Labākā atbilde

    1.  1 0

    seville 7 (25365)3313 13 g  

    it kā jau varētu pieļaut, ka atsevišķos gadījumos eitanāzija ir risinājums, bet vēl jau jāņem vērā, ka kāds noteikti mēģinās to izmantot savā labā un "palīdzēt" nomirt nevēlamiem cilvēciņiem.

Atbildes

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4854 13 g  

    Esmu redzējis - ja man būs tādā stāvoklī būt lemts, tad ļoti ceru, ka eitanāzija uz to brīdi būs likumīga un nebūs vajadzīga kaut kādu radu piekrišana.
    Te neiet runa par iesnām, bet kad, piemēram, 60% gaļas ir noēdis "krabis" un cilvēks ir joprojām pie samaņas ... ?  
    Īsāk sakot - es par.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    grūts jautājums..............
    šķiet,ka smagos un bezcerīgos gadījumos eitanāzija būtu humānākais veids..............

    1.  0 0

    grauzdins 6 (5551)21151 13 g  

    Doktoru Hausu skatījies?.. apmēram tpt kā Vilsons aprakstīja

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Man vienalga.

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    ai nezinu. kāda man daļa,

    1.  0 0

    Lindiena 5 (4278)1412 13 g  

    man ir pozitīva attieksme, gadījumā ja tiešām tur neko nevar darīt un cilvēks tikai mocas. tāda pati attieksme man arī ir pret vai par reanimēšanu, protams ja esmu smagi slima un apstājas sirds es nevēlētos lai mani reanimētu, bet ja ikdienišķā situācijā (uj nē ne ikdienišķā) bet nu operācijas laikā vai kaut kā tā apstājas, bet reanimējot viss ok būtu, un neesmu uz nāves sliekšņa , es atbalstu. Visu vajag īstajā brīdī, un izvērtējot situāciju.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system