Labākā atbilde

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 14 g  

  es domaju ka ja vins nevar iemilet tavu atvasiti ,tad vins pietiekami kaisligi nemil tevi. jo ja cilveks mil tad pienem to kads tas ir. ko tad vins bija iedomajies kad nema tevi ar bernu? berns nau mebele kurai var nepieverst uzmanibu,berns nau tukss gaiss kuru izelpoji un aizmirsi. suti vinu rata,gan jau satiksi virieti kurs bus tevis un tava bernina cienigs.

Atbildes

  1.  0 0

  moonlaidy (36) 1 (214)2 14 g  

  Jaameklee cilveeku aks speej buut teevs bez Pa...man taa liekas.JO ja ir beerninjsh tad jaadomaa par to lai ir kontakts u abpuseja sapratne net ikai sievietei ar viirieti bet ari viiritim ar beernu.

  1.  0 0

  MrNyan 4 (1564)14 14 g  

  suti vinu rata ja patevs nevar normali milet bernu tad vienkarsi
  vins ir lox .........      ;d

  1.  0 0

  Edmundskance (40) 3 (920)24 14 g  

  Var dzīvot tālāk ar patēvu un bērnu. Galvenais, lai nav fiziskas vardarbības - tad jau viss būs OK!
  Var arī atteikties no bērna, atdot to bāreņu namā, kaut  gan man tas nešķiet pieņemams risinājums. Bet vislabāk jau būtu vienatnē audzināt bērnu un gaidīt ko labāku, ja vien materiālie apstākļi atļauj tādu variantu.

  1.  0 0

  enducis (39) 4 (1211)26 14 g  

  Ja patēvs izturās vēsi pret bērnu, tad pašai mātei nemanot, arī mātes attieksme pret bērnu kļūs vēsāka un bērns ar laiku jutīsies izstumts un nevajadzīgs. Par sekām vari spriest pati (mēdz būt dažēdas reakcijas: citi noslēdzas sevī, citi izlādē savi negatīvo enerģiju uz citiem). Bet varbūt jums vis ir savādāk un ceru ka tā.

  1.  0 0

  miilums (36) 4 (1160)28 14 g  

  Pec manam domaam taa saucama pateva milestiba naks pati pamazaam,jo gruti ir uzreiz iemilet cita berninu.
  nepardzivo,gan jau viss buus labi

  1.  0 0

  ed_komaro (33) 4 (1003)25 14 g  

  NJu ko lai saka, domaju ka ar laiku vinjsh bernam piekersies. ja jau mil mati tad bernu ar iemiilees. vismaz man ta buutu

  1.  0 0

  Mexikana (37) 4 (1987)38 14 g  

  A ko tu gribi no vina, lai vinsh naktu pie tevim n hoba uzreiz iemileja tavu bernu? tas nu loti reti gadas. nomierinies un gaidi, ja tu aizmirsti tad ari   tevi iemil savus bernus neuzreizs, viniem ari ir vajadzigs laiks! Visam ir vajadzigs laiks, lai tas patevs iemacitos milet bernu, jo ja vinam nebija savus bernus tad vinsh ari nezin ka reaget uz berna jutam. Lai macas milet viens atru tam vajadzigs laiks un liels laiks. dazreiz realam tevam vajadzigi lidz 5 gadiem, lai pieradinaties pie berna. Ko tad gaidit no pateva... Neprasi no vina tadu super nenormalu milestibu pret tavu bernu, jo tas pirmkart tavs berns. Un tas virietis mil tevi, bet iemilet ernu tam vajadzigs laiks!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system