Labākā atbilde
-
1 0
LadyMe 6 (11341)2212 17 g
Manuprāt, mērķi un sapņi ir divas dažādas litas.. Nu, vismaz man.. Mērķi pārsvarā piepildās (laikam), jo par mērķi spraužu tādas lietas, kuras tiešām var sasniegt..
Bet sapņi... Sapņi - tie pārsvarā ir sapņi.. Lielākoties tie nepiepildās, jo tie ir sapņi.. Daudz sapņu ir tādi, kuri saistās ar to, ko vajadzēja izdarīt pagātnē, lai tie tagadnē, realitātē būtu sasniedzami.. Pagātni taču nedabūt atpakaļ..
Un ir tādi sapņi - ilūzijas, kuras nepiepildīt dabas likumu dēļ..
Atbildes
-

-

-
0 0
edy (39) 4 (1557)16 17 g
Sapnji taa ir realitaate.. viss atkariigs no taa kaa sevi noskanjo, galvenais iet uz priekshu un ja neesat .... tad viss buus tip top !!!

-
0 0
roko 6 (13611)2414 17 g
sapņi nepiepildās un vis, nekrīt man tas BINGO bet tagad man ir sapnis par citu mēŗķi vai nu mērķīs par sapni tfū ,nu karoč iebraucu auzās

-
0 0
danjja111 4 (1266)24 17 g
Vajag tiekties uz saviem sapņiem tad tos var arī īstenot...un tie vairs nav tikai sapņi...

-
0 0
Pianiste (33) 6 (5573)2515 17 g
Mani mēdz piepildīties, ja es kko esmu nolēmusi, tad cenšos sasniegt.

-
0 0
Odium77 7 (43719)3419 17 g
katraa zinjaa domas materializeejas. ja kauko baigi baigi grib, vislaik par to domaa, tad tas tieshaam piepildaas.

-
0 0
shii_dejanka 4 (1388)26 17 g
"kad tu kaut ko vēlies,visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu",vajag tikai stipri vēlētiesun cīnīties par saviem mērķiem, nevis gaidīt astoto pasaules brīnumu!

-

-

-
0 0
Evisa 8 (138672)422136 17 g
Jā, man bija sapnis strādāt ministrijā, šo sapni loloju vairākus gadus, un te pēkšņi man piezvana studiju biedrene un saka, ka ir iespēja strādāt ministrijā. Pēc šī gadījuma ticu, ka ja kaut ko ļoti, ļoti vēlas, tad tas piepildās.

-

-
0 0
BlonDj 6 (14450)3435 17 g
Vsp jua piepildās, vajaga tikai ticēt un nezaudēt cerību.
Arī ticēju, cerēju u.tml bik vairāk par 2 gadiem, bet tad kad cerība tiešām vairs nebija ne kripatiņas, ticība tam arī nebija vairs nekādas, viss mainījās un sapnis piepildījās ....
