Labākā atbilde

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 9 g  

  Atkarībā, cik izdzerts vai ko pīpējam.  

Atbildes

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3918 9 g  

  Varbūt. Man pagaidām vēl ir pietiekami kur izvērsties šajā dimensijā, lai sāktu interesēties par citām.

  1.  1 0

  Sarma 6 (7773)226 9 g  

  Jā,pastāv.

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 9 g  

  domāju ,ka ir gan,tikai redzamība ne visiem laba

  1.  1 0

  ullas 6 (11888)3414 9 g  

  Ir gan mums apkārt eksistē cita pasaule un, arī pašlaik, tu nezini cik pāru acu tevi uzmanīgi vēro

  1.  0 0

  predator1989 7 (22481)4941 9 g  

    tā saucās savādāk - spoku pasaule.

  1.  0 0

  seville 7 (25364)339 9 g  

  ir, ir un kad palasos Kastaņedu, kādu laiku esmu par to pilnīgi pārliecināta:)

Līdzīgie jautājumi

 • Kādas, jūsuprāt, ir citas dimensijas? Cik viņu ir?
  Dimensijas ir bezgaliigi daudz manupraat, jo vai esat kaadreiz aizdomaajushies kaa vareetu buut ja juus buutu darijushi taa un tad nebuutu noticis vai buutu noticis savaadaak utt utjp un katraa no shiim paraleelajaam dimensijaam shii situaacija tiek apspeeleeta savaadaak un savaadaak un aizdomaajieties cik katram cilveekam dziivee vareetu rasties shaadas situaacijas un cik vienai situaacijai vareetu buut dimensijas ... :)
 • Pastāsti man par savu love storiju? Kā tas sākās? un citas fifīgas lietiņas.. vajag pasmelties romantikas. :)
  Nu tatad... Es stradaju Starbucksa, Skotija. Tur, protams, katru dienu vieni un tie pasi cilveki, it ipasi rajona kura es stradaju, iepazinu tik daudz cilvekus un uzzinaju tik daudz lietas par viniem, ka sadomaju jau klut par psihologu, bet tas ta. Bija ar viens dzeks, kurs pirka kafiju katru dienu, ar vinu ipasi sarunas nebija, jo.. nu ja, nezinu, nedomaju, ka man ipasi ar vinu par ko runat bus.
  Vienu dienu mums, Starbucksa darbiniekiem bija ''mitings'', kura galvena tema bija klientu piesaistisana un lojalitate. Merkis bija nakamas nedelas laika uzzinat pec iespejas vairak informacijas par cilvekiem, tadejadi raisot sarunas un liekot viniem justies labi musu klatbutne. Un nakamaja diena tas dzeks ari ienaca ieksa, un gribi negribi, bija jaruna, jo mana menedzere bija blakus.
  Tad nu es saku parastos ''Hi, how are you today?''
  Vins saka ''I'm alright, what about you?''  '
  'You know, working''
  Vins saka ''Yea, I have to work as well''
  ''Oh? what do you do?''
  ''I'm an animator'' Taja bridi es gandriz pagibu, ka neka, filmas ir mana vajiba, tad nu es saku ar vinu runat, iedevu kafiju vinam par brivu un nakamais bija..
  ''So... can I see you outside Starbucks sometime?''
  Es nosarku un parasutiju plecus ''I dunno''
  ''You don't know?''
  Nezinu vai vareju palikt vel sarkanaka, bet domaju, pie velna ''Well probably, what do you have in mind?''
  ''I don't know yet, how about you give me your number and I'll call''
  Iedevu vinam nummuru, pec tam visu dienu nespeju atguties, nebiju ipasi pieredzejusi attiecibas, jo ieprieksejais puisis ar kuru satikos, nu, nebija patikami un nebija ilgi.
