Atbildes

  1.  0 0

  Soprano 4 (1844)26 15 g  

  viens no saatanisma simboliem!!! kkas uz to pusi!!
  (un veel to,ka naakoshais skaitlis buus 667!):DD

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 15 g  

  tas itka ir satana skaitlis

  bet tik pat labi tas varetu ari nozimet to, ka jau ir par daudz :D

  1.  0 0

  zetee 5 (4595)1412 15 g  

  man tas ir vienkaarshi- mana mob telefona skaitļa numura  sastaavdalja.

  1.  0 0

  Titany (33) 2 (312)4 15 g  

  Izlasi Muldašova grāmatas, sapratīsi. Tur šim jēdzienam veltīt daudz laika, jo tyo nav tik vienkārši paskaidrot. Ir vairākas nozīmes

  1.  0 0

  Seroquel (34) 7 (27359)4518 15 g  

  pietiek akstities jaiet gulet - to nozime

  1.  0 0

  vijolite24 (63) 6 (7958)239 15 g  

  citiem tā ir sātana zīme

  1.  0 0

  wix 6 (10846)3438 15 g  

  Jā... Tas nozīmē... sešsimt sešdesmit seši...!!! :))

  1.  0 0

  Helikon 3 (638)26 15 g  

  Nozīmē to ko cilvēks tam piedēvē!

  1.  0 0

  Terchiks 5 (3118)1411 15 g  

  Ko patiesībā nozīmē skaitlis 666?

  2000. gada sākšanās atnesa satraukumu un  nemieru daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Viens no iemesliem ir kādas rindkopas saturs Apokalipsē jeb Jāņa Atklāsmes grāmatā 13:17,18.

  “Un neviens nevarēs ne pirkt, ne pārdot, kā vienīgi tie, kuriem ir zvēra zīme vai vārds vai zvēra vārda skaitlis … zvēra skaitlis ir cilvēka skaitlis, un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.”

  Tas ir Jāņa citāts, bet ko patiesībā nozīmē šis skaitlis?

  Šajā sakarā klīst visdažādākās interpretācijas. No tām minēsim visvairāk komentētās:

  a) Tas ir romiešu imperatora Nerona vārds pēc asīriešu numeroloģijas; bet kāds Neronam ir sakars ar Patmosas pravieti Jāni, kas pēc dažām ziņām bija jūds, pēc citām – grieķis?

  b) Pēc noslēpumainās jūdu rabīnu Kabalas tas esot noslēpumainais un neizrunājamais Ādama vārds. Hmmm, varētu būt, bet kādā valodā Ādama vārds? Kānaāniešu, ebreju (kas tajā laikā vēl neeksistēja, un vēl jo vairāk — neeksistēja vēl cilvēku rases, kā māca Bībele)? Varbūt angļu, kā Holivudas filmās?

  c) Tas ir jaunā “Smart Card” svītrkoda rezultājošais skaitlis. Šo kredītkarti pasaules banku konsorcijs lika priekšā ieviest kā vienīgo 2000. gadā. Lai arī cik absurdi sākumā tas varētu likties, šim skaidrojumam ir elements, kura nav iepriekšējiem — bez šī jaunā pasaules naudas veida (kas efektīvi ir aizvietojis skaidras naudas lietošanu) neviens nevar veikt komerciālas transakcijas. Tātad — pirkt un pārdot, interesanti!

  d) Tas ir Bill Gates vārds ASCII kodā. Lai arī tas izklausās kā joks, pārbaudi pats :) Es ieteiktu tev neņemt to visu nopietni, jo, ja tu sāksi spēlēties ar skaitļiem, tad arī tavs paša vārds varētu sanākt 666!

  Un pēc nedēļas, 2006. gada 6. mēneša 6. dienā — 6.06.2006 — prāvs pulciņš visnotaļ prātīgu cilvēku atkal drebēs nemierā un satraukumā.

  Tomēr — kāds ir īstenais skaitļa 666 izskaidrojums? Savā šī laika atklāsmē caur cilvēka prātu Kungs mums ir atklājis, ka skaitlis 7 simbolizē cilvēcisko pilnīgumu, un tādēļ materiālā Radība tiks pabeigta Septītajā Dienā, ko savukārt simbolizē Septītais un pēdējais Zīmogs.

