Atbildes

  1.  7 0

  Evisa 8 (138676)420111 11 g  

  Personīgi es nē, jo man tomēr ir vēl kauns saglabājies. Uzskatu, ka jābūt kaut kam tādam, ko tomēr neredz visa pasaule, nevēlos būt kā atvērta grāmata svešu cilvēku priekšā, turklāt man nav pieņemami, ka tur vien otru redz kā no mātes miesām nākušu, un pēc tam, satiekot tos pašus cilvēkus uz ielas apģērbtus, viņi jau redz tev cauri drēbēm un zin, kā tu izskaties kails.
  Zinu, ka mans vīrietis pat nepieļautu tādu domu, ka mani kāds cits varētu redzēt kailu, un labi vien, ka tā, jo ja otrai pusītei nekas nav pretī, ka viņa mīļotais cilvēks publiski atkailinās, tad man tas šķiet dīvaini. Jāpastāv tomēr kaut mazliet privātīpašnieciskumam starp partneriem, un jābūt kaut kādai robežai starp to, cik daudz no tevis redz mīļotais cilvēks, un cik daudz redz svešas acis.

  1.  2 0

  MataUndone 5 (3979)210 11 g  

  kautrējos :D un nejūtu nepieciešamību sauļoties pa pliko :P

  1.  2 0

  RozaLindinja (31) 6 (5182)317 11 g  

  Nau nācies..
  Bet gribu ..
  OfiC..
  Tas tač ir super..šitā pilnībā nosauļoties,bez jebkādiem komplexiem :)
  Ja visi ta visi :)

  1.  1 0

  Dwinite 7 (32064)41537 11 g  

  neesmu mēģinājusi, bet gribētu gan aizlaist uz nūdistu pludmali :)

  1.  1 0

  streetdog93 5 (3265)25 11 g  

  Noteikti, ka neeju un neapmeklēju. Vienreiz gan tur iemaldījos, ļoti dīvaini. Vienu reizi gadā gan es nopeldos kails, tas ir Jāņu naktī, bet tas toties naktī un naktī visādi jau brīnumi notiek.  tomēr tos nūdists nenosodu, ja cilvēkiem patīk un tā jūtas ērtāk tad uz priekšu, jo esot pat veselīgi pastaigāt kailam, lai ķermenis viss pilnībām saņem saules starus utt., bet tomēr liekas, ka tas ir jādara privāti cilvēkam, lai jau pārējie īpaši neredz, visu pilnībā.

  1.  0 0

  evil-devil (31) 6 (8933)2412 11 g  

  pat nav ne jausmas kur taada ir!

  1.  0 0

  peliite16 5 (4876)126 11 g  

  Es nē!

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31428)41141 11 g  

  Visu laiku gribu tur aizbraukt, bet nav neviena drosmīgā kas ar mani!

  1.  0 0

  girty 4 (1196)712 11 g  

  nē bet ir piedāvāts

  1.  0 0

  Odium77 7 (43702)3412 11 g  

  es sevi nezhaaveeshu. un tas tomeer ir atmaksaajies, esmu labi saglabaats exemplaars.

  1.  1 1

  on-line 6 (5201)21329 11 g  

  Par ko gan tur kautrēties,kaili esam visi vienādi-nevienai sievietei nau šķērsām un vīrietim ap kāju aptīts
  Kad tur par matiņu kādam vairāk vai mazāk-nu un?

  1.  0 0

  miesa5 5 (3232)1422 11 g  

  Un ko tad ja man saceļas,tur taču ir arī daudz skaistu kailu sieviešu?

