Labākā atbilde
-
1 0
DrDestroy 7 (81057)4726 11 g
Nē, zemkopju tauta pirms aizstāvēšanas no sākuma dzērumā sakropļos sevi un sev tuvākos. Pētīju, pētīju, dzenāju caur transleiteriem arī forumu , tā arī neiebraucu, ko ar to kopiju var sadarīt!? Pati 3D tehnoloģija manu lauku prātu sajūsmina un izraisa dziļu interesi, bet šis ir specifisks gadījums. Apbruņot tautu ar plastmasas kopijām... jēga... Ok, protams, ejot tehnoloģiju attīstībai uz priekšu, uzskatu, ka pilnīgi reāli ir izgrebt no pareizajiem materiāliem, pēc tam elementiem, kam tas nepieciešams, veikt attiecīgus termiskās, ķīmiskās u.c.apstrādes procesus. Lai kādi sasniegumi polimēros, apšaubu to pielietošanu kā izejmateriālu stobra izgatavošanai. Tērauds ir tērauds.
Vai gribētu šādu alumīnija/plastmasas repliku!? Hmm - kā suvenīru, ko papētīt un pie sienas pakarināt un bez maksas, varbūt. Bet labāk tomēr foršu oglekļa fīderkātiņu un 9 gultņu spolīti. BREKŠI NĀK!
Atbildes
-
2 0
Odium77 7 (43719)3414 11 g
mēģinājumi rāda, ka tie printētie stroķi labākajā gadījumā pāris šāvienus var izdarīt, ja ne pat pēc pirmā sastāvdaļas sadalās vairāk reizinātājos, nekā kopā likšanas brīdī. Tad jau lai kautko tur, vajag baigo čupu saprintēt. Un šāvējam vēl pastāv milzīgas iespējas savainoties.
-
1 0
KEPKE (39) 7 (39830)425178 11 g
Izdrukā plastmasas un vēlāk nesteidzoties vīlē laukā no metāla elementus: stobru, laidni.. bet nu tiešām tur būtu nosākuma jāpārbauda viss uz izturību.
Kaut vai paskatās mūsdienu karbonus un citus oglekļus, kas esot stiprāki kā metāls, bet pie trieciena sadalās kā papīrs.