  Ko tad nozīmē skaitlis seši?

  6 ir nepabeigtības, nepilnīguma skaitlis, tas ir cilvēka skaitlis. Un Jānis dod mums arī otru atslēgu, kas ļauj pareizi izskaidrot skaitli 666: viņš saka, ka tas ir to skaitlis vai zīme, kas noliedz Dievu un viņa Vārdu. Kur tas ir teikts? Vajag uzmanīgi palasīt Atklāsmes grāmatu 13:4–18.

  Tagad ir Trešais Laiks, beigu laiks un cita laika vairs nebūs. Beigās visi, kas visos trijos laikos ir nolieguši Dievišķās mācības, būs apzīmēti ar šo simbolisko zīmi, ar zīmi, kas nozīmē Dievišķās mīlestības noliegšanu: 6 par noliegšanu Pirmajā Laikā, kad tie noliedza Mozu kā Augstākā pravieti un sūtni, 6 par Otro Laiku, kad tie noliedza Jēzu, mīļo Skolotāju no Galilejas, Otrā Laika Sūtni. Un tagad, Trešajā Laikā — 6 par Svētā Gara klātbūtnes noliegšanu viņa šīs Ēras Atnākšanas laikā.

  Bet Dievišķajā plānā ir redzams, ka zīme, ar kādu mēs visi ieradīsimies Septītā Zīmoga laikmeta beigās, ir 777, jo tad uz Zemes vairs nebūs paslēptuves ļaunumam, tad garīgums triumfēs pār materialitāti, un tajā triumfā nebūs ne uzvarēto, ne uzvarētāju. (mācības 328:36–38 no “Trešā Laika“).

  * * *

  Jāņa Atklāsmes gr. 13:4–18: “4. Un viņi pielūdza pūķi, kas deva zvēram varu, un arī pielūdza zvēru, sacīdami: Kas līdzīgs šim zvēram? Un kas var ar to cīnīties? 5. Tam tika dota mute, lai runātu lielas lietas un zaimus, un vara to darīt četrdesmit divus mēnešus. 6. Un tas atvēra savu muti, lai zaimotu Dievu, lai zaimotu Viņa vārdu un Viņa mājokli, un tos, kas dzīvo debesīs. 7. Un tam deva iespēju karot ar svētajiem un tos uzvarēt. Un tam deva varu pār visām ciltīm un tautām, un valodām, un tautībām. 8. Un to pielūdza visi, kas dzīvo virs zemes, kuru vārdi nav rakstīti nokautā Jēra dzīvības grāmatā no pasaules sākuma. 9. Jo kam ausis, tas lai dzird! 10. Kas ved gūstā, tas ies gūstā; kas nokauj ar zobenu, tas krīt no zobena. Šeit ir svēto izturība un ticība. 11. Tad es redzēju citu zvēru izkāpjam no zemes; un tam bija divi ragi, līdzīgi jēram, un tas runāja kā pūķis. 12. Un tas rīkojās viņa priekšā ar visu pirmā zvēra varu un piespieda zemi un tās iedzīvotājus pielūgt pirmo zvēru, kura nāvīgā brūce tika izdziedināta. 13. Un tas darīja lielus brīnumus, tā ka pat ugunij lika nonākt no debesīm zemē cilvēku priekšā. 14. Un tas pievīla zemes iedzīvotājus brīnumu dēļ, kurus viņam bija dots darīt zvēra priekšā, aicinādams zemes iedzīvotājus celt tēlu zvēram, kam zobena brūce un kas atdzīvojas. 15. Un tam bija dots, lai viņš dotu dzīvību zvēra tēlam un lai zvēra tēls runātu un darītu tā, ka tiktu nogalināti visi, kas nepielūdz zvēra tēlu. 16. Un tas panāks to, ka visiem mazajiem un lielajiem, un bagātajiem, un nabadzīgajiem, un dzīvajiem, un vergiem būs zīme uz viņu labās rokas vai viņu pierēs. 17. Lai neviens, kam nav šīs zīmes vai zvēra vārda, vai viņa vārda skaitļa, nevarētu ne pirkt, ne pārdot. 18. Šeit ir gudrība. Kam saprāts, tas lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis, un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.”

  1.  0 0

  laima1000 (32) 6 (15164)3317 15 g  

  saatana ziime

  1.  0 0

  milo 1 (131)2 15 g  

  labklājības skaitlis, tas iet no Zālamana laikiem.

  1.  0 0

  deathly 4 (1735)28 15 g  

  Terchicks man pilnīgi vārdus no mutes izrāva=D

  1.  0 0

  boq 4 (1155)37 15 g  

  satana skaitlis, cik es esu dzirdejis...

  1.  0 0

  Regis (57) 5 (3834)125 15 g  

  Seši simti sešdesmit seši.

  1.  0 0

  RedGun 2 (465)12 15 g  

  Visā pasaulē 666 tiek uzskatīts par "Sātana skaitli" , bet patiesībā "Sātana skaitlis" ir 616, mēs esam kļūdījušies :D un visi kas izmantoja rituālos skaitli 666 vairs to nedarīs jo tas nomainās uz 616 :)

Līdzīgie jautājumi

 • ko nozimee aktivais subwoofers?!?!?!!?!
  subi ir aktiivie, pasiivie un freeair. aktiivais kaa jau tev citi izskaidroja, ka ar jau iebuuveetu pastuuzi, pasiivajam buus vaidziigs stipreklis, bet pasiivajam freeairniekam nav kastes, prosta skaljrunis kuru baaz kur gribi, kastee, vai pa taisno panelii (tad kaa kasti subis izmantos bugazhnieku).
 • ko tas vaards nozimee ---->Propositio???
  Priekšlikums (no lat.val. propositio - priekšā likts).
 • kas ir slengs? un ko tas avrds vispaar nozimee??? :D
  slengs ir vienkāršrunas un žargonismu savienojums!
 • Ko nozimee sapnis, ja man mamma atstajusi 33 neatbildetus zvanus un sms ar tekstu,ka mana vecmamina ir mirusi?
  nu ko tur var teikt lietas labā..
  nu tavā gadijumā es teiktu, ka tas ir sava veida brīdinājums par to,ka tu kaut ko dari nepareizi..
  kapēc tas tā ir ja, nu tas brīdinājums.
  redz nekas jau momentā nenotiek uz sitienu, ka vot tu pamodīsies un visi notikumi uzreiz notiksies.
  tas takā ir vairāk saistīts ar zemapziņu, ka tu domā ko tādu, varbūt pat ne ikdienā,bet pie tā piedomā un tas vot kopā saliekās un veido to sapni,kas arī veidojās no kaut kādām neatrisinātām problēmām un situācijām privātajā dzīvē..
  tev tur kaut kas gaida noteikti, kas grib,lai tu to problēmu atrisina un visu ievirzītu pareizajās sliedēs.
 • Kādēļ 666 ir sātana Skaitlis?
  saka, ka slavenais Bermuda trijstuuris sastaav no trim nogrimušaam salaam, kas atrodas okeaanaa... taas visas viena no otras atrodas pa gabalu 666 vai arii 999 km... un taa kaa šie ir Velna skaitļi, tad tieši taapeec tur arii pazuud visi kuģi, jahtas, laivas utt. Bet kas gan zina, kaa ir patiesiibaa? ;/
 • Mīļākais skaitlis?
 • tavs mīļākais skaitlis???
 • Ar ko jums asocijejas skaitlis ''69'' ??
  Laikam to pašu ko tiem smaidītājiem - poza 69:D:D
 • Kāds ir Tavs laimīgais skaitlis?
  Pa lielam nav tāda, bet nedaudz pašu piesaista visiem nelaimīgais 13..  
 • Kāpēc skaitlis 13 skaitās nelaimīgs?
  13 it kā skaitās velna ducis, bet patiesībā es tām muļķībām neticu, jo ja cilvēks pats domās, ka šis skaitlis ir nelaimīgs, tad viņam tā arī būs, jo domām ir ļoti liels spēks, un tas, kas ar mums notiek, lielā mērā atkarīgs no tā, kā mēs paši sevi noskaņojam.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system