utt..nav lavbāks par Mūsu pašu letiņiem
 • Cik bieži nācies dzirdēt vārdus..
  Laikam jau nemelošu, ka esmu bijusi laimīga ,un esmu piedzīvojusi šos mirkļus īstus un mīlas pārņemtus, ko novēlu arī TEV:))) Zinu tikai to, ka man ir bijusi tā laime satikt īstus vīriešus, kas ar šiem vārdiem nemētājas. Tie nāk grūti, ilgi, bet beidzot tik kaislīgi un nepārprotami:))).
 • Smieklīgākais ko esiet dzirdējuši vai redzējuši?
  Shoriit uzvilkta tramvaja vadiitaaja nolamaaja visus autovadiitaajus...
 • Kāds bija labākais tosts ko jums ir nācies dzirdēt?
  "Dievs teica iedzersim šai dienā, bet nepateica kurā. Tāpēc dzersim katru dienu, lai nenokavētu īsto."
 • Visstulbākā problēma ko nācies dzirdēt?
  Pusaudžu - "Man ir 13 (nu vai 15) gadi un man vēl nav bijis sex, ko lai daru?"
  Bet vislabākā bija par to, ka - "Sveiks mīļais Puff (nu vai Sīrups vai Spicā vai kas tur), man ir 8 gadi, man bieži ir sekss ar brāli, man tas patīk, bet man bail palikt stāvoklī, īsti nezinu kā tas notiek, bet ja nu? Iesakiet man - ko man darīt??" (šitais man speciāli ir ierakstīts kladē, kas stāv tepat uz datorgalda! :D )
 • Kāds ir dīvainākais vai smieklīgākais likums, kādu jebkad esi lasījis/dzirdējis?
  Cik maksā atombumbas sprādziens Kalifornijā? Cik daudz ir skaitlis 'pi' Indiānā? Vai drīkst nogalināt skotus Anglijas ziemeļos? Vai Mongolijas sievietes drīkst atkailināt krūtis publiskās vietās? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem nebūt nav tik viennozīmīgas, kā tas varētu izskatīties pirmajā brīdī. Tās netiek noteiktas ar veselā saprāta palīdzību, bet gan ar brīžiem pat absurdiem likumiem.

  ASV

  ASV skaitās valsts ar lielāko šādu 'muļķīgo' likumu koncentrāciju. Tur pat ir organizācijas, kuras cīnās par šādu t.s. "stulbo likumu" (dumb laws) atcelšanu.

  Vieni no pašiem stingrākajiem likumiem ir Teksasā. Te, piemēram, ir aizliegts stāvot dzert vairāk kā trīs alus malkus, vai arī šaut buļļus no viesnīcas otrā stāva. Vilcienu sastāviem, satiekoties uz viensliežu dzelzsceļa, ir obligāti jāapstājas un jāgaida, kamēt otrais vilciens pabrauks garām. Pārvietoties bez apaviem ir aizliegts, ja vien nav izņemta speciāla atļauja, kuras cena ir pieci dolāri.

  Minētie likumi, jāpiebilst, ir gana veci. Taču, tas nebūt nenozīmē, ka tādi vairs netiek pieņemti.

  Lūk tā, pavisam nesen, laikā, kad Dž. Bušs vēl bija Teksasas gubernators, ar viņa akceptu (un, kā runā, zem viņa spiediena) tika pieņemts likums, kurš liek jebkuram noziedzniekam 24 stundas iepriekš brīdināt savu upuri par to, ka viņš taisās veikt noziegumu. Kā arī, brīdinājumā ir jāapraksta veicamais noziegums visās tā detaļās. Šāda brīdinājuma nēsamība tiesā tiek uzskatīta par vainu pastiprinošu apstākli.

  Atsevišķās Teksasas pilsētās ir savi likumi. Klarendonā ir aizliegts tīrīt putekļus sabiedriskās telpās ar slotiņām, kuras veidotas no spalvām. Hjūstonā nedrīkst pārdot alu svētdienās pēc pusnakts (piezīmēšu, ka pirmdienās tas ir atļauts, bet pēc svētdienas taču nāk pirmdiena, ne?:). Port-Arturā par noziegumu tiek uzskatīta nepatīkamu smaku radīšana liftā.

