Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (44062)3412 8 g  

  nu kaa, melnie miskastes maisi lielie, laapsta un bagaazhnieks  

Atbildes

  1.  2 0

  Letinhs 7 (48161)4984 8 g  

  elementāri ignorēju pilnīgi visā .. aizeju neatvadijies vai atvadijies un vairs atpakaļ neierodos ..... .. kā jau man ir raksturīgi

  1.  1 0

  Vaavereens 7 (31506)41140 8 g  

  pasaku godīgi- negribu vairs būt kopā. viss. šķiramies.
  Nav ko aplinkus runāt. :)

  1.  0 0

  Fischerspooner 6 (8055)1717 8 g  

  Es turpinu gūt labumu, no skūpstiem un seksa, man nopietnas attiecības ir liels un ļoti apdomāts solis, ja jau es nolemju veidot ko nopietnu, tad nekad nebūs tā, ka es teikšu ka neredzu mūsu nākotni vai arī es būšu tas, kas jebkad izdomās pārtraukt attiecības.
  Turpini kamēr neatrodi nākamo variants man nederēs, ja es esmu aizsācis attiecības, tā būs nodevība no manis un solis pa kreisi ...
  Jebkurā gadījumā, es nepieļauju tādu iznākumu kā tādu, ja tomēr situācija nonāk līdz tam ka man rodas domas, ka jātiek vaļā no savas meitenes, tad tā jau ir tikai tādēļ, ka es izdariju neapdomātu lēmumu un tad jau manā sapratnē ir nepieļaujami bojāt dzīvi otram cilvēkam manas kļūdas dēļ un jādzīvo kā ir.

  1.  0 0

  zhaks (42) 5 (3527)1510 8 g  

  neko nedaru, neatbrīvojos un neatbrīvošos jo ja atbrīvotos tā skaitītos kā otra cilvēka izmantošana visu to laiku, ņirgāšanās jo viņai piemēram ir viss nopietni pret mani un tāpat arī jābūt no otras puses..
  visu izlemj pirmais randiņš un saruna ko katrs grib

  nav šķirba kādas attiecības, galvenais ir saprašānās, izrunāšanās, nemainīt domas
  Fischerspooner << babņik troll detected un tas tev ir pašā sākumā jāpasaka vai jāpajautā vai ar mieru ka neko nopietnu negrib(tikai izklaides,seksu etc.) savādāk tu otru cilvēku ļoti sāpini ja viņš ir iecerējis ko nopietnu, jo katrs otrais/otrā nav kas meklē sev īsto kas būs kā sapnī un tā nekad nav, katram ir savi plusi un mīnusi un tāpēc nav jāpalieto kādu,jāsāpina

  1.  0 0

  predator1989 7 (23288)4830 8 g  

  Man parasti ir gadījies tā,ka ne jau es izlemju ko darīt tālāk, bet tā otra puse..
  Nu tas būtu tā, ka tu viņai esi foršs labs utt līdz kādam brīdim a tad pēkšņi redz tu apriebies viņai un viņa ar tevi mazāk uztur kontaktu vai arī vispār neuztur kontaktu, nu takā mēģina atkratīties, aizbēgt no tā iepriekšējā lai būtu kopā ar to citu - labāku nekā tas vecais.
  Jā ir dzirdēti tādi vārdi - zini viss beigsies, tici man!
  agrāk tas likās tā kaut kā nesagremojams, bet tagad ta lai spēlē kādu teātri grib un lai kratās vaļā kā grib, pateiks labi, nepateiks pats to sapratīšu..

  1.  0 0

  leuw 5 (3867)125 8 g  

  Es gan jau pateiktu, ka nekas nesanāk. Neizklausās pēc nopietnām attiecībām, tādēļ domāju, ka tas otrs arī necik šokēts nebūs. Man šitā ir bijis - toreiz vienkārši aizbraucu ceļojumā un, kad pēc divām nedēļām atkal runājāmies (un ne aci pret aci), abi nospriedām un sarunājām, ka nekas tur nesanāks un nav jēgas kaut ko turpināt. :D Tā tāda forša noruna. Abi joprojām runājam un nekāda naida nav. Ir ok.

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Man nav tādu problēmu. Aizbēg pašas bļaudamas un augšpalekdamies. :)
  Ja es sāku ignorēt cilvēku, tad tas ir globāli, ātri un nepārprotami.

