Labākā atbilde

  1.  2 0

  rimcis15 3 (914)16 12 g  

  Shodien ir Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludinaashanas diena!!!!(kr4 es arii nezinaaju bet paskatiikjos kalendaraa)

Atbildes

  1.  1 0

  kikadilla 6 (9132)3847 12 g  

  naw smiekligi taa ir problema ka nezin :p  

  1.  0 1

  Nazis89 6 (8249)2515 12 g  

  es veel nezinu kaads datums kaa lai es zinu kaadi sveetki??galvenais ka briivdienas...

Līdzīgie jautājumi

 • a kas šodien pa svētkiem,ka pilnas ielas pokemonu bij????
  pokemoni sāk pasaules pārņemšana misiju.
 • Neesmu neko lietojis bet, savādi gan, kāpēc man šodien aiz laimes gribas dziedāt - vai arī tev šī sajūta ir pazīstama?
  tas nozīme, ka Tev šodien ir laba diena - viss noticis Tev pa prātam un tā kā vajag
  arī man gadāas tādas dienas - es tās izbaudu
 • par puisiem esu jau sapratusi bet par meteneem...?
  wispār akūnā netaisnība šajā wisā waine kapēc siewietei jābūt tai pareizai un nedrīks a tai pašā laikā puisim drīkst wisu???
  sex ir sastāwdaļa no attiecībām,un ja sex sūdīgs tad kādas gan war būt attiecības???bet tai pašā laikā kapē newar TO wisu pilnweidot un mainīt ar wienu uz labo pusi,bet gan jāmeklē cits wai cita-nu nez,bet manas domas šajā wisā ir tādas ka waina ir mūsos puišos(mens izņēmums)baidamies no no attiecībām nopietnā,ilgstošām un paliekošām-atrodam tik kādu kurā nobeigt un wiss,čau rasma rītdienas mums wairs kopā nebūs,paldies tew naw newainas-tai pašā laikā siewiete neatdodas tik tamdēl lai gūtu baudu,bet gan ar domu ka weidosies attiecības un būs tas īstais un wienīgais-sanāk ka mēs wīrieši jūs siewietes piemānam solot to wisu,bet līdz ko esam ieguwušu tā pasūtam na....  un aizejam-un tā meklējam nākamo kas uzķersies un noticēs,bet ar katru nākamo teorētiski notiek tas pats(tiek iegūta un palaista)-bet skaitītājs jau iet,ir pirmais,jau otrais,trešais un tt,bet wisi kā wiens(mens izņēmums) piewiļ un tur ar rodas taus mauciskais wārds ka siewiete ,,mauka,,-bet kas ta esam mēs wīrieši???mīkstie kas baidās no attiecībām nopietnā,gļēwuļi un niecības-punkts.
 • vai esat kaderiz sapratusi ko jums isti vajag ??
  jā, protams, bet diemžēl visu to, ko geibēt, realizēt es nespēju un pat nezinu, kā !
 • Joprojām par svētkiem...
  Svētku sajūtu vispirms jau rada tas, ka visa ģimene ir kopā, kopīgi gatavota maltīte, sarunas pie kopīgi klāta galda :)
 • Par Ziemassvētkiem... :))
  Ziemassvētki ir svētki tikai manām meitām. Šie svētki ir ģimenes svētki un es zinu, ka mana ģimene ar katru nākošo piecgadi būs arvien kuplāka un šie svētki vēl īpašāki. Man patīk redzēt savu saimi pie liela svētku galda, sapostu un laimīgu. Mums ir tradīcija, katrus Ziemassvētkus fotogrāfēties. Uzvelkam krāšņākās kleitas un karaliski uzklājam galdu, lutinam sevi un apjūsmojam viena otru:))), kā arī apdāvinam ,tā paužot savu mīlestību. Bet no rīta dodamies pie draugiem uz svētku mielastu, ikgadējo jēra cepeti baudīt, es gan to baudu tikai ar acīm, bet skats iespaidīgs:)). Jā, un kur nu vēl eglīte, mājas rotāšana, esmu sajūsmā par šiem svētkiem.
 • ko saņēmi dāwanā uz z/swētkiem un jaunogadu???
 • Vēl nedaudz par svētkiem..
  Prieks ka esi pamainijusi attieksmi =]]
  Man toties šie ir sliktākie Z-sv ever =[[ Pirms Z-sv atklājās ka māte slima- šodien liek slimnīcā, līdz ar to jau kādu nedēļu liekas ka viss ir baigā pakaļā... Un jaunais gads arī bez mammas- b#e tādā tūplī viss...
  Jaukākais laikam Z-sv bija kaķis no Šreka Z-sv kad viņš stāstīja savu pasaku :D
 • Kā pa svētkiem nepārēsties?
  Var jau var reizi gadā pārēsties, var tik pamazām ēst nevis stūķēt, Svarīgi, lai būtu brīva pieeja un daudz papīrruļu


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system