  Laikam jau ar otrās vietas ieguvēja statusu varam apsveikt Floridu. Šeit neprecētas sievietes svētdienās nedrīkst lekt ar izpletni. Kā arī, Floridā ir aizliegts: dziedāt peldkostīmā, braukšana ar skrituļdēli bez numura zīmēm, dušas lietošana kailam. Štatā nedrīkst plēst vairāk kā trīs šķīvjus dienā. Pilsētā Pensakola, sievietei, kura ir gājusi bojā vannā dēļ neuzmanīgas apiešanās ar elektroierīcēm, tiek piespriests sods simts dolāru apjomā. Maiami velosipēdistiem ir aizliekts braukt ar velosipēdiem, kuri nav aprīkoti ar skaņas signāliem. Kā arī - ir aizliegts tos izmantot.

  Likumu, kurus ir grūti nepārkāpt, visvairāk ir Arkanzasā. Šajā štatā ir aizliegts "jebkuram un vienalga ar kādu iemeslu tuvoties vēlēšanu iecirkņa logiem vai durvīm tuvāk kā par 15 metriem" vēlēšanu dienā vai laikā, kad tiek skaitītas balsis. Šis likums automātiski padara par noziedzniekiem visus štata vēlētāus. Tieši tāpat - autovadītājiem ir aizliegts lietot skaņas signālu netālu no vietām, kurās tiek piedāvātas aukstas uzkodas un dzērieni. Tas attiecas arī uz dzīvojamajām mājām.

  Daudzās vietās ļoti fundamentāla ir attieksme pret ugunsgrēkiem. Tā piemēram, Čikāgā ir aizliegts lietot pārtiu degošā mājā. Evanstonā (Ilinoisas štatā) ugunsgrēks ir vienīgais gadījums, kad ir atļauts pārģērbties atrodoties automobīlī. Aijovas štata pilsētiņā Fort-Medisona ugunsdzēsējiem ir jāveic 15 minūtes ilgs treniņš, pirms doties uz izsaukumu. Ņuorleānā ir aizliegts siet krokodilus pie ugunsdzēsēju hidrantiem, savukārt Sentluisā ir ugunsdzēsējiem ir aizliegts glābt kailas, kā arī halātā vai naktskreklā ģērbtas sievietes. Ņūbritānijā (Konektikutas štats) ugunsdzēsēju mašīnām ir aizliegts pārvietoties ātrāk kā 25 jūdzes stundā.

  Attieksme pret apģērbu, kopējo izskatu un uzvedību attieksme vienmēr ir bijusi īpaša. Kentuki štatā neviena sieviešu kārtas būtne nedrīkst parādīties uz ceļa peldkostīmā izņemot tos gadījumus, ja to pavada divi policisti, jebšu rokās viņai ir lāpsta. Izņēmums ir sievietes, kuru svars ir mazāks par 40 kilogramiem, vai lielāks par 90. Ņujorkas štata Karmelas pilsētā jebkurš vīrietis, kurš ir uzvilcis dažādas krāsas bikses un žaketi, var tikt sodīts ar 500 dolāru lielu naudas sodu. Nogales apriņķī (Arizonas štats) vīriešiem ir aizliegts izmantot bikšturus. Nebraskā frizieri nedrīkst ēst ķiplokus vai lokus laikā no 7:00 līdz 19:00. Savukārt Ņūdžersijā arestēt drīkst jebkuru, kurš čāpstina restorānā.

  Līderu lomu ASV štatu starpā ieņem Kalifornija un Indiāna. Kalifornijā dzīvniekiem ir aizligts pāroties tuvāk kā 500 metru attālumā no skolām, baznīcām un ēdināšanas iestādēm. Turpat ir ātruma ierobežojums automašīnām bez vadītāja - 60 jūdzes stundā. Aizliegts: nēsāt kovboju apavus personām, kuru īpašumā nav vismaz divas govis; raudāt liecības sniegšanas laikā tiesā; krupju un varžu laizīšana; mazgāt automašīnu ar lietotu apakšveļu. Bez tam, pilsētā Čiko ir aizliegts spridzināt atomiekārtas pilsētas robežās (sods 500 dolāru apjomā).

  Indiānā ir aizliegts vannoties laika posmā no oktobra līdz martam, pārdot automašīnas svētdienās, mainīt putnu un trušu krāsu, pārdot pienu vīna veikalā, ūsu esamību personām, kuras bieži skūpstās, alkoholisku dzērienu lietošana stāvus jebkurā bārā vai restorānā. Par izvarošanu var tikt piespriests sods tādā gadījumā, ja automašīnas pasažieres vecums ir mazāks par 17 gadiem un viņa atrodas automašīnā bez zeķubiksēm vai zeķēm. Kopš 1984. gada Speidsas pilsētā ir aizliegts atvērt konservu bundžas ar šaujamieroču palīdzību. Par šī likuma neievērošanu var piespriest trīs mēnešus cietumā. Un visbeidzot - Indiānas štatā sakarā ar attiecīgu likumu, skaitlis 'pi' ir vienāds ar 4, nevis 3.141592...

