Atbildes

    1.  1 0

    Skaidrais (42) 5 (3899)127 18 g  

    7aas debesis rada cilveeks pats ar savaam darbiibaam un domaam. Dievs shai lietaa vareetu buut kaa paliigs, bet ne kaa veidotaajs. :)

    1.  1 0

    dagniite 4 (1137)26 18 g  

    nē! man septitās debesis ir tad kad esmu laimiga, tad kad ne par ko neuztraucos un ar mani viss ir kartiba! smaids sejaa! :)

    1.  1 0

    m-ooo 3 (693)12 18 g  

    laikam jau domu un izjūtu ziņā.bet ja domas ir radījis Dievs,tad varētu teikt arī ,ka Dieva ziņā.

    1.  0 0

    busjkina (41) 6 (5468)126 18 g  

    Nu ne tak-tas jau ir musu zinjaa... lai tur tiktu nevajag daudz... kam labi nodr*****s,kam narkotiku deva.. kam cigarete... ka nu kursh ko uzskata par  7ajaam debesiim!

    1.  0 0

    laima1000 (34) 6 (15164)3317 18 g  

    nju laikam tas vinja laucinjsh vinjsh laikam rada to patiikamo atmosfeeru :D bet cilveekiem pashiem jaariikojas lai tur nokluutu un saglabaatu peec iespeejas ilgaak taadu sajuutu :D

    1.  0 0

    sanittux 2 (420)13 18 g  

    ja jau 7debesīs piepildās cilvēku karstākās vēlēšanās un iegribas, tad laikam tas ir VELNA ziņā....

Līdzīgie jautājumi

  • 7 debesis!
    varu pacelt,bet ne tevi līdz tām-savu meitēnu pat līdz 9esmu pacēlis :))
  • Kāpēc debesis ir zilas un zāle - zaļa?
    lai būtu līdzsvarā ar iņ un jaņ..:D:D:D
  • Iņ un Jaņ jeb zeme un debesis
    nepiekrist nevar, ktraa labajaa ir kas slikc un katraa sliktajaa ir kaukas labs. es gan sho te vairaak saistu ar filosofiju.
  • ja tu man esi man nevajag ne debesis ne......?????
  • kapec debesis ir zilas?
    kāpēc zeme ir zaļa?
  • Kas ir Tavas debesis?
    Manas debesis ir- kopā ar mīļoto cilvēku domāt par rītdienu!
  • Kāpēc debesis ir zilas??
    discovery vajag skatīties, tad zināsi. a ja nopietni, tad vienkārši tas ir atkarīgs no gaismas krišanas leņķa uz zemes virsmu cauri dažādiem gaisa slāņiem, kas izfiltējot parāda tikai zilo krāsu. tāpēc arī vakarā saulei rietot ir redzamas saraka un dzeltena krāsa, jo mainās leņķis un saules ietekme uz gaisa slāņiem...
    P.S. nu apmērām kaut kā tā, to rādīja pa discovery! ;)
  • Vari atrast tādu attēlu - ''Zila zāle, zaļas debesis?'' :D
  • ja gaiss ir caurspīdīgs tad kapēc debesis ir zilas?
    Pēc Releja izkliedes likuma. Tā kā gaisma traucas cauri atmosfērai, tad vairums no garākajiem viļņiem dodas taisni cauri tai. Gaisā ir paliek nedaudz no sarkanās, dzeltenās un oranžās gaismas. Lai vai kā, daudzi no īsakajiem viļņiem ir absorbējuši sevī gāzes molekulas. Absorbētā zilā gaisma izstaro dažādas direktīvas. Tās ir izkaisītas pa visām debesīm. Lai, kur tu skatītos, dažas no izkaisītajām zilajām gaismām sasniegs tevi. Līdz ko tu redzi zilo gaismu uz visām pusēm no Tevis - debesis šķiet zilas.  
    Kad tu skaties uz horizontu, krāsu palete ir cita. Lai sasniegtu Tevi zilajai gaismai jāizlaužas cauri lielākam gaisa daudzumam. Dažas no tām atkal zikaisas pa direktīvām. Līdz zilā gaisma tevi sasniedz. Debesu krāsa tuvu horizontam izbalē vai kļūst balta.  
  • kautkadas debesis šovakar stranas.....kā pie jums?
    Viss čiki bumbas. Tikai vairāk sārtumiņa prasījās, bet  ļoti skaistas. :))


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system