Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 6 g  

  Labs jautājums. Ikdienā sarunās un arī itin bieži literatūrā viens un tas pats objekts/ierīce/iekārta ( varbūt pie viena, ar ko ierīce atškiras no iekārtas? :D) tiek saukta gan par agregātu, gan par aparātu. Man asociatīvi vārds "agregāts"  - kaut kas liels, "trekns", "nikns" :) .
  Agregāta funkciju izpildei pārsvarā nepieciešama cita iekārta/sistēma. Aparāts, atšķirībā no agregāta, ir funkcionāli neatkarīgs. Tātad  - atkarībā.
  Kā piemēru var minēt "lauksaimniecības agregāti" - pārsvarā tie ir uzkaramie elementi, kuriem bez darbināšanas vai vilcējierīces nav nekādas vērtības, kamēr nepienāks onka ar "rezaku" (neatkarīgu, pabeigtu metāla griešanas aparātu) neizrakās to agregātu no zāles, krūmājiem, nesadalīs "reizinātājos" un nenodos lūžņos, kā rezultātā būs atkal kādu nedēļu alēnC , ko žaunās iegāzt. :D Nodzers pēdējās smadzenes, sāks ālēties un te būs darbs IeM aparātam. Kā jau minēju, aparāts ir pabeigta, funkcionāli neatkarīga ierīce, iekārta, sistēma. Domāju, te piemēri nav jāmin.
  Šķaidot savu tumsonību šaja jomā, protams, ieguglojos, ko arī, ja ir interese, vari izdarīt. Wiki labs materiāls par agregātiem, tehnikā, mineraloģijā, matemātikā, ekonomikā.

Atbildes

  1.  2 0

  Кэролайн 6 (17626)31236 6 g  

  "aparāts" ir jebkura gatava pierīce vai to kombinācija, kas ir komerciāli pieejama kā viena funkcionāla vienība, kura paredzēta tiešajam patērētajam
  agregāts-kādas struktūras pamatvienība

  1.  0 0

  iDcore 6 (5989)338 6 g  

  Man laikam saistās ar ierīci un nopietnu ierīci..

  1.  0 0

  falcoo (34) 5 (4406)314 6 g  

  aparaats ir LV grupa , bet agregaats ir kaut kaads aparaats :D

  1.  0 0

  Angelo1989 (28) 6 (10178)3514 6 g  

  burtu skaits vārdos?

  1.  0 0

  Izredzetais (26) 6 (11630)2411 6 g  

  agregrāts kkas ņiprāks :D

  1.  0 0

  miiceniite (29) 6 (6011)2515 6 g  

  lielumam tomeer ie liela noziime :D

  1.  0 0

  jan4iks2 1 (175)5 6 g  

  man apraāts asociējas kases aparāts ,
  agregāts - kaut kas saistīts ar traktoriem.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds ir jūsmājās (vai jūsu sencīšiem) vissenākais/vecākais darbojošais agregāts/ierīce/iekārta?
  Vo vo laima10000 -> arī manai vecmammai ir putekļusūcējs, tāds nedaudz komisks - kā globuss   Bet nu darbojās vēl. Salīdzinoši ar mūsdienu pirktajiem, kuri pārstāj darboties, līdz ar garantijas laika termiņa beigām.
  Vēl ir vecā padomijas veļasmašīna. Ar iet uz goda.
  Nolikts malā apputējis vecs, liels (laikam ulmaņlaiku) radio. Darboties darbojas, tik vectēvs pirms laika deva priekšroju jaunākam rādžiņam, kur klausīties Saeimas sarunas.
  Vispār šī visa vecā tehnika kalpo cilvēka mūžu. Pat vecu vecie televizori vēl darbojas - kuram nu vēl tāds saglabājies. Kaut ar "kulaku", bet darbojas  
 • Vai metāli superaugstā temperatūrā var ieņemt gāzveida agregātstāvokli?
  Nē,jo ūdens ir vienīgā viela,kas ir sastopama visos 3 agregātstāvokļos.
 • 20 Vai kāds nezinātu kā sauc to 5 agregātstāvokli - kur meklēt infu, ja nezinu?
  solid, liquid, gas, plasma and Bose condensation


  http://en.wikipedia.org/wiki/Bose–Einstein_condensate
 • Vai tādu aparātu ir vērts pirkt?
  Nu vecit..   . Tā taču TAVA izvēle! Tev patīk dizains? Tev patīk brends? Tev patīk 3.0 motorītis ar savu apetīti un, protams, attiecīgu dinamiku? Uz priekšu!
  Personīgi priekš manis visas viņas eirokūtiņas -  vai bmw vai opels vai audi... vienalga.
  Tā, nākamais jautājums - priekš kam Tev? Kur brauksi? Uz darbu lielpilsētā, makšķerēt, mežu zāģēt, vienkārši turēsi pagalmā kā daudzi - "re, man ir!"  
  Man personīgi gribamais vai nu uz "garo"pasātiņu ar reliņiem uz jumta un āķi pakaļā vai vw puskravinieka busiņu, ja runājam reālajā situācijā. Ja nereālā, tad pag.gadsimta 60-t0, 70-to gadu , ko es saucu par  AUTO  ar Lielo burtu:


 • Vai tu gribētu tādu aparātu arī savā kabatā?
  Man patīk nosaukums CAT (kaķis)
  Nu dizains gan tāds ķieģelīgs, robusts, pamazs ekrāns - noteikti nebūs smalko dāmīšu variants. Armijas variants manā skatījumā.
  Patiktu, protams ka patiktu.   Žēl tik nenorādīts cik tāds aparāts maksā.
 • Kur varētu atrast sponsorus lai iegādātos dzirdes aparātu?
  Cik maksā šāds aparāts?
 • Кто учился в RTU (Mašīnu un aparātu būvniecība) cложно ли там ?
  тяжело в учениях - легко в бою.
  Из личного опыта (опыта знакомых): будешь искать, где легче, не закончишь. Ищи только по интересам!
 • Vīriešiem - kādu elektrisko bārdas dzenamo aparātu jūs ieteiktu kā labāko?
  Man bija situācija līdzīga. Interesantākais moments, ka skujoties dažās citās vietās, kur sanāca būt komandējumos vai ciemos, bija iekaisumi. Mājās viss kārtībā, nekādu problēmu. Vairāk nekā domāju - problēma ŪDENS SASTĀVĀ/KVALITĀTĒ. Acīmredzot kaut kāda alerģiska reakcija+organisma "pieradums".
  Pārmest džekam nevar - ja process pavadās ar iekaisumu, tad parādās alerģija jau pret pašu procesu - viss loģiski un likumsakarīgi. Varbūt pirms skūšanās tos 2-3 litrus uzvārīt (eksperimentam). Tikai atdzesēt - es nedomāju noplaucēt kā ruksi! :D Ir labas anastezējoši antiseptizējoši relaksējošas putas kaut tai pašai Gilette, ja tomēr nav labāk (un atsakaties bārdas audzēt abi     (cik dzirdētas pretenzijas, dāmām poffigs tas izskats, bet problēmas pie bučošanās), tad jādodas uz bodi un jāpēr elektriskais. Manam tēvam ir Philips, vienu reiz pamēgināju, nav ne vainas. Bet nedomāju, ka citas firmas/brendi ražo sliktākas. Princips un tehnoloģiskie sasniegumi +/- visām vieni, paliek tādi kritēriji kā izturība, ērtība (ja ķīniešu ražojumus atmetam, paliek principā tikai ērtība (kā rokā "gulstas un pa seju slīd). Oki, paliek izvēlēties, kāds pamatprincips -vai turpšurp skraidošie asmenīši+tērauda sietiņš (man pašam kādreiz bija drauga tēva atvestais Sanyo no Afganistānas - kolosāls aparāts -  ar uzlādēšanu (turēja nedēļu), hermētisks, varēja skūties arī zem ūdens :) (debesu dāvana Ihtiandram :D), ļoti ērts rokā, tikai vienreiz nometu zemē un ieplīsa sietiņš, diemžēl nekur nevarēju atrast analogu -Latvijā toč nebija. Otrs variants  - rotējošie (trimmeri :D). Arī jau it kā nav ne vainas, tikai objektīvam vērtējumam man nav pieredzes, jo priekšroku dodu manuālai atspalvošanai (skuvekļiem/žiletēm).
  Līdz ar ko piekrīt Lettiņam -  -BEZVADA/lādējamo (jūs taču dodaties kaut kur ekskursijās , pie dabas vktml.)+griezošo elementu PIEEJAMĪBA +laba firma/brends.
 • Dievs tik tiešām ir Dievs ja viņš spēja izdomāt siewieti un wīrieti ar tiem wisiem aparātiem wai ne???
  nu baigi labais džeks viņš ir!Mākslinieks un dzeijnieks.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system