Labākā atbilde

  1.  2 0

  shakaalis (32) 5 (3916)2412 4 g  

  Nē,jo ūdens ir vienīgā viela,kas ir sastopama visos 3 agregātstāvokļos.

Atbildes

  1.  2 0

  osterreich (23) 6 (8895)52646 4 g  

  Jebkuram metālam ir sava iztvaikošanas temperatūra. To var apskatīt pat Vikipēdijā. Runājot par Hēliju, ir tādi apstākļi pie kuriem šīs elements ir cietā agregātstāvoklī. Temperatūrai ir jābūt O K/-273°C (absolūta nulle) un spiedienam 25 atm.

  1.  1 0

  predator1989 7 (23260)4729 4 g  

  domāju,ka tur gāze neveidosies tur beigās būs vnk ogle melna kura pati no karstuma paliks tāda drupana kā pulveris un diezvai tas pulveris tā degtu, gala rezultāts noteikti būtu pulveris jeb pelni kā teikt.

Līdzīgie jautājumi

 • 20 Vai kāds nezinātu kā sauc to 5 agregātstāvokli - kur meklēt infu, ja nezinu?
  solid, liquid, gas, plasma and Bose condensation


  http://en.wikipedia.org/wiki/Bose–Einstein_condensate
 • Ar ko atšķiras aparāts no agregāta?:D
  Labs jautājums. Ikdienā sarunās un arī itin bieži literatūrā viens un tas pats objekts/ierīce/iekārta ( varbūt pie viena, ar ko ierīce atškiras no iekārtas? :D) tiek saukta gan par agregātu, gan par aparātu. Man asociatīvi vārds "agregāts"  - kaut kas liels, "trekns", "nikns" :) .
  Agregāta funkciju izpildei pārsvarā nepieciešama cita iekārta/sistēma. Aparāts, atšķirībā no agregāta, ir funkcionāli neatkarīgs. Tātad  - atkarībā.
  Kā piemēru var minēt "lauksaimniecības agregāti" - pārsvarā tie ir uzkaramie elementi, kuriem bez darbināšanas vai vilcējierīces nav nekādas vērtības, kamēr nepienāks onka ar "rezaku" (neatkarīgu, pabeigtu metāla griešanas aparātu) neizrakās to agregātu no zāles, krūmājiem, nesadalīs "reizinātājos" un nenodos lūžņos, kā rezultātā būs atkal kādu nedēļu alēnC , ko žaunās iegāzt. :D Nodzers pēdējās smadzenes, sāks ālēties un te būs darbs IeM aparātam. Kā jau minēju, aparāts ir pabeigta, funkcionāli neatkarīga ierīce, iekārta, sistēma. Domāju, te piemēri nav jāmin.
  Šķaidot savu tumsonību šaja jomā, protams, ieguglojos, ko arī, ja ir interese, vari izdarīt. Wiki labs materiāls par agregātiem, tehnikā, mineraloģijā, matemātikā, ekonomikā.
 • Kāds ir jūsmājās (vai jūsu sencīšiem) vissenākais/vecākais darbojošais agregāts/ierīce/iekārta?
  Vo vo laima10000 -> arī manai vecmammai ir putekļusūcējs, tāds nedaudz komisks - kā globuss   Bet nu darbojās vēl. Salīdzinoši ar mūsdienu pirktajiem, kuri pārstāj darboties, līdz ar garantijas laika termiņa beigām.
  Vēl ir vecā padomijas veļasmašīna. Ar iet uz goda.
  Nolikts malā apputējis vecs, liels (laikam ulmaņlaiku) radio. Darboties darbojas, tik vectēvs pirms laika deva priekšroju jaunākam rādžiņam, kur klausīties Saeimas sarunas.
  Vispār šī visa vecā tehnika kalpo cilvēka mūžu. Pat vecu vecie televizori vēl darbojas - kuram nu vēl tāds saglabājies. Kaut ar "kulaku", bet darbojas  
 • Temperatūra?
  Ari pie manis sodien radija 33gradus ara nemaz negaju, sezu istaba edu dzonglpopus un jutos labi
 • Ja tev ir temperatūra,tad tu?
 • Kad Tu pēdējo reizi mērīji temperatūru?
  Tiešām neatceros. Pēdējos gados (tas ir tīri individuāli) zuda izpratne par nepieciešamību to darīt, jo man no tā, vai ir 37, 38 vai39 uttt ,,ne silts ne auksts" ! To, ka esmu apaukstējies vai vīrusu paķēris, jūtu (kā to var nejust, piekrīti!?) un vnk pieņemu attiecīgus mērus.
 • Cik ilgi ir jāmēra temperatūra?
  Nu, ja elektronisks teromoters, tad tas pats pabrīdina, kad ir viss.
  Vecos termometrus parasti mēru ap 10minūtēm, vismaz man tā ieaudzināja :D
 • Ko tu dzer pret temperatūru?
  Jāieliek auksti, slapji dvieļi padusēs un pie pēdām, uzreiz pazudīs temperautūra.  
 • Kāda ir kvēlaizdedzes temperatūra?
  KAM? Dīzeļdzinējiem pie palaišanas ar kvēlsveces palīdzību!? Modeļdzinējiem, kur kur degviela ir metanols!? Vai runa iet par iekšdedzes benzīndzinējiem  un interesē kvēlaizdedze kā negatīvs process, kas var iestāties dēļ dzinēja pārkaršanas (aizdedze, degmaisījums, darba režīms) vai arī gadījumā, kad tiek pielietota pārāk "karsta" aizdedzes svece un degmaisījums tiek aizdedzināts jau nevis ar elektrisko dzirksteli, bet uzkarsušiem AS elementiem (elektrodiem, izolatoru), uzdegumu. Apm. 900°С.
 • Lielākā temperatūra kas jums bijusi??
  Nez laikam  ap ~40 :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system