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32064)41437 8 g  

  Man tādu problēmu nav! :D No manis parasti aiziet, vai arī tas vienkārši notiek pats no sevis - neko nesakot, vienkārši saprotu, ka nekas tur nebūs, pārtraucam sazināties un viss! :D

  1.  0 0

  mikey 4 (2317)412 8 g  

  Pasaki, ka tev ir mainījusies orientācija. Vismaz manas draudzenes māsīca tā atšuva draudzenes iespējamo džeku.

  1.  0 0

  zakenite1608 4 (1342)26 8 g  

  es pēc rakstura esu atklāts cilvēks , es varu praktiski visu pateikt acīs , tikai arī tā lai cilvēks uz to ļaunu prātu neatstāj .
  visi , kas man ir bijuši , man ar viņiem visiem ir draudzīgas attiecības .
  es pasaku kā ir patiesībā , a pēc tam jau otrs cilvēks pats izlemj ko un kā darīt tālāk !

Līdzīgie jautājumi

 • Kā atbrīvojies no ienadžiem?
 • Ar kādies līdzekļiem atbrīvojies no klepus?
  Bronhiālais balzams - ir tāds sīrupveidīgs nopērkams aptiekās. Lietoju, ja vajag nomākt klepu, nevis rīstīties vislaik. mana izvēle - nez, vai labākā gan - citi lieto bromheksīnu un citas tādas lietas. palīdz īslaicīgi.
  sēžu mājās, dzeru tējas, karsējos zem segām. reizēm, ja smagāk paaukstējies, pirms gulētiešanas iedzeru kaut ko 40° alkoholisku (džinu, melno balzamu) papildus karstajiem dzērieniem (Coldrex) - lai vairāk svīst un intensīvāk iet ārā. bet tādu 100% drošu metodi pat nezinu.
 • kā tu atbrīvo...
  nolaižot tvaiku...pasportojot,kādu fizisku darbu ,vai gluži pretēji nedarot neko,tik tad tas process var ieilgt !
 • Kā var ātri atbrīvoties no iesnām?1
  * ar tautas medicīnas līdzekļiem - melnā tēja ar citronu un medu, ingvera tēja, alvejas sula (katrā nāsī pa 45 pilieniem ik 2-3 stundas, 2-3 dienas), biešu sula (var ar 30% medu) iepilināt degunā 2-3 reizes dienā, sīpolu sula (vates tamponus samērcē svaigi spiestā sīpolu sulā 2-3 reizes dienā uz 10-15 min patur degunā.
  * gulēt ejot izmazgāt karstā ūdenī apģērba gabalu, tā ir karstā pelde rokām. (Silda organismu)
  * ar aptiekas medikamentem.
  * Snufs - pagājušogad tieši, kad bija iesnas, sanāca izmēģināt, nākamajā dienā nekādu iesnu nebija.
 • Kā atbrīvoties no tulznām?
  Noterikti japardur-udens izies ara, un pa nakti viss bus jau ok! :)
  pasai vakar bija si problema, bet parduru un sodien jau bija ok! :)
 • murgi..kā lai atbrīvojas?:(
  Vispirms jāteic: ja cilvēks vēlu vakarā daudz ēd un piedevām smagu barību (gaļu, sēnes u.tml.), tad viņam nakts miegā var rādīties murgi. Būtu jāpavakariņo līdz pulksten 19.00, lai kuņģis paspētu pārstrādāt barību.

  Jebkuram sapnim var piešķirt neskaitāmi daudz nozīmju. Laika gaitā cilvēka skatījums uz vienu un to pašu sapni arī mainās, jo bagātinās viņa pieredze un mainās viņa attieksme pret pasauli, sevi pašu.

  Lai izprastu sapņa saturu, cilvēkam ir svarīgi apzināties to, ka viņa esamība pasaulē noris 4 dimensijās.
  Fiziskā dimensija nozīmē to, kāda ir cilvēka esamība fiziskajā pasaulē, kādas ir viņa attiecības ar savu fizisko ķermeni un kāda ir viņa apkārtējā vide.
  Sociālā dimensija – kādas ir cilvēka attiecības ar līdzcilvēkiem un kāda mijiedarbība ar viņiem notiek.
  Psiholoģiskā dimensija – kādas ir cilvēka attiecības pašam ar sevi un intīmas, tuvas attiecības ar citiem, kādas ir cilvēka personības īpašības, raksturiezīmes.
  Garīgā dimensija – kādas vērtības, pārliecība, priekšstati, jēga un ideāli ir nozīmīgi cilvēkam.
  Vispirms jāmeklē, uz kuru dimensiju sapņotāja sapnis norāda

  Fiziskā dimensija

  Vēstulē minētajā gadījumā sapņa vēstījums varētu attiekties uz fizisko dimensiju – drupas, drūmums, draudi fiziskajam ķermenim. Varbūt šī sieviete izjūt reālus draudus no apkārtējiem cilvēkiem (vīra, kaimiņiem, kas uzbrūk, dzenas pakaļ, “bedri rok” u.tml.).

