Labākā atbilde

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Jā! Mans ģimenes dakteris, terapeits, pāris ķirurgi, 3 zobu ārsti un vēl pa speciālistam dažās jomās.

Atbildes

    1.  2 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Man ir laba ģimenes ārste, bit cik labi viņa ārstē īsti nezinu, jo nekas tāds nopietns nav bijis. Ja runā par speciālistiem, tad es labprāt uzticētos saviem profesoriem un docētājiem dakteriem, kas mums lasa lekcijas un pasniedz nodarbības.

    1.  1 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    man ir savs dakteris, kam uzticos

    1.  0 0

    Sarma 6 (7773)226 13 g  

    Dakteru papilnam,kas sevi reklamē,bet nav bijusi vajadzība pie šamējiem vērsties.

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    principā ne jau viss ir izārstējams.
    ir tādi,kas tikai apārstē sindromus,bet dziļāk neapskatās.
    kā ir man te viens tāds sakarīgs. bet otrs ir rīgā,kas tiešām kaut ko jēdz un māk ārstēt, nevis kā te izskaidro,bet rausta plecus un brīnās.

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529380 13 g  

    Nav Un i labi - tāpēc neslimoju.

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Nē, vispār neuzticos ārstiem.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system