  Pec darba man bija sarunats ar brala sievu pastaigat pa pilsetu, aizgajam lidz vienai kafejnicai un man peksni telefons zvana, nespeju noticet, bet tas bija vins, sarunajam satikties 7.30. Atvadijos no brala sievas un steidzos majas, kad nonacu majas, sapratu, ka man nav atslegas, pulkstenis jau bija 7. Mamma nak majas 7.30 parasti, ta nu es zvanu vinai un prasu vai vina nevar tikt atrak no darba vala. Mamma ieradas 7.15, tad es sapratu, ka tapat nepaspesu laika, pazvaniju un parkartojam tiksanos uz 8.
  Kad nonacu satiksanas vieta, vins jau bija tur. Nevarejam izdomat, ko darit, jo es neesmu baru persona, nolemam iet pastaigaties. Ta nu mes nostaigajam 3 stundas, plapajam par filmam, darbu, visiem sviestiem, ko vien var sarunat, lai iespaidotu preteja dzimuma parstavi. Vins pat prasija, vai negribu aiziet pie vina, bet nacas atteikties, ieprieksejo pieredzu del. Nu tad, vins gribeja mani pavadit, bet es teicu, ka nav jegas visu to celu mani vadit, ta nu mes puscela skiramies.
  Pirms skiramies, protams, notika skupsts. Atceros pilnigi visu.
  Par tik cik vinam biju sastastijusi, ka man divi brali ir un ar viniem daudz kaujos un maku sevi aizstavet, vakara sakuma vins teica ''Don't worry, I won't touch you''
  Bet... 'I know I said I wouldn't touch you, but...'' Un tad nu ja, vel kadas 10-15 minutes es uz majam negaju.
  Tagad esam kopa varak ka 1.5 gadus, un vins ir iemesls kapec esmu Niderlande.
 • Ka esi IRCĀ,ko tu dari paralēli vēl....?
  Kaut ko ķimerēju, paskŗuvēju, palodēju (ja maza gabarīta un nesams mājās), kafija vienmēr blakus, noteikti ēdu, mūzika, klipiņi, meklēju sev interesējošo informāciju , runāju pa skaipu, šad tad aizbrienu līdz logam uzpīpēt uz wc nolaist spiedienu, pēc tam atkal sataisu kafiju...  
 • ko sakat par paralēlām attiecībām?
  Ja skolās ir tādi fizkultūras, amatu mācības u.tml. haļavas priekšmetu skolotāji, kuri paralēli vada 2 stundas reizē... nu tad kāpēc lai arī attiecības nenotiktu paralēli...
 • Vai Tu tici paralērām pasaulēm?
  Es ticu tam, ka ja katram cilvēkam ir savs iekšējs pretstats, tad ir arī paralēla pasaule, kur dzīvo kkas līdzīgs, bet tomēr atšķirīgs mums.
 • Cik ilgi var noslēpt paralēlas attiecības?
  tik ilgi kamēr spēsi abiem/ām melot... un nekļūdīsies sarunās ar abiem/ām nejauši izpļāpājoties par kko ko esi darījusi/is kopā ar otru...
 • kā jūs domājat vai eksistē paralēlā pasaule?
  matriksu noskaties tur bišķiņ detalizētāk tas viss pastāstīts
 • Vai varētu eksistēt paralēlie visumi?(iekšā)
  Kas to lai zin. Varbūt ka ir. Bet to sajūtu kur liekas ka ir piedzīvota,sauc par dežavu,vai kaut kā tā. Un tur arī katram sava teorija.Varbūt ne gluži mēs tur esam,bet citi.Jo mēs redzam un dzirdam tikai noteiktos diapazonos,vai kā nu to sauc. Un mēs droši vien ļoti daudz neredzam un nedzirdam to kas blakus ir un viss apkārt.  utt
 • Vai ticat paralēlajai pasaulei???
  gribu ticēt, ka ir kkas tik īpašs un skaists, kā piem, Gredzenu pavēlniekā, tāda īpaša pasaule:))
 • Ja auga lapām ir paralēls dzīslojums, kāda ir sakņu sistēma?
  paga aiziešu kādu puķu podu sasist!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system