Labākā atbilde

    1.  0 0

    filozofs1991 6 (6605)3856 17 g  

    Būtībā - jā. Bet, ja ir laiks apdomāties, tad iespēju robežās dusmas cenšos apvaldīt un paturēt sevī, lai vēlāk analizētu, kāpēc esmu izpelnījies konkrētā cilvēka "tādu" gājienu. Visbiežāk jau nonāku pie secinājuma, ka gluži nesen es pats metu izaicinājumu citiem. Lūk, ko iesēju, to nopļāvu!

Atbildes

    1.  0 0

    Fascination (37) 6 (5364)2315 17 g  

    uz atsevišķiem indivīdiem, jā!
    pat liels, jāāāā!

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    mani izprovicē tikai gļukojošais skype, ka visu laiku nokarās. :D
    visādi citādi-cenšos nesakaitināties, bet tikko jau gribējās kādam šķelt tikai tpc, ka skype uzraxtu vienu vardu reizi 5 minūtēs it ta vēl nenosūtu :D Vnk z-bal >< grr

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 17 g  

    Lightage labāk zinās
    Bet vispār tā pa vidam - ne viegli aizkaitināma, bet reizē arī ilgi neciešu pārmetumus. Klūpu virsū ar prettriecienu.

    1.  0 0

    Lyteo (37) 5 (4207)516 17 g  

    i have my days ... :P

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    tie kas atkodushi ka to izdariit visu laiku mani izprovicee... un tad es pa sekaam neatbildu...

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 17 g  

    jā, esmu gan.

    1.  0 0

    nLighted (37) 7 (47187)51466 17 g  

    Lightage labāk zinās
    xDDD

    Es?
    Jā, it īpaši mani tracina neizglītotie kam slinkums savā tekstā salikt garumzīmes un pārbaudīt vai nav kļūdu.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Jā, tā ka labāk mani nekaitināt, jo varu kļūt neprognozējama.

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416104 17 g  

    ja,nokaitina,tad ir vāks...
    bet pamatā reti aizkaitināma...ir tikai pāris indivīdi kas spēj mani nokaitīnāt

    1.  0 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 17 g  

    nu tad baigi jasagatavojaas, bet taa miermiiliigs najomnjiks

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    To spēj tikai mana māte.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    aga, kad nokaitina tad varu neprognozeejami aiziet prom  

    1.  0 0

    LadyMe 6 (11341)2212 17 g  

    Jā, loti viegli aizkaitināma.. Un, ja zin, kas mani visvairāk aizkaitina, tad ir cauri...  

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    par tevi mazāk
    es tev gan neko nedzēsīšu,ne tā kā tu uzēdies

    1.  0 0

    LETICIJA 2 (344)5 17 g  

    cilvēku klačas mani aizkaitina

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    atsevišķi cilvēki to spēj sekundēs...

    1.  0 0

    lifetec (38) 4 (1830)26 17 g  

    par laimi nee! :D

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    atkariigs no garastaavoklja- ja visu dienu visi brauc virsuu, tad jaa, bet ja citaadi viss ok, tad vnk noskurinos un eju taalaak..

    1.  0 0

    Mis_Me (37) 6 (14780)31244 17 g  

    Izprovocējams un aizkaitināms ir divas dažādas lietas..

    ēē.. nu, izprovocēt mani ir gandrīz neiespējami un tā, pa īstam aizkaitināt arī ir ļoti grūti, bet ir cilvēki, kas pārprot manu "interesanto dabu".

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 17 g  

    neee:D ja mani kaads kaitina tad beigaas sanaak ka es smejos a kaitinaataajs ir pavisam izbesiijies:D

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 17 g  

    Laikam diezgan viegli.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system