  Eiropa

  Arī pie mums - Eiropā, likumi mēdz būt ne par mata tiesu labāki. Itālijas pilsētiņā Ferrara vietējās siera rūpnīcas darbinieki var tikt ieslodzīti cietumā, ja aizmig darba laikā. Pilsētnieku nopietno attieksmi pret siera ražotni norāda arīdzan likums par to, ka rūpnīcas teritorijā nedrīkst atrasties arīdzan sliktas uzvedības vai izskata sievietes. Likums tika pieņemts pāris gadsimtus atpakaļ, tais laikos, kad saistību starp šādām sievietēm un skābu sieru uzskatīja par pašsaprotamu. Lai arī tagad ir skaidrs pretējais, likums aizvien vēl nav atcelts.

  Lielbritānijā likumi tiek mainīti reti, bet atcelti netiek gandrīz nekad. Piemēram, 1313. gadā pieņemtais likums par to, ka parlamenta telpās nedrīkst atrasties bruņinieku bruņās tērptas personas, vēl aizvien ir spēkā.

  Jorkas pilsētā ir likums, kurš atļauj šaut pa skotiem (tautība tāda:) ar loku jebkurā laikā, izņemot svētdienas. Česterā, savukārt, no loka drīkst šaut pa valliem, bet tikai pēc pusnakts.

  Londonā ir aizliegts sist sievu pēc 21:00, jo viņas kliedzieni var traucēt pilsētniekiem. Londonā arīdzan ir strikti aizliegts izlikties par pensionāru, kurš dzīvo Čelsijā. Londonas taksistus aizliegts saukt ar frāzi "Taksi!", par ko draud 100 sterliņu mārciņas liels sods. Paši taksisti drīkst atteikt vadāt personas, kuras ir slimas ar mēri vai holēru, kā arī viņi drīkst atviegloties, stāvot pie sava transportlīdzekļa aizmugurējā riteņa un turot uz tā roku.

  Sakarā ar Lielbritānijas likumdošanu, dzimumsakari ar karaļa (karalienes) laulāto personu un markas, uz kuras attēlots monarhs, apgriešana ar attēlu uz leju, skaitās identiski noziegumi - valsts nodevība.

  Atšķirībā no Lielbritānijas, kur visi šie likumi vairs netiek pielietoti praksē, Francijā, piemēram, kāda restorāna īpašniece no savu desmit pavāru puses tika apsūdzēta seksuālā vajāšanā. Tiesā viņa atsaucās uz likumu, kurš tika pieņemts viduslaikos un ļāva zemes īpašniekiem seksuāli izmantot personas, kuras strādāja viņu teritorijā. Noskaidrojuši, ka likums nav ticis atcelts, tiesa restorāna īpašnieci attaisnoja.

  Andorā kopš 1864. gada ir aizliegti advokāti - "skolotu juristu, kuri spēj melnu padarīt par baltu, parādīšanās mūsu tiesu zālēs ir aizliegta". Savukārt Dānijā vēl aizvien spēkā ir likums, kurš nosaka, ka pirms automašīnas jāiet cilvēkam un jābrīdina visi zirgu pajūgi par tuvojošos transportlīdzekli.

  Āzija un Āfrika

  Āzijas valstu likumi izskatās dīvaini tikai pirmajā mirklī. Patiesībā tiem visiem ir dziļa nozīme. Piemēram, Mongolijā esošais likums par to, ka sievietēm ir jāstaigā ar atkailinātām krūtīm, tika pieņemts Viduslaikos, kad mongoļu klejotāji šādi varēja atšķirt sievietes no sirojošiem laupītājiem.

  Indijas štatā Radžstānā sievietēm obligāti ir jālieto uzturā burkānu sēklas, jo tām it kā piemītot kontraceptīvas īpašības.

  Tiek minēts arī kāds sens Īrijas likums, kurš aizliedz stāties dzimumsakaros ar savvaļas dzīvniekiem, it īpaši lauvenēm, bet atļauj to darīt ar dažiem mājdzīvniekiem.

