Labākā atbilde

    1.  1 0

    Sincha813 7 (22241)3512 17 g  

    :)
    Kas kuram ir pēdējais laiks..
    Beet ja arī maijā,jūlijā,septembrī -->skaitās pēdējā laikā,tad jā..:))
    Veseli 4bebuki..
    Un dīvainā sakritībā 3no bebukiem,kas ir meitenītes,visām dots viens vārds Patrīcija:)
    Bebuks,kas ir puisītis,ir tā saucamais brīnumbērniņš..:))
    Mammmas labākā draudzene jau ļoooti ilgus gadus gribēja 3bērniņu-dēļiņu..
    Kurš beidzot arī ir..šogad jīlujā piedzima:))
    Un pēc pāris mēnešiem dzims vēl pāris paziņām bebīši..
    vēl tikai vakar vakarā braucot ciemos pie draudzenes uzināju,ka vienai februārī bus māsiņa vai brālītis un otra pati ir mātes cerībās..Meitiņa nāks pasaulē martā:))
    Super...:)):)):))
    Tāds prieks..
    tā varētu turpināt bezgalīgi,iepriekšējā gadā jauno vecāku skaits Manā pziņu lokā ir vsm 10x lielāks!!!
    Šobrīd arī sāk likties,ka pati esmu nedaudz aizkavējusies

Atbildes

    1.  1 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    palīdzēt?

    1.  0 0

    Pianiste (33) 6 (5573)2515 17 g  

    Nav.

    1.  0 0

    bumba_waartos 6 (6543)2535 17 g  

    Jā, ir, daudziem. Klasesbiedrene vēl apprecējās un kkas martā varētu būt bēbītis! Man jau liekas, ka es sāku atpalikt no grafika!

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    vot šito Tu man pirms gada ap šito laiku varēji pajautāt, tad veseliem 3 draugiem piedzima katram pa atvasītei :) tagad gan klusums šajā ziņā iestājies...

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Nē, bet drīz dzims. :)

    1.  0 0

    Elizalinda 5 (3168)521 17 g  

    manas klasesbiedrenes mammais piedzima trīnīši. Un tad vēl brāļa labākajam draugam meitiņa!  

    1.  0 0

    siikaa_ragana (39) 4 (1759)415 17 g  

    Viņi dzimst nepārtraukti! Un ar katru dienu arvien vairāk uzzinu, ka kāda paziņa ir stāvoklī vai grasās dzemdēt! :))

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 17 g  

    jap drauga masai

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Nē, bet vēlētos ;//

    1.  0 0

    kiki692 3 (645)9 17 g  

    Pagaidām nav, bet pavisam drīz būs!

    1.  0 0

    snuks7 4 (1679)1733 17 g  

    hmmm laikam nau....baigi sūdīgi... :D bet itkā saka ka dzimstība lēnām aug.. :) tas tikai priecē.... :)

    1.  0 0

    polaarlapsa (38) 6 (5092)239 17 g  

    nu, ir...

    1.  0 0

    Nirvana (35) 3 (985)19 17 g  

    nē lkm nav.

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    nu ir... un man sāk palikt skaudīgi... jo es ar gribu mazu  struņķīti ko pauklēt...... bet man laikam nespīd neesmu tik izskatīgs  vīrietis!!!!!!

    1.  0 0

    SouthWind 3 (563)110 17 g  

    Nav...

    1.  0 0

    megija17 (37) 2 (475)13 17 g  

    Jā ir..

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31250 17 g  

    Pagaidām vēl nē, bet pēc pāris mēnešiem māsai piedzims maziņš rezgalītis    Tie tik būs laiki  

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 17 g  

    Nē, ir tikai pieteikušies bērniņi.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Jā, nesen dažām darba kolēģēm piedzima bērniņi, un vairākas kolēģes gaida bērniņus, kas piedzims nākamā gada sākumā.

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2218 17 g  

    Jā un dzimst vēl joprojām :)

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    cik tas ir peedeejaa laikaa? shis tas jau ir.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system