Labākā atbilde

    1.  0 0

    ElizabethePeace (40) 3 (504)7 17 g  

    Cik nu pavēru acis kkad no rīta, pirms tās atkal aizvērt - šķiet bija gan :D

Atbildes

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Kas tad to vairs atcerās? Šķiet, ka nebija gan...

    1.  0 0

    Gunjs (36) 5 (4891)540 17 g  

    nee, bieza migla

    1.  0 0

    LATMORE 5 (3974)1432 17 g  

    Grūti pateikt, jo parasti no rītiem eju gulēt...

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    nee.. sniegs tikai.

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Nebija gan.... Cēsīs nē....

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Šorīt jā

    1.  0 0

    oxan4ik 3 (651)110 17 g  

    kad 05:00 braucu uz darbu tad noteikti nebija!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system