Labākā atbilde

    1.  1 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    neiegādājos, jo pat ja iegādātos, nekad tās nelietoju. Neciešu medikamentus. Ja arī ārstējos, tad tikai ar zāļu tējām un vitamīniem bagātu uzturu. ja galīgi smaga apaukstēšanās, tad nu mazliet padzeru kādas tabletes, bet nu arī tad ļoti mazos daudzumos.

Atbildes

    1.  1 0

    aapa 6 (13058)3849 17 g  

    Ņirgājies vai... esmu tikai sarūpējusi džinsas ar vēl zemāku jostasvietu.  

    1.  1 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    veselā miesā vesels gars
    jau 6 gadi neesmu slimojis

    1.  0 0

    Lenkaaa (35) 5 (3625)522 17 g  

    nepaspeeju , gadiijaas jau saauksteeties :/

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    nē, parasti zāles pērku tikai tad, kad esmu saslimusi...

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    es pēdējos gadus ļoti maz slimoju.
    un gatavot kko iepriekš.. kā es varu zināt, vai būs tikai iesnas, vai arī kakls sāpēs un būs bronhīts?

    1.  0 0

    snowii 4 (1104)25 17 g  

    Par tiem gādāju tikai tad, kad pienāk tāda vajadzība..

    1.  0 0

    drklvbmw 5 (4126)1212 17 g  

    vel ne un nevajg.

    1.  0 0

    Zooropa (40) 6 (12048)2621 17 g  

    Nē un nemaz nedomāju to darīt.

    1.  0 0

    Nilsoons (35) 4 (2401)317 17 g  

    noup, nopērku, kad esmu slims! jo tad arī zini ko tieši vajag! ;)

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    ja buljons jau gadu stav uz galda.. neraustos par punkjiem.. a lidz plausu karsonim nav gadijies tikt

    1.  0 0

    beilija 5 (3465)125 17 g  

    neeee zinu ka vajadzetu , jo es parasti vienmeer apauxtejos, slimot gan slimoju ta kartiigi maz, bet gan vauiraak ta ka tur iesnas , klepus tizla temp. 37 , ai es parasti pedeja bridi ieeju aptieka un pajautaju kko jaudiigu lai man iedod un esmu jau pec 3 dienam vesela un burviiga!!!

    1.  0 0

    lillaflika21 2 (447)3 17 g  

    ne,jo parasti to daru kad pienak istais laiks...

    1.  0 0

    raikina31 (49) 6 (9982)2628 17 g  

    tikai siltas zeķes, lai kājām silti un pļavā pelašķus saplūkusi tējai

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 17 g  

    Aaaj.. gan aptieciņā kāds aspirīns vai paracetamols atradīsies Ja nu gadījumā uzlec temperatūra vai tml. Neiespringstu galīgi par šito tēmu. Aptiekas uz katra stūra

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Man ir palikušas daudz zāles no pēdējās saaukstēšanās reizes.

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 17 g  

    Jaa, kkur metajas.. Bet nu esu jau pusi izlietojusi..

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    prieks kam vajg norudities!!ja nopirksi laicigi zales tad saaukstesies ja nepirksi taD nekas tads nebus!!varbut nemaz nebus ziemas???

    1.  0 0

    kikass 3 (525)12 17 g  

    Nu pie mums jau nav tik augstas ziemas.

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 17 g  

    Nepiesaukšu to nelaimīti priekšlaicīgi-kreņķi-puņķi-asaras jau iepriekš nekad neuzprasās.Tikai tajā brīdi....

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system