Labākā atbilde

    1.  0 0

    ciruls 5 (4818)11044 18 g  

    esmu ritigs smukuls!

Atbildes

    1.  4 0

    Zobrats (40) 6 (15335)41274 18 g  

    šodien točna nē! Es pēc jenota tagad izskatos
    Nekad vairs nedzeršu

    1.  1 0

    melsejs 6 (6063)2863 18 g  

    Kādu ģīmi dieviņš devis ar tādu jādzīvo.

    1.  1 0

    ilzziite (34) 2 (363)8 18 g  

    jaa... es patiiku sev taada kaada esmu... :)

    1.  1 0

    aapa 6 (13058)3849 18 g  

    Jā, esmu. A ko citu darīsi? No tā, ka būšu neapmierināta ar savu izskatu, skaistāka jau nepalikšu. :))

    1.  1 0

    the_crow (39) 6 (9031)3620 18 g  

    nee es neesmu apmierinaats ar tavu izskatu:D

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 18 g  

    nju pusliidz :D

    1.  0 0

    Riizija 5 (2620)39 18 g  

    Jā...esmu...Un Tu ar savu? :)

    1.  0 0

    An-ya 4 (2320)216 18 g  

    Es pašlaik jā, bet uznāk melnie reizēm, kad nepatik...

    1.  0 0

    jeevinja (37) 6 (5031)2618 18 g  

    ir ok...

    1.  0 0

    diabolo 6 (9017)339 18 g  

    nea. Pēdējos gados savā stulbumā esmu riktīgi sevi sačakarējis. Riebjas spogulī skatīties. Un piebiedrojos Zobratam. Negribu teikt, ka pārdzēros, bet laikam bija ,,krutka"un par daudz smēķēju. ,,Russkij razmer"taču bija kādreiz normāls šņabis.

    1.  0 0

    daartuce 5 (3371)413 18 g  

    nju taa zin,kaa kuro dienu...shodien ir ok :) un taa kaa alkaholu nelietoju,tad mani vismaz neskar taadas brobleemas,kaa zobratam un diabolo :)

    1.  0 0

    lasma77 6 (5375)1417 18 g  

    nun  nu ne visai

    1.  0 0

    zveerinjsh 6 (6303)1410 18 g  

    laikam jau nē.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Nē, neesmu!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system