  “Drūmas pilsētu drupas” var liecināt, ka šīs sievietes dzīvē kaut kas jūk un drūp. Varbūt jūk un drūp viņas cerības, sapņi, veselības stāvoklis vai attiecības ar nozīmīgiem cilvēkiem?
  Atbildi uz šiem jautājumiem varat sniegt tikai Jūs pati, Valija M.

  Aplūkosim piemērus, kā problēmas cilvēka četrās dimensijās varētu izpausties sapņos. Par fizisko jau tikko runājām. Tālāk aplūkosim pārējās trīs dimensijas.


  Sociālā dimensija

  Ja cilvēkam ir ilgstošs konflikts darbā ar kādu kolēģi un tas netiek risināts, ar laiku sapnī zemapziņa dos signālus. Kaut arī cilvēks mēģinās sevi apmānīt un no apziņas šo savu problēmu izstums, vienalga no zemapziņas nāks signāli, ka kaut kas nav kārtībā, ka konflikts nav atrisināts.

  Mūsu zemapziņa informāciju var mums pasniegt tiešā veidā, burtiski un ļoti izsmalcināti, caur tēliem, simboliem. Saskaņā ar Z.Freida teoriju, lai zemapziņas informācija nonāktu mūsu apziņā, tā iziet cauri smalkai cenzūrai. Sākotnēji zemapziņa mums sniedz “smalkus mājienus” (tēlu, simbolu veidā) par mūsu izjūtām, pārdzīvojumiem. Ja cilvēks nepievērš tiem uzmanību, ignorē, izstumj atpakaļ zemapziņā, tad tā informāciju pasniedz jau daudz tiešākā veidā, “kliedzot” par to, kas ar mums notiek. Tad sapnī parādīsies konkrēti cilvēki un sižeti, kas ir saistīti ar mūsu pārdzīvojumiem.

  Ja cilvēks ir sastrīdējies ar kādu kolēģi darbā, mājās ar sievu (vīru) un vēl ar draugu, tad sapnī viņš var izjust tukšuma, vientulības izjūtu, var parādīties drūma apkārtne, klejošana pa tuksnesi, mežu, meklējot izeju no tā. Tas ir signāls, ka kaut kas nav kārtībā mūsu sociālajā dimensijā.

  Protams, tas atkarīgs, cik sāpīgi un dziļi cilvēks konfliktu pārdzīvo.

  Uz sociālo dimensiju attiecas arī cilvēka saskarsmes problēmas.

  Zemapziņa var signalizēt par visu traucējošo – vainas apziņu, dusmām, agresiju. Tieši vainas apziņa ir tā, kuru mēs visvairāk negribam sev "pielaist klāt", jo to ir ļoti grūti pārdzīvot. Mēs mēģinām vainas apziņu apspiest, un tad tā "parādās" sapnī. Piemēram, ja māmiņa jūtas vainīga, ka maz laika veltī saviem bērniem, jo ir noslogota darbā līdz astoņiem vakarā, viņai sapnī rādīsies bērni vai bērnu trūkums.


  Psiholoģiskā dimensija

  Psiholoģiskā dimensija norāda uz mūsu attiecībām pašam ar sevi un intīmām, tuvām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Tā atspoguļo mūsu personības īpašības.