  Visā visumā, arī šajā pasaules daļā mūsdienu likumi brīžiem ir tik pat muļķīgi kā senatnē pieņemtie. Singapūrā ir aizliegts košļāt košļājamo gumiju atrodoties metro, atrasties mājās kailam, pēc tualetes lietošanu nenolaist ūdeni. Dienvidkorejā ceļu policistiem ir jāziņo savam priekšniekam par dienas laikā saņemtajiem kukuļiem. Taizemē ir aizliegts atrasties mājās bez apakšveļas. Tajā pašā Taizemē ir aizliegts kāpt virsū uz vietējās naudas, jo uz tās ir attēlots karalis.

  Izraēla arī neatpaliek. Ir aizliegts šņaukt degunu svētdienās. Arādas pilsētā ir aizliegts barot dzīvniekus publiskās vietās. Ramat-gašaronā nedrīkst turēt rotveilerus. Haifā - vest uz pilsētas pludmalēm lāčus.

  1994. gadā Ganā (Āfrika) tika pieņemts likums, kurš ļauj stāties dzimumattiecībās ar meitenēm, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, tikai vīriešiem, kuriem pieder 50 dolāri, aita un trīs džina pudeles. Šādu sodu ir jāmaksā vīrietim, ja meitene pēc tam paliek stāvoklī.

  Svazilendā 1985. gadā tika pieņemts likums, kurš aizliedz nodarboties ar seksu ūdenī. Tas tika izdarīts pēc tam, kad izrādījās, ka nacionālais lepnums - Kadl-Padl siltā ūdens avots ir izpelnījies lielu fanu pulku pāru vidū.

  Amerika

  Kanādiešiem ir aizliegts publiskās vietās ņemt nost apsaitējumus. Ar viena centa monētām nedrīkst maksāt par preci, kuras cena ir lielāka par piecdesmit centiem. Caurspīdīgie atspirdzinošie dzērieni nedrīkst saturēt kofeīnu.

  Jaunās Skotijas provincē ir aizliegts laistīt zāli lietus laikā. Kvebekas provincē ir aizliegts pārdot dzeltenu margarīnu. Tur pat, pilsētā Montreāla, ir aizliegts lamāties franciski un mazgāt automašīnu uz ielas. Toronto noziedznieka statusu iegūs tas, kurš svētdienā vilks beigtu zirgu pa Jongstrītu. Lai arī tādas ielas pilsētā vairs nav, likumu neviens nav atcēlis.

  Itobikokas pilsētā ūdens līmenis vannā nedrīkst būt augstāks par 10 cm. Savukārt, Saskačevanas provincē ir spēkā likums, kurš aizliedz bērniem parādīties uz ielas, ja to apaviem nav sasietas krupjušņores.

  Bolīvijā gadsimta sākumā pieņemtais likums aizliedz dzert vairāk kā vienu alus kausu bāros un restorānos. Likumdevēji uzskata, ka lielāks alkohola apjoms dara sievieti "morāli un seksuāli devīgu". Sods par likuma neievērošanu ir līdz 100 dolāriem, kā arī oficiāls iemesls šķiršanās prāvai. Meksikā jebkuru sievieti, kura parādās uz ielas ar bārdu, var tikt publiski noskūta.

  Paragvajā ir likums, kurš aizliedz dueļus. Par izņēmumiem tiek uzskatīti gadījumi, kad duelēties taisās personas, kuras savus orgānus ir novēlējuši zinātniskiem vai medicīniskiem mērķiem.

  Austrālija un Okeānija

  Papua-Jaungvinejā visiem vīriem, kuriem ir uzlikti ragi, ir jānocērt savu sievu mīļākajiem galvas, pirms tam liekot tiem apēst sievas pirkstu.

  Austrālijā mūža ieslodzījuma ilgums nedrīkst pārsniegt 25 gadus. Taksists var tikt sodīts, ja viņa mašīnā nebūs saujas siena (likums ir spēkā kopš laikiem, kad taksistus aizvietoja zirgu pajūgi). Austrālijā ir aizliegts parādīties uz ielas melnā apģērbā, mīkstos apavos un ar apavu krēmu uz sejas. Aizliegums pārvietoties pa kreiso ielas pusi attiecās arī uz cilvēkiem. Arī laukos.

  Viktorijas štatā ir aizliegts pašam mainīt izdegušas spuldzītes drīkst tikai licencēti elektriķi. Sods - 20 dolāri. Turpat ir spēkā aizliegums svētdienās pēc 12:00 staigāt rozā biksēs.

  Ja vīrietis parādīsies uz ielas kleitā bez lencītēm, Melburnā viņu par to var sodīt. Longbernā ir aizliegts izlaist uz ielas kaķus bez trim zvaniņiem kaklā.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system