Atbildes

  1.  1 0

  Larox 4 (1130)26 10 g  

  biiju sportists liidz bezsamanai.svarcelsana,basis,futbols,skriesana.3km.400m.100m.dieneeju sporta rotaa,tur ar reziims slodze utt liidz bezsamanai.Tagad taisu muzonu liidz bezsamanai.A.un ja par darbu,pa jumtiem straadaajot uzstaadiju rekordu 3 meen.bez briivaam dienaam.no 06:00 liidz no19:00-23:00 esmu trax aaaaa...!!biiju,vairs neesmu :)

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 10 g  

  ko tur raksturot?
  jaa esmu.. weicot remontu.. bet wairaak gan esmu straadaajusi pie sawas fiziskaas formas nometnees un treninjos - liidz speeku izsiikumam un raudienam.

  1.  0 0

  diabolo 6 (9017)338 10 g  

  Biju ziepas savārījis - nācās ,,pasvīst". Ja darāmais rada prieku un(vai) redzi jūtamu rezultātu, tad var izdarīt ļoti, ļoti daudz. galvenais, lai procesa laikā kāds(-a) nečakarē smadzenes.

  1.  0 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Nu līdz šim, darba procesā neesmu atplīsis..  tad jau sanāk, ka nē

  1.  0 0

  Eddy777 5 (2581)124 10 g  

  Es stradaaju arzemes.Man bija 3 darbi es guleeju 2-3 stundas dienakti.Un taa 7 meneshi.

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 10 g  

  jaa... no riita liidz vakaram... katru dienu... pie datora.... baigi enjergiju apeed :))

  1.  0 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  jaa, tas bija pirms paris dienam. gandriz sabruku, man viss bija piegriezies..... :(
  gribeju gulet un nevienu redzet pat negribejas. bet lidz ko izgaju lauka man palika vieglak un labak. :)

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  Y, nu, aizmiedzies pie kino montāžas galda nemani, kur plāni samontēti, u.t.t.

  1.  0 0

  Lienacka (34) 3 (829)23 10 g  

  Sezhu pie kompisa visu dienu bez partraukuma, un vakara vairs nesaprotu, kada valoda prieksniece ar mani runaa. Acis nerada, koncentresanaas nekaada. Nulle emociju.

  1.  0 0

  XXLL 4 (1314)26 10 g  

  Jā no 8,00 rītā līdz 22,00 vakarā nepārtraukti apkalpot pircējus veikalā, pēc tam otrā dienā kājas nevar pielikt pie grīdas.

