Labākā atbilde

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4753 10 g  

  atklāju savu patieso''ES''

Atbildes

  1.  0 0

  RorschachGirl 6 (8826)3418 10 g  

  piedzimu..

  1.  0 0

  JUSTHATEME 7 (32691)33390 10 g  

  esu pamodies gulot uz zoga ,un garaaam brauc masiiinas!!!saaakumaaa nevareeeju saprast kur esu !!!!!bet tad  peeec kaaada laika atgriezaaas atmina!!!!   

Līdzīgie jautājumi

 • Pats trakākais un smieklīgākais atgadījums, kas ar jums ir noticis Jaunajā gadā..?
  Biju ar draudzeni Rīgā. Tā sakot 200 km prom no mājām. Paskatījāmies kopā ar draugiem salūtu...mazliet patusējam, pastaigājāmies un ap 3 naktī uznāca lielā kāre pēc miega. Protams palikt nav kur, draugi kas bija Rīgā notinās un tā aizgājām kādā kāpņu telpā tipa pagulēt uz palodzes līdz pirmajam autobusam uz mājām. Bijām pārsalušas, un vēlāk gaidījām ap 5 no rīta autobusu uz mājām, kas tā arī tas neatnāca. Mans jaukākais Jaunais gads ever!
 • Kas ir pats trakākais ,ko esi ēdis?
  Gliemezi. Tā jau varbūt nebūtu bijis tik traki, ja pati to nebūtu gatavojusi, protams, nemaz nezināju kā tas ir pareizi jāgatavo. Garšoja pēc olām.  ā, un vēl esmu ēdusi dzīvu gliemezi, viņus varot it kā tādus ēst. Okeānā kur kur tādu ieraudzīju, paņēmu un nogaršoju.
  Un diezgan pasen ēdu žāvētu astoņkāji.
 • Kas ir trakākais, ko esat darījuši savas otrās pusītes dēļ???
  Kļuvu par viņas brāļa dēla krusttēvu :)
 • Kas ir pats trakākais ko tu vēlētos izdarīt?
  Es jau savā dz./dienā izdarīju ko gribēju - izlecu ar izpletni  - beigu beigās asinspiediena gandrī vispār nebija..nācās mani kačāt, bet tas tikai tāpēc, kad iekšēji druskais uztraukums jau bija;)
 • Kas ir pats trakākais ko tu vēlētos izdarīt?
  Mmmm.... laikam  ierasties tagat pie sava menedzera un sadot vinam pa galvu ar lielu kiegeli
 • Tavuprāt, trakākais, ko esi darījis?
  ar meitu ar izpletni palidojām nedaudz, bet nekā extrēma...varbūt no 9 stāva lo'džijas nolēkt uz 8stāva lo'džijas, jo atslēgu aizmirsu istabā un slēdzene aizcirtās...varbūt, ka 2x šāva uz mani, bet nenošāva, varbūt, ka 20m pa gaisu sadursmē lidoju un mikroautobuss virsū pēc tam uzkrita un visi brīnījās, ka dzīvs paliku, nez...nekā jau tāda īpaša nav bijis
 • Kas ir trakākais k-ko esi izdarījis.?
  Esmu sācis gleznot!
 • Kas ir pats trakākais un stulbākais,ko esat darījuši?
  Iestājos medicīnas fakultātē. Tas ir sadomazohisms augstākajā mērā. Traki un stulbi. Te pat īsti kāpšana ārā pa logu nakts vidū, lai ar stopiem aizbrauktu uz citu pilsētu vairs nešķiet tik traka.

  Un par to aliņa dzeršanu... Universitātē tu vismaz esi pilngadīgs... Bet mēs 10. klasē braucot no ZZ čempionāta aizmugurē, nepilngadīgie to aliņu dzērām. Par laimi skolotāja pieķēra tikai 2 puišus.
 • Trakākais,ko esi darījis sievietes dēļ?
  Neko traku neesmu darījis, vienīgais, ja neskaita to ka dēļ tā lai liktu viņai uzsmaidīt iegāju ar viņu ledainā ūdenī visās drēbēs kad man bija temperatūra 37.8 , bet viņa nezināja, ka esmu slims un negribēju sabojāt to dienu to pasakot.. vienīgi pēc tādas peldes es vēlāk pusotru nedēļu slimoju un vēl joprojām esmu apslimis.. , bet tas nav svarīgi, galvenais, ka viņa uzsmaidīja un ka mums bija jautri!
  Nu tādi visādi gadījumi bijuši, bet tie bija jautri un forši!
  P.S. Bet tas bija jautri un to neuzskatu pat par trakulību, jo kopā esam pārāk daudz trakulības viens otra dēļ sastrādājuši, šis ko pieminēju ir pēdējais tāds interesantais ''atgadījums'' ...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system