  Cilvēkam ir raksturīgi salīdzināt sevi ar citiem, un tas nav nekas nosodāms, ja tas nepārkāpj zināmas robežas. Dažkārt šajā salīdzināšanas procesā cilvēks var zaudēt pats savu individualitāti, Patību, “Es esmu” pārdzīvojumu. Tad tiek pieņemti citu cilvēku uzskati, vērtējumi, ideāli un pazaudēti savējie. Sapnī tas var izpausties kā sevis pazaudēšana (“Manas dzimšanas dienas svinībās ir pilns ar viesiem, bet manis paša tur nav”, “sapulcē darbā tiek pieņemti svarīgi lēmumi, man arī tur ir jābūt, bet es sevi tur neredzu”). Dažkārt tuvās, intīmās attiecībās ar otru cilvēku iespējama tāda saplūšana, ka cilvēks vairs nedzīvo savu dzīvi, viņš nespēj nodalīt, kas ir mans un kas nav, ko es vēlos, kas man ir svarīgi utt. Sapnī tas var atspoguļoties kā sevis uztvere par otru cilvēku (“Man ir viņa ķermenis, es redzu viņa seju, bet saprotu, ka tā esmu es pati. Es daru to, ko viņš dara.”).


  Garīgā dimensija

  Garīgajā dimensijā izpaužas mūsu vērtības, pārliecība, priekšstati, jēga, ideāli un ticība. Bieži vien mums ikdienā nav laika aizdomāties par garīgām lietām, tomēr tās pastāv un izpaužas mūsu attieksmē pret sevi, līdzcilvēkiem.

  Ja cilvēks dzīvē būs izdarījis kādu pārestību (nemīlestību) pret otru cilvēku, viņš sapnī to pārdzīvos. Pat, ja tas būs noticis neapzināti, viņa zemapziņa signalizēs, ka viņš ir pārkāpis kādu bausli un cilvēks sapnī sevi šaustīs.

  Jāteic, arī garīgajā dimensijā sapņi par problēmu var dot ziņu gan tiešā, gan slēptā veidā. Ja cilvēkam ir attiecības ar Dievu, tad viņš sapnī vistiešākā veidā var saņemt kādu Dieva sodu. Ja cilvēks apziņas līmenī Dievam netic, tad sapnī zemapziņa raidīs šifrējamus signālus.

  Sapnī var uzplaiksnīt arī senāka pagātne. Ja man cilvēks stāsta, ka sapņos skaidri redz konkrētu māju, savu māti, tēvu, kuri nav viņa šīs dzīves vecāki, iespējams, ka viņa zemapziņa glabā informāciju par kādu iepriekšējās dzīves neatrisinātu problēmu. Un, ja cilvēkam ir vēlēšanās "rakt" tikt dziļi, domāju, ka viņš arī šīs atbildes var atrast.


  Šīs četras pieminētās cilvēka esamības dimensijas nevar ranžēt pēc vērtīguma, tās ir paralēlas, un arī sapņos mēs varam tās visas atklāt. Varbūt kāda no tām sapnī būs spilgtāk atspoguļota, tad tas nozīmē, ka tajā ir pašreizējais pamatkonflikts.

  Kādas dimensijas iztrūkums sapnī var norādīt arī uz to, ka varbūt ir vērts pievērst uzmanību šai te mūsu esamības pusei. Piemēram, ja cilvēkam ir konflikts ar darba kolēģiem, tad ir vērts pievērst uzmanību: savai fiziskajai pašsajūtai – kā es jūtos, kā mans ķermenis reaģē uz šo konfliktu; attiecībām ar līdzcilvēkiem – kā es veidoju šīs attiecības, cik atbildīgs esmu es pats par šo konfliktu; kādas manas personības puses tiek ievainotas – pašapziņa, pašvērtējums utt.; kāda nozīme šim konfliktam ir priekš manis, ko es zaudēju, ko iegūstu, kādu mācību es varu saņemt no tā.

  Vari palasīt, varbūt kaut kas noder...

 • alkahols atbrīwo cilwēku un parāda kāds un kas wiņš ir???
  tā saka,bet nez vai tā ir.Nopietnie mazrunīgie,kļūst runīgi un jautri.Nosvērtie,agresīvi.Utt.Varbūt atveras kaut kāds otrs ES.
 • Kā vislabāk atbrīvoties no paģirām?
  nedzert vispar, daudz sportot.
 • kā var atbrīvoties no regulārās pārēšanās?
  Amm... jādzer ļoti daudz šķidrumu... lasīju kaut kur, ka lai samazinātu aptetīti pirms ēšanas jāizdzer glāze tomātu sulas vai minerālūdens   Amm, un laikam jau jāēd...   savādāk tikai gribēsies vairāk.... Galvenais ēst ēdienus bez garšvielām, jo tās tikai rosina lielāku apetīti  
 • No kādas atkarības tev būtu grūti atbrīvoties?
  no bezgalīgā miega trūkuma


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system