  1.  0 0

  Pupupidu 3 (905)37 11 g  

  Nee

  1.  2 4

  munkss (34) 8 (207611)530160 11 g  

  Es jau no bērnības tikai tur vien sauļojos un peldos - Kalngale, Lielupe, pie dažiem ezeriem laukos
  Draudzenei arī patīk   
  Arī guļu vienmēr kails  

  Ja gribi zināt kā tas notiek, vari iečekot un palasīt arī te http://irc.lv/blogs?id=29019

  * * *

  – Nu, Iūk, esam atnākuši. Cilvēku šķiet šodien nav daudz, gan jau atradīsim starp kāpām vietu kur var pabūt divatā.– mēnestiņš teica aplūkojis nūdistu pludmali.
  – Tu, Krist, būsi tuvumā un skatīsies, lai mūs ar Alisi neviens netraucē. Tev jābūt redzamības un dzirdamības robežās, bet ne tuvāk par 30 metriem.– Novilkušas topiņus un apskāvušās, viņas devās uz priekšu. Uzlicis CD pleijera austiņas, es turpināju klausīties The Wall*.
  Saule, jūra un smiltis bija kolosālas. Kur vien sniedzās skats, nelielos pulciņos kā parastā pludmalē, bija cilvēki. To nebija tik daudz kā Jūrmalā, bet pietiekoši, lai būtu grūtības atrast kādu slēptāku stūrīti. Mulsināja tikai neslēptais un nepiesegtais kailums kā pirtī.
  Starp citu, es neciešu pirtis! Tur visi stumdās viens gar otru, vilšus vai nevilšus ar skatienu novērtē tavu puisīti, un domās jau redz tevi savā gultā. Riebīgi, glūnoši skati. It kā nejauši pieskārieni, piedāvājumi palīdzēt nomazgāt muguru, vai nopērties. Es nerunāju par visai klajiem piedāvājumiem. Somu pirtī lielākoties iet tikai savējie, bet arī piedāvājumi tur ir daudz atklātāki.
  Bet šeit Kalngalē, Vidzemes jūrmalā, nūdisti, varavīkšņu un puķu bērni ir izveidojusi savas kolonijas un, dzīvo tā, it kā neviena cita uz šīs pasaules nebūtu. Kas viņiem, dabas bērniem, nekait? Nūdisti čupojas veselām ģimenēm, spēle futbolu, volejbolu. Izturās kā īsti amerikāņi, par citiem neinteresējas un neuzbāžas. Čaļi šķiet neredz sievietes un kā tādi impotenti uz viņu klātbūtni arī nereaģē. Arī sīkie, bet dažiem te, spriežot pēc nelielām maigām spalvām pavēderē, vismaz 12-14 gadu, jūtas brīvi kā roņi ūdenī.
  – Diez vai es tā uzvestos, ja šeit nokļūtu pirms 5-6 gadiem. Es droši vien karātos uz puisīša, nevis viņš uz manis. Pietiek saulītei vai vējiņam to apmīļot, vai iedomāties, ka kāds tevi slepus novēro, puika momentāli ceļas, lai to pārbaudītu.– es konstatēju acīmredzamu faktu.
  Bija tieši tāpat, kad mājās sāku gulēt kails. Tikai ar laiku paša kailums gultā mani vairs neuzbudināja. Tomēr šeit viss ir citādi un, pierast pie vairākiem simtiem kailu cilvēku kopējā pludmalē, manuprāt, nemaz nav iespējams. Vismaz es pie tā nekad nespēšu pierast. Ejot kādam garām, vai vienkārši ar kādu sarunājoties, nevar nepamanīt sarunu biedra, kaut uz mirkli, puisītim vērsto vērtējošu skatienu. Tiesa, sievietes prot to maskēt, bet vīrieši savu ieinteresētību noslēpt neprot.
  – Edipa kompleks* cilvēkā,– kā teiktu Freids,– ir kā iedzimtais grēks kristietībā.– Šķiet vecam Zigmundam tomēr būs bijusi taisnība.
  Mežā rotaļājās Apoloni, bet netālu aiz kāpām gulēja divas Afrodītes, aizņemtas savas mīlas rotaļās. Dzīve ritēja savu gaitu tālāk.
  Daba necieš tukšumu, ja vien tas kādam ir vajadzīgs.
  Iestājās astotā diena pēc pasaules radīšanas.
  Vai būs arī devītā?

  * * *

  Nedaudz pasmaidīju par mums nūdistiem  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system