Līdzīgie jautājumi

 • Kas ir tas, kas Jums dod speeku dziivot?
  es pats sev dodu speeku, cik ir tik arii viss ir mans
 • Vai kaads ir straadaajis vai vismaz kko saprot no programmas AutoCad? luudzu paliidziibu ;)
  stradaju un patstavigi ... loti noderiga programma mana joma  !
 • Vai Juus ticat,ka koki dziedee un dod speeku?
  Sāp galva? Aizej pie apses, papeles vai ābeles un palūdz kokam noņemt Tev to sāpi. Piespied pieri pie koka stumbra un "ieklausies" no tā nākošajās enerģijās. Pastāvi pie tā tik ilgi, līdz jūti - paliek vieglāk. Domās kokam pasaki paldies un ej pie ozola, lai palūgtu no šī varenā koka viņa spēcīgo enerģiju, ar kuru atjaunot savu deformēto auru. Tikai pie ozola nedrīkst stāvēt ilgāk par 10-15 minūtēm! Pārdozēšana nenāks par labu Tavai sievišķīgajai būtībai. Vienmēr saki paldies! Tas darbosies, ja Tu ticēsi koku dziednieciskajām īpašībām.
 • kur juus atrodad gribas speeku kad jums tas ir vajadziigs??
  īstenībā mani iedvesmo cilvēki un viņu dzīvesstāsti, paklausos, cik daudz cilvēks ir darījis un cīnījies,lai kaut ko sasniegtu, tad man sametās kauns par savām sīkajām nebūšanām un ar dubultu spēku traucos cīņā :)
 • ka jums liekas kada ir sarkana krasa.raksturojiet to?
  Sarkanaa ir holeerikju kraaasa, iedarbojas aktiivi, strauji un dinamiski, sarkanaa kraasa ir ljoti efektiiiiiiva interjeraa,radot siltuma izjuuutu, ieteicamma telpaas,kur noris gjimenes aktiiivaakaaa dziiiive. Sarkanaa kraasa dzilji iekljuuust audos,iedarbojas uz to baroshanu, palielina muskulju spriedzi un elposhanas ritmu,paaugstina asinsspiedienu, stimulee smadzenju darbiiibu un seksuaaalo aktivitaaati,ir efektiiva pret melanholiju. Kristietiiibaa sarkanaa ar balto simbolizee saatanu,shkjiistiitavu,naavi. Actekiem taa bija ljaunuma un beedu kraaasa. Griekjiem-aktiiivais viirishkjais princips. Tai bija noziiime ndembu un citu cilshu attiiriishanas rituaaaalos.Tiem cilts locekljiem,kas piedaliijaaas apgraiziishanas rituaaalaa,noteiktu laiku bija jaaaneesaa uz rokaaam un kakla sarkanas kraaasas priekshmeti... Veel kaut ko?
 • raksturojiet taigas izplatību.?
 • Raksturojiet - vai esat tāds cilvēks, kurš ''salauž pat lauzni''?
  Pirmais variants īpaši grūti iet ar austiņām un lādēšanas ierīcēm. Biju salauzusi tosteri un gludinātāju.
 • Raksturojiet tiesnešu lomu atšķirības tiesvedības procesā
  Likuma priekšā visi vienādi!
  p.s. Esi mēģinājis raksturot automehāniķa lomu atšķirības auto remonta procesā?
 • raksturojiet, kā veidojas podzolaugsnes, kurai biomai tas ir raksturīgs?
  Latvijas augšņu klasifikācijas shēma ietver visu Latvijā sastopamo augšņu iedalījumu 3 pakārtotās klasifikācijas pamatkategorijās:
      klasēs – 3;
      tipos – 12;
      apakštipos- 54.
  Modeļsaimniecībā 21, 2% no visām augsnēm aizņem tipiskā brūnaugsne – BRt, tā ietilpst I klasē – automorfās augsnes, un pieskaitāma 2. augšņu tipam, 21. apakštipam.
  Brūnaugsne – iztrūkst (izskalošanās) horizonts, nav podzolācijas pazīmes. Tā veidojas uz ķīmiskā ziņā bagātiem cilmiežiem, intensīvi dēdot primāro silikātu minerāliem, t.i. veidojas pārmālošanās uz vietas. Augsnes absorbācijas kompleksā ir augsts piesātinājums ar apmaiņas Ca un Mg. Mūsu gadījumā brūnaugsne ir ar vāji skābu līdz neitrālai, kurā labi nodrošināta ar augiem izmantojamiem fosfora, kālija, bora, vara un molibdēna savienojumiem. Lauksaimnieciskajā izmantošanā, līdzīgi velēnu karbonātaugsnēm, tās ir piemērotas ziemas kviešu, cukurbiešu un lucernas audzēšanai. Mūsu gadījumā ziemas kviešu audzēšanai.
  Modeļsaimniecībā pārējos 78,8 % aizņem podzolētās augsnes. No tām vislielākais īpatsvars ir trūdainai, podzolētai glejotai augsnei – PEn – 19,5ha, tā ietilpst II klasē – pushidromorfās augsnes, un pieskaitāma 8. tipam, 8.5. apakštipam.
  Pārējā ir velēnu podzolaugsne PVv – 18,7ha, I klase – automorfās augsnes, 3. tips, 3.1. apakštips.
  Podzolaugsnes – augsnes ar podzolācijas pazīmēm, ģenētiskie horizonti labi diferencēti. Veidojas un mazkarbonātiskiem vai bezkarbonatiskiem mālsmilts, smilšmāla vai māla cilmiežiem, galvenokārt mijiedarbojoties diviem pretējiem procesiem – velēnošanās un podzolācijas. Iespējamas arī glejošanās norises.Sastopamas reljefa paaugstinājumos un līdzenumos, tā tas ir mūsu gadījumā.
  Izplatīta Vidzemes paugurainās augstienēs un Ziemeļlatvijas
  morēnu līdzenuma un pauguraines augšņu rajonā.
  Podzolaugsnēm, kas veidojušās uz bezkarbonātiskiem viegla granulometriskā sastāva cilmiežiem, parasti ir skāba reakcija visā profilā, zema piesātinājuma pakāpe ar bāzēm, vāji izteikta mikrobioloģiskā un slieku darbība, maz augu barības elementu, arī mūsu gadījumā daļa augšņu ir skābas.
  Agronomiskā vērtība un izmantošana ir atšķirīga un lielā mērā atkarīga no velēnošanās un podzolēšanās procesu izpausmes, cilmiežu ģenēzes, granulometriskā sastāva, iekultivēšanas pakāpes u.c. faktoriem. Velēnu podzolaugsnes, kas veidojušās uz karbonātiskiem, smaga granulometriskā sastāva cilmiežiem un ir iekultivētas, lietojot pareizu agrotehniku un sabalansētu mēslojumu, iegūstamas augstas graudaugu, sakņaugu un lopbarības kultūraugu ražas.
  Trūdainām glejotām podzolaugsnēm bioloģisko procesu veicināšanai nepieciešams nelielās devās dot sadalījušos kūtsmēslus, jādod mikroelementi. Pēc ielabošanas var ierīkot kultivētās ganības vai uzlabotās pļavas, kā arī audzēt pārējās kultūras, kā tas ir mūsu gadījumā.

     Augšņu agroķīmiskais raksturojums.
  Augsnes auglību veido un nosaka dažādi faktori. Viens no nozīmīgākajiem ir augsnes agroķīmiskās īpašības – organisko vielu saturs augsnē, reakcija, augiem nepieciešamo barības elementu daudzums augsnē, augsnes spēja saistīt barības vielas. Agroķīmiskās īpašības ir atkarīgas gan no augsnes veida , gan granulometriskā sastāva, bet lielā mērā arī no cilvēka darbības
  .
 • Raksturojiet sevi 3teikumos luudzu(bez meliem,liekam uzslavam,bet ka ir)
  izsalkusi
  griboša
  mikla


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system