Labākā atbilde

    1.  3 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 17 g  

    Kā kuro reizi sanāk. Biežāk ir tā, ka sūcu, kamēr pudele paliek plakana un vairs neko nevar iesūkt. Tad laižu vaļā - notiek gaisa ieplūšana pudelē ar blīkšķi un šļakatām uz mana apģērba.

Atbildes

    1.  3 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Pielieku pie lūpām, un ļauju tecēt mutē Bet ja pudelei mazs kakliņš ar mazu atvērumu, tad reizēm sanāk sūkt.

    1.  2 0

    Odium77 7 (43719)3418 17 g  

    es papriekshu sasaldeeju, sadauzu gabalinjos, tad ieripinu saujaa un mutee iekshaa  

    1.  1 0

    Nullespunkts (41) 6 (17833)4853 17 g  

    Atkarībā no tā cik esmu izslāpis, ja ļoti tad sanāk bišku īesūkt to šķidrumu

    1.  1 0

    Agnija2 1 (145)3 17 g  

    pielieku pie mutes,suucu un baudu mirkli...

    1.  1 0

    Keith (37) 6 (14021)31146 17 g  

    No platsmasas pudelēm dzeru tikai sportojot un tad parasti esmu tik izslāpis, ka vienalga kā dzert, ka tik to ūdeni ātrāk mutē dabūt.

    Ikdienā dodu priekšroku stikla pudelēm, glāzītēm ar ledu.

    1.  1 0

    ciruls 5 (4818)11044 17 g  

    es suucu ari no stikla pudelem ta ka vinas paliek plakanas.. :) vispar esmu normals suuceejs!  

    1.  0 0

    Agnesiiite 3 (714)23 17 g  

    ļauju tecēt tā, ka burbulīši iet.

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    ļauju tecēt, tāpat kā alu no stikla pudeles uc! :)

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    prosta saleju,līdz sausa

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    leju  

    bet isteniba ja esmu majas ieleju glaze ta man labak patik

    1.  0 0

    Reperiite (37) 6 (9762)4947 17 g  

    kā kuro reizi.. bet pārsvarā sanāk sūkt!

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31860 17 g  

    50 uz 50....

    1.  0 1

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    reti dzeru no plastmasas pudelem.. labak piesaldet luupas pie stikla desas

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system