Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Nu vecit..   . Tā taču TAVA izvēle! Tev patīk dizains? Tev patīk brends? Tev patīk 3.0 motorītis ar savu apetīti un, protams, attiecīgu dinamiku? Uz priekšu!
  Personīgi priekš manis visas viņas eirokūtiņas -  vai bmw vai opels vai audi... vienalga.
  Tā, nākamais jautājums - priekš kam Tev? Kur brauksi? Uz darbu lielpilsētā, makšķerēt, mežu zāģēt, vienkārši turēsi pagalmā kā daudzi - "re, man ir!"  
  Man personīgi gribamais vai nu uz "garo"pasātiņu ar reliņiem uz jumta un āķi pakaļā vai vw puskravinieka busiņu, ja runājam reālajā situācijā. Ja nereālā, tad pag.gadsimta 60-t0, 70-to gadu , ko es saucu par  AUTO  ar Lielo burtu:


Atbildes

  1.  3 0

  GucciR 6 (12256)4621 5 g  

  Saka, ja BMW, tad mazs krāns joks


  Man BMW nepatīk kā tādi, es nepirktu.

  1.  1 0

  Black Princess 2 (275)1718 5 g  

    

  1.  1 0

  Rigas puika (27) 6 (13745)51036 5 g  

  BMW? Nav ne vainas. Aj, ka tik mazāk klapatu. Kaut vai pērc žiguli, tik ja pipeles ar šamiem, tad nē naffig liekēdis vien iznāk.Tā es gan par BMW, ka tik kārtīgā darba kartībā.

  1.  0 0

  courageblack 2 (418)27 5 g  

  nē, kādēļ? neizskatās pēc pakota...

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tu gribētu tādu aparātu arī savā kabatā?
  Man patīk nosaukums CAT (kaķis)
  Nu dizains gan tāds ķieģelīgs, robusts, pamazs ekrāns - noteikti nebūs smalko dāmīšu variants. Armijas variants manā skatījumā.
  Patiktu, protams ka patiktu.   Žēl tik nenorādīts cik tāds aparāts maksā.
 • Kur varētu atrast sponsorus lai iegādātos dzirdes aparātu?
  Cik maksā šāds aparāts?
 • Ar ko atšķiras aparāts no agregāta?:D
  Labs jautājums. Ikdienā sarunās un arī itin bieži literatūrā viens un tas pats objekts/ierīce/iekārta ( varbūt pie viena, ar ko ierīce atškiras no iekārtas? :D) tiek saukta gan par agregātu, gan par aparātu. Man asociatīvi vārds "agregāts"  - kaut kas liels, "trekns", "nikns" :) .
  Agregāta funkciju izpildei pārsvarā nepieciešama cita iekārta/sistēma. Aparāts, atšķirībā no agregāta, ir funkcionāli neatkarīgs. Tātad  - atkarībā.
  Kā piemēru var minēt "lauksaimniecības agregāti" - pārsvarā tie ir uzkaramie elementi, kuriem bez darbināšanas vai vilcējierīces nav nekādas vērtības, kamēr nepienāks onka ar "rezaku" (neatkarīgu, pabeigtu metāla griešanas aparātu) neizrakās to agregātu no zāles, krūmājiem, nesadalīs "reizinātājos" un nenodos lūžņos, kā rezultātā būs atkal kādu nedēļu alēnC , ko žaunās iegāzt. :D Nodzers pēdējās smadzenes, sāks ālēties un te būs darbs IeM aparātam. Kā jau minēju, aparāts ir pabeigta, funkcionāli neatkarīga ierīce, iekārta, sistēma. Domāju, te piemēri nav jāmin.
  Šķaidot savu tumsonību šaja jomā, protams, ieguglojos, ko arī, ja ir interese, vari izdarīt. Wiki labs materiāls par agregātiem, tehnikā, mineraloģijā, matemātikā, ekonomikā.
 • Кто учился в RTU (Mašīnu un aparātu būvniecība) cложно ли там ?
  тяжело в учениях - легко в бою.
  Из личного опыта (опыта знакомых): будешь искать, где легче, не закончишь. Ищи только по интересам!
 • Vīriešiem - kādu elektrisko bārdas dzenamo aparātu jūs ieteiktu kā labāko?
  Man bija situācija līdzīga. Interesantākais moments, ka skujoties dažās citās vietās, kur sanāca būt komandējumos vai ciemos, bija iekaisumi. Mājās viss kārtībā, nekādu problēmu. Vairāk nekā domāju - problēma ŪDENS SASTĀVĀ/KