Labākā atbilde

    1.  3 0

    jokimazi 5 (3555)1634 16 g  

    līdz 3 mēnešiem nevajag. Bet strādāt nevarēsi un US armijā iestāties arī nevarēsi, tam vajag Green card vai aprecēt kādu vietējo. Ja ir kādi jautājumi raksti man vai arī pa taisno uz ASV vēstniecību Latvijā. ;)

Atbildes

    1.  2 0

    Banis 7 (23375)432110 16 g  

    Man liekas ka nevajag vīzi, vīzi laikam vajadzēja ja dodas kaut kur uz krievzemi, uz tādām valstīm, vai kaut kas tāds, es tak nezinu cik  esmu dzirdējis

    1.  1 0

    willx (61) 6 (17306)3730 16 g  

    bez akcepta pavizināsies lidenē turp un atpakaļ(par savu naudu)

    1.  0 0

    eresed (39) 4 (1630)419 16 g  

    Nevajag bet cik lgam laikam nezinu :D

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 16 g  

    darba atljauju var uz gadu laikam dabuut, mosh bezviizas uztureeshanaas ir liidziigi.

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 16 g  

    Ja tev bus atpakal bilete tad nevajag neko jo automatiski uzreiz skaitiisies ka Turists :)) ta maza viltiba kas ir patiesa!

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 16 g  

    Kā jau jokimazi teica, vajag to green card.

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 16 g  

    Vīzu vajag, ja brauc uz Krieviju, par Ameriku šaubos... :) jokimazi pareizāk izskaidros :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system