Labākā atbilde

  1.  0 0

  Sheyliina 7 (38655)413110 9 g  

  Esmu nešķīstene.. nepiederu nevienai ticībai un reliģija mani ne visai saista. Kkam augstākam ticu, bet ne Dievam. Neesmu kristīta, neesmu svētīta, tāpēc arī nekur nepiederu un kādu laiku no tā vairīšos.  

Atbildes

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4752 9 g  

  neesmu,nesaista mani tādas orģijas

  1.  0 0

  Ruuuta 6 (7533)4634 9 g  

  esmu katolis, jo mani vecāki un vecvecāki ir katoļi...

  1.  0 0

  gahana 7 (20832)3724 9 g  

  neesmu. ja būtu obligāti kādai jātic, izvēlētos hinduismu. tāpēc, ka tur ir vairāk gudrības nekā kristīgajās un vēl dažās citās reliģijās

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 9 g  

  Pareizticīgā.  

Līdzīgie jautājumi

 • Kā īsti atšķiras maģija no reliģijas?
  magija -  religija -

 • Kāpēc mīlestību atbalstošas reliģijas pieļauj karu?
  Tāpēc, ka tad var gudri runāt par Dieva dusmām un pagāniem, lai šai reliģijai pievērstu neticīgos.
 • Pie kādaas reliģijas piederi?Kāpēc?
  kādi tik brīnumi neatklājās te,visādas jaunas reliģijas.  
 • Kā domā, vai kādreiz vispār izzudīs reliģijas?
  Pieņemu, ka ar laiku zudīs liela daļa reliģisko robežu, apvienosies līdzīgās reliģijas, rezultātā nonāksim pie 2-3 lielajām reliģijām.
  Kas būtībā ir visai slikti, jo lielas koncentrācijas dažos kopīgos viedokļos neizbēgami novedīs pie kārtējā kara.
 • Jautājums iz reliģijas - Bet vai Dievs nav vientuļš?
  Standarta cilvēka izdomātajam Dievam, kā tādam neticu, bet ja nedaudz pafilosofē, tad Dievs un Sātans visticamāk ir viena un tā pati persona... Sanāk, ka nevis vientuļš, bet drīzāk nepilnīgs .. un mēs dzīves laikā ciešam/raudam/mācamies... kaut ko iegūstam, kaut ko saprotam, izprotam u.tml no kā ieguvums ir šim tā saucamajam Dievam.
 • Vai piekrīti, ka - Nav reliģijas, kas būtu augstāka par Patiesību - tavas domas?
  a kas ir patiesiiba?  
 • Kas ir tas iemesls, kāpēc cilvēku tomēr velk pie mistikas, nu vai reliģijas?
  nezinu kas velk.Bet tas ir tik sens kā cilvēce.Un ja ticēt,tad arī iepriekšējās saprātīgās būtnes šajā ziņā neatšķīrās.tas ir labs veids lai savaldītu un pakļāutu veselas tautas.Citiem tas ir kā cerību stars.viela kur smelties iedvesmu,spēku,lai ietu talāk.pat ja esi iebridis auzās.................
 • Kāda ir jūsu attieksme pret latviešu sieviešu precībām ar citas rases, reliģijas pārstāvi?
  ja grib, lai precās. visas nekad neizvēlēsies ārzemniekus un asinis jau sen ir tik ļoti sajauktas un izšķīdinātas, ka jēgas  ko tādu sargāt nav. galvenais, lai paliek valoda, kultūra un apziņa, ka kaut daļiņa, bet tomēr tevī tek arī latvju asinis.
 • Esat dzirdējuši, ka ir kaut kāds reliģijas novirziens, kura cilvēkus, vienalga kādus uzskata par radniecīgiem?
  Mēs esam radniecīgi. Mēs visi nākam no Āfrikas un mums ir vienas struktūras DNS. Te nevajag reliģiju, pietiek ar zinātni.
 • Reliģijas nosoda dazādus dzīvniekus, bet lieto tos pārtikā- gāna dūju, ja tā baznīcā uzliek kluci klausot svēto vārdu?
  Neviens normāls mācītājs negānīs lopiņu, ka tas nokārtojis dabistiskas vajadzības ne tur, kur baznickungam nelabpatīkas. Diemžēl cilvēki itin bieži par kādu konkrētu reliģiju gūst priekšstatu DĒĻ VIENA SUBJEKTA (tas arī jebkurā citā jomā). Tur jau tā problēma, ka pret ,,Dieva kalpiem"nav to strikto prasību, kas bija agrāk, pag. gadsimtā. Piem.  - katoļu mācītājam bija jāmācās ļoti daudzus gadus, lai vispār būtu atļauts tautai skaidrot bībelē rakstīto - praktiski viņam bija zināšnas augstskolas līmenī psiholoģijā, medicīnas jomās, fizikā, ķīmijā, vēsturē, ģeogrāfijā UTTTTTTT!!! Arī Latvijā vēl nesenā pagātnē, it īpaši laukos, mācītājs bija tas cilvēciņš, pie kura griezās ne tikai ,,ar smagumu uz sirds", bet arī,  ja bija problēmas vai nepieciešams padoms jebkurā citā - sadzīviskā jomā. Atgriežoties pie tēmas, kur kāda reliģija nosoda dažādus lopiņus... Par piemēru ņemot musulmaņus un korānu. Daudziem zināms, ka pec šamējās ,,instrukcijas" ruksis nav ēdams, jo iekšā nešķīstais gars. Patiesībā man viens gudrs cilvēks nedaudz pastāstīja par korānu. Būtība ir citur - katra reliģija pielāgota tiem klimatiskajiem u.c. apstākļiem, ko apdzīvo noteiktas konfesijas ,,piederīgie". Pirmkārt - tuksnesī cūka slikti jūtas, otrkārt - treknā cūkgaļa vnk ir grūti pārstrādājama organizmam pie tā karstuma un regulāra tās lietošana uzturā noved pie sirds u.c. slimībām! Tas īsumā ar vienkāršu piemēru. Jebkuru bībeli var tulkot dažādi.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system