Labākā atbilde

  1.  2 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  par to klonēšanu ir tā ka pagaidām drīkst tikai dzīvniekus klonēt cilvēkus dubultot ir aizliegts. Ja runā par ģenētisko modifikāciju, tad tā nav vēl attīstījusies. tā notiek divos veidos, populārākais ir dns apšaudīt ar baktērijām, kuras izsisto gēnu aizvieto ar citu, bet tas ir tas pac kas šaut ar aizsietām acīm. un tad no visiem kas tur beigās sanāk izvēlas tuvāko vēlamajam, bet ir vens bet, tās baktērijas tur arī paliek, un kas zina ko tās sastrādā pēc tam. palielam, supervaroni no tevis neizveidos.

Atbildes

  1.  1 0

  Fischerspooner 6 (8000)1716 4 g  

  Ar parakstu uz dokumenta principā var daudz ko, ja vien tas neiet pāri augstākstāvošiem likumiem. Nez kāpēc man liekas, ka eksperimenti uz cilvēkiem ir aizliegti, ja vien tos neatļauj kaut kādas institūcijas un gadījumā ja tas protams ir droši, bet nu ja kāds taisās testēt kaut kādu supermenserumu, kas visdrīzak tā pat ir nelegāls un bīstams, gan jau vari droši pieteikties mutiski :D.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23259)4729 4 g  

  nu ko ta nevar darīt,visu jau var.
  ar'isevi ziedot var.
  bet tā ir tāda piņķerīga lieta noteikti,jo pirms am stāv visāda dokumentu kārtošana utt
  nu lai tas būtu ofic,nevis ka tu kā tāds bēglis tur ierodies un tevi nah nodod donoriem uzreiz un eksperimentiem.

  1.  0 0

  Sarma 6 (7912)226 4 g  

  Piesaki savu ĶERMENI,gan jau zinātnieki atradīs,kā to izmantot.
  Par sevis klonēšanu pagaidām nesapņo!

  1.  0 0

  Izredzetais (26) 6 (11630)2411 4 g  

  Klonešana piņķeriga lieta. Karo4e pa naudu piekriti ka tevi klonē. Pa naudu tpc ka bistami veselibai. Hop hop un klons gatavs. Naud tava. Ko ar klonu? Ieslodzit nevar. Neko nav izdarijis. Klut populars un pelnit naudu nevar jo visi domas ka dviinis. Kr4 laizm majas. A māju nav. Naudu vajag. Tad sakas lielie prieki. Izskatās ka tu un sak draudet ka savaris sūdus un menti areates tevi a vins ienems tavu vietu ja nemaksasi. Nav variabtu. Janovac savs klons. Bistams paliek. Nedrikst nogalet.atradis menti arestes par naves simulesanu vai ko tadu. Slikta slikta dona tie kloni

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system