Labākā atbilde

    1.  3 0

    Dziniss 5 (3692)519 18 g  

    centies, ja!, bet es gan to daru laicīgi!

Atbildes

    1.  1 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Laicīgi gan! :D Nu vismaz cenšos laicīgi būt, bet nu atkarīgs no situācijas - kam palīdzēt! :))

    1.  1 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 18 g  

    laicīgi, bet man labi draugi vienmēr nokavējas

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Laicīgi - man nepatīk likt cilvēkiem sevī vilties... Bet citiem sanāk "шас - через час".

    1.  1 0

    Mis_Me (37) 6 (14780)31244 18 g  

    Nu nesanaak man laiciigi - vai nu par aatru, vai nu par veelu, un ja ne par veelu, tad veelu :D

    P.S. Aljaziras, preceesi mani? :D

    1.  1 0

    sanca007 6 (7629)21146 18 g  

    Laiciigi, a ja nu man gadaas nonakt taadaa situaacijaa un vajag paliidziibu, kas atnaaks tikai peec stundas divaam kad nebuus vairs vajadziiga??

    1.  1 0

    Kruzo 6 (8753)3764 18 g  

    Laicīgi, ir tak jāpalīdz, bremzēšana te neder.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    atkariigs no situaacijas, bet var teikt, ka laiciigi.

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Sen nav naacies palidzeet :D

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 18 g  

    Galvenais ir! - nenokavēt banketu....

    1.  0 0

    just_like_you 3 (887)15 18 g  

    kā kuru reizi.

    1.  0 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    ja vajaga palidzet tad protams,kad laicigi...

    1.  0 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4522 18 g  

    Parasti reaģēju momentāli. Palīdzību parasti lūdz draugi, tiem nekad neatsaku, lai ko tas man maksātu, tāpēc tie ir draugi, bet darbs ir darbs, tur viss likuma vārdā, pēc spēles noteikumiem atkarīgs.

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    atkarībā kam un kāda palīdzība vajadzīga :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system