Labākā atbilde

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 17 g  

    Jā, ar Ceļu satiksmes drošības dienesta policijas darbinieci
    nē, nopietni, tik forši papļāpājām. izskaloju smadzenes (jā, šoreiz ES. iedomājieties vien), pamatojoties uz visiem iespējamajiem noteikumiem ko zinu, un beigās šķīrāmies ar smaidu un tekstu no viņas puses: "Jums šodien ir patiešām paveicies, tā ir jūsu laime, ka tā"
    šodien tāda jancīga diena   bet patīk

Atbildes

    1.  1 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    vēl nē,bet šodiena vēl nav galā  

    1.  0 0

    iluziija 4 (1522)624 17 g  

    juuuu .. ar vienu meiteni   bet man sakuma likas kad tas ir dzeks   labi kad es neflirteju  

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3862 17 g  

    nop, Es ta ljoti reti kad iepazistos ar kadiem cilvekiem, varbut weekendos tikai, ne ikdiena

    1.  0 0

    on-line 6 (5201)21657 17 g  

    popularitātes un atpazīšanas pēc izvairos no sarunām līdz ar to iepazīties ir neiespējami ar mani

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    a kas obligāti vajag?

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    Darbā gandrīz katru dienu sanāk iepazīties ar kādu. Ne gluži ilglaicīgiem kontaktiem, bet tomēr... Nākas uzzināt klientu vārdus, uzvārdus, pases datus, tālruņu numurus... parunāt ar viņiem...

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Tā ir mana, kā nākamā žurnālista, ikdiena - iepazīties ar cilvēkiem un jaunākām aktualitātēm sabiedrībā

    1.  0 1

    itsmeee (40) 7 (25206)433147 17 g  

    Nea-nav laika

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system