Ответы

  1.  1 0

  Molodaja 5 (4089)511 9 лет  

  Neapmierina tikai tāpēc ka dzivoju Latvijā...Eurovision konkursā galvenais ir show,nevis laba dziesma...Paši ir vainīgi..var piedalīties tikai vienreiz gadā,varēra pa to laiku k-ko izdomāt interesantu... :)

  1.  1 0

  mocbko 6 (13361)31344 9 лет  

  ман покуй. сердючка руллэ

  1.  0 0

  KaKTyCC (28) 7 (37639)1056146 9 лет  

  ман похуй.

  1.  0 0

  Kixa 6 (7504)1922 9 лет  

  Неее, ман виспар пец Наумовас невиена но латвиешу дзиесмам неиепатикас

  1.  0 0

  zlaja 4 (2032)26 9 лет  

  лаби ка вини виспар ноклюват лидз финалам

  1.  0 0

  xaxlu6ka (31) 6 (5083)124 9 лет  

  да в десятку могли бы и попасть

  1.  0 0

  Barbie_girl 5 (4873)1923 9 лет  

  esmu neapmierināta - man liekas ka Bonoparti ļoti labi dziedāja un man žel ka nevienam musu dziesma nepatika!

  1.  0 1

  jeezy 2 (329)2 9 лет  

  latish..idi na delfi.lv..tam o4enj xorosho vse o russkix otzivajutsa..mozes tam pisatj pro svaix bonopartov..a esli po delu..edinstvennoje 4to latishi xorosho umejut eto petj..i to etogo Evropa ne vidit..

Похожие вопросы

 • ka jūs domajat kas uzvaŗes Eirovīzijā?
  Tas, kas būs vis atšķirīgākais.
 • Eirovīzija ...
  Shogad buus masku shovs, ne eiroviizija- dziesmu konkurss:DD
  Piraatiem veel jaaiemaacas dziedaat,galiigi skjiibi bij..
  es biju par Aishu..bet ko nu..

  jo taalaak,jo trakaak..driiz dziedaashana nebuus pati svariigaakaa..nu jau vairs nav..
 • Tiem, kas skatījās Eirovīziju!!!
  man pietiek tagad savu rūpju un man ir pilnīgi vienalga kas notiek ar tūristiem. par pirātiem varu teikt tikai to ka kā dziesma viņa ir lipīga un domāju ka varētu tikt desmitniekā bet kaut kas man laikam tomēr nesimpatizē tajā dziesmā, varbūt tās ir antipātijas pret aleksandru:)
 • kā patīk dziesma kas uzvarēja eirovīzijā?
  Man patīk Busuļa vienaldzība. Eirovīzija jau vairākus gadus nav nekāds nopietnais konkurss, tikai politisks pasākums, kur savējie balso par savējiem. Ņemot vērā, ka viņš dziedās krievu valodā, tad krievvalodīgajiem viņš varētu iepatikties. Viņš arī izcelsies starp pārējiem ar savu briivo uzvediibu uz skatuves un nepiespiestiibu. Kristīnei un Annijai bija laba dziesma, bet ballādes neizceļ, piemēram, dzirdot Polijas dziedātāju, nemanīju būtisku atšķirību starp mūsējām un viņu. Bet nu redzēsim, kaa Busulim ies, gan jau šis tas sanāks.
 • kā patīk eirovīzijas dziesma?
  Nu nekā nepatīk,bet vismaz priecē,ka mikimausis Aiša savās šaurajās drēbēs un kruto dziesmu nebrauc:)savādāk būtu pavisam kauns par Latviju
 • Jūsu prognozes, kas uzvarēs eirovīzijā?
  Šogad ir  jauna balsošanas sistēma, neko nevar pateikt! Paskaties, kā pie mums, neviens negribēja Busuli no Latvijas, bet tā žūrija...
  Bet tā man patīk Norvēģis un Ukraina.
 • Ko tā Latvija meklē tajā eirovīzijā ko?
  Daži ir pārliecināti, ka tas ir pienākums tur piedalīties. Daži arī lien pēc slavas. Bet kā pierādījies, tur vajag profesionālismu, nevis iedomātu, bet tiešām profesionālu līmeni, un paķert uz izbrīnu ar kaut ko nebijušu, orģinālu. Ar vienkāršām lietām tur nav ko darīt. Plus vēl tur politiskās spēlītes arī notiek.
 • Vai patika eirovīzijas koncerts?
  man koncerts ar galīgi nepatika, kaut kāds sūds. :(  bet Verka rullē!!! :))))
 • Kā jums tas ka Busulis aplauzās eirovīzijā netiekot finālā?
  Es zināju jau pašā sākumā, ka ar to dziesmu viņš netiks finālā.. Es vispār brīnījos, kuri bija tie, kuri balsoja un vēlējās sūtīt viņu uz Eirovīziju.. Kad Busulis tika izvēlēts Eirovīzijai, man jau galvā sāka skanēt dziesma "Eiropa mūs nesapratīs...." Nu labi, no šīs dziesmas zinu tikai šos trīs vārdus..   Bet tiešām, Eiropa mūs nesaprata.. Balsotāji laikam cerēja, ka ja Busulim labi gāja Jaunajā Vilnī, tad Eirovīzijā arī viņš cauri izies..
  Pret Busuli man nekas nav, bet es domāju, ka pa savām karjeras kāpnēm viņš varētu uzkāpt arī bez Eirovīzijas, jo viņam ir savs stils un savi piekritēji..
 • Vai tev patika šitā gada eirovīzija?
  Neskatījos.
  Atvēru video, lai noskatītos kurš ir uzvarējis.. paklausījos to Azarbaidžānu, tik tizlu tekstu, tizlu izpildījumu - īsāk sakot kaķu kori sen nebiju dzirdējis.
  Nu redzot, ka sādi uzvar, tad nu skaidrs, ka tur vērtēšanas kritēriji vienkārši ats*kā.

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system