Labākā atbilde

  1.  1 0

  dabasberns 5 (3437)211 10 g  

  Cik maksā šāds aparāts?

Atbildes

  1.  1 0

  legionars78 (40) 6 (16132)3528 10 g  

  ie pie privaatiem un lai deklareeee, jo tad vinjiem mazaak nodokljus jaamaksaaa buus

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4752 10 g  

  salaspils apvadceļš

  1.  0 0

  liiguce (27) 4 (2050)49 10 g  

  nevar kaut kaa pieteikties ziedot.lv, lai tev saziedo?!

  1.  0 0

  Eiby (28) 5 (2564)310 10 g  

  Nu jaa valsta- par to man vsp daudz sakaams bet lai nu... Jaa es ar iesaku ieiet  www.ziedot.lv  vai  doties pie aarsta  peec ieteikumiem- varbuut vinjsh var atrast sakarus lai tew paliidzeetu...

  1.  0 0

  ggbjg 5 (4854)124 10 g  

  zel protams ka valsts tada ka visiem tik rindas jastav un tad tikai varbut nedoma par to ka lai cilveks dzivo tagad bet tiesam nezinu ka palidzet te izskaneja variants par ziedot.lv varbut tiesam pamegini

Līdzīgie jautājumi

 • Cik skaļi klausies mūziku? Vai nebiedē ka vienu dienu attapsies ar dzirdes aparātu ausī, lai vispār kaut ko dzirdētu?
  Dzirdes problēmas tiem kam rodas pārsvarā ir no skaļas mūzikas uz austiņām.
  Takā tā(uz austiņām) es mūziku reti klausos tad man tas diez vai darud.
  bet vispār man patīk skaļa mūzika. :) koncertos vispār pa kaifu.  
 • Kā var atrast sponsorus?
  ej pie uznjeemeejiem un runaa, izklaasti ideju, paraadi taami, ja maaceesi paarleicinaat ka shameejie guus kaadu labumu ar no taa, kaads jau paliidzees.
 • Kā palīdzēt talantīgam jaunēklim atrast sponsorus / atbalstu, lai var studēt tālāk un pilnveidot savu talantu?
  Popularizē viņu mass mēdijos, YouTube, TV, dazādos konkursos, gan jau sponsori atradīsies

  Varbūt aiziet uz ierakstu studijām un uztaisīt kādu dziesmu demo versijas - vismaz tās varēs parādīt potenciāliem sponsoriem
 • Kas tev ir vairāk attīstīts-redzes vai dzirdes atmiņa?
  Man ir izteiktāka redzes atmiņa - skolas un studiju laikos tā man ļoti palīdzēja. Ja ieskaites laikā kaut ko nevarēju atcerēties, tad iedomājos acu priekšā atvērtu savu pierakstu kladi un redzēju tajā visu sev vajadzīgo informāciju. Un vēl man ir ļoti laba ožas atmiņa - pat pēc daudziem gadiem varu atcerēties konkrētus aromātus...

  Kepke, kad atbildēji uz manu šodienas jautājumu, tad aizmirsi uzrakstīt, ka tavā iekšējajā pasaulē daudz vietas ir atvēlēts domām par jogurtiem uz biksēm, vagīnām, mitrumiem utt.
 • Kā JUms liekas,Kam grūtāk dzīvot? cilvēkam ar redzes traucējumiem,vai dzirdes?[kurliem,akliem]?
  Jā, tā laikam ir-ar redzi cilvēks uztver vismaz 70% no kopējā informācijas apjoma.  es nevareetu iedomāties bez šīs pasaules skaistuma....
 • Vai tādu aparātu ir vērts pirkt?
  Nu vecit..   . Tā taču TAVA izvēle! Tev patīk dizains? Tev patīk brends? Tev patīk 3.0 motorītis ar savu apetīti un, protams, attiecīgu dinamiku? Uz priekšu!
  Personīgi priekš manis visas viņas eirokūtiņas -  vai bmw vai opels vai audi... vienalga.
  Tā, nākamais jautājums - priekš kam Tev? Kur brauksi? Uz darbu lielpilsētā, makšķerēt, mežu zāģēt, vienkārši turēsi pagalmā kā daudzi - "re, man ir!"  
  Man personīgi gribamais vai nu uz "garo"pasātiņu ar reliņiem uz jumta un āķi pakaļā vai vw puskravinieka busiņu, ja runājam reālajā situācijā. Ja nereālā, tad pag.gadsimta 60-t0, 70-to gadu , ko es saucu par  AUTO  ar Lielo burtu:


 • Vai tu gribētu tādu aparātu arī savā kabatā?
  Man patīk nosaukums CAT (kaķis)
  Nu dizains gan tāds ķieģelīgs, robusts, pamazs ekrāns - noteikti nebūs smalko dāmīšu variants. Armijas variants manā skatījumā.
  Patiktu, protams ka patiktu.   Žēl tik nenorādīts cik tāds aparāts maksā.
 • Ar ko atšķiras aparāts no agregāta?:D
  Labs jautājums. Ikdienā sarunās un arī itin bieži literatūrā viens un tas pats objekts/ierīce/iekārta ( varbūt pie viena, ar ko ierīce atškiras no iekārtas? :D) tiek saukta gan par agregātu, gan par aparātu. Man asociatīvi vārds "agregāts"  - kaut kas liels, "trekns", "nikns" :) .
  Agregāta funkciju izpildei pārsvarā nepieciešama cita iekārta/sistēma. Aparāts, atšķirībā no agregāta, ir funkcionāli neatkarīgs. Tātad  - atkarībā.
  Kā piemēru var minēt "lauksaimniecības agregāti" - pārsvarā tie ir uzkaramie elementi, kuriem bez darbināšanas vai vilcējierīces nav nekādas vērtības, kamēr nepienāks onka ar "rezaku" (neatkarīgu, pabeigtu metāla griešanas aparātu) neizrakās to agregātu no zāles, krūmājiem, nesadalīs "reizinātājos" un nenodos lūžņos, kā rezultātā būs atkal kādu nedēļu alēnC , ko žaunās iegāzt. :D Nodzers pēdējās smadzenes, sāks ālēties un te būs darbs IeM aparātam. Kā jau minēju, aparāts ir pabeigta, funkcionāli neatkarīga ierīce, iekārta, sistēma. Domāju, te piemēri nav jāmin.
  Šķaidot savu tumsonību šaja jomā, protams, ieguglojos, ko arī, ja ir interese, vari izdarīt. Wiki labs materiāls par agregātiem, tehnikā, mineraloģijā, matemātikā, ekonomikā.
 • Кто учился в RTU (Mašīnu un aparātu būvniecība) cложно ли там ?
  тяжело в учениях - легко в бою.
  Из личного опыта (опыта знакомых): будешь искать, где легче, не закончишь. Ищи только по интересам!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system