Labākā atbilde

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    nē.
    tikko visus atlaidām...uuuun ievēlējām akal atpakaļ  

Atbildes

    1.  1 0

    Letinhs 7 (48143)410131 14 g  

    tas jau bija gaidāms .... jo0 padomājot loģiski krievu valodīgie vien iet vēlēt .... paši lažu uztaisiet un re sekas .. .. tur jau nav vērts sacelt brēku ... nu pēc kaujas jau visi ir gudri un tā pat nekas nemainīsies ne satversmē ne valstī .... kā bija bardaks tā arī paliks

    1.  1 0

    willx (61) 6 (17306)3730 14 g  

    piekrītu Letinhs.
    vienalga vis iet tikai uz galu

    1.  0 0

    zhaks (49) 5 (3521)1524 14 g  

    nē? krievi vinnēja pat nezinot par ko balsoja, galvenais ka - NAWI NAWI
    kā tur var būt apmierināts?

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 14 g  

    tak nē

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 14 g  

    neesmu gan mierā.

    1.  0 0

    marcis-m (40) 7 (39249)325263 14 g  

    Par visiem 100% Vienalga man - Ušakovs vai Lembergs - tie ir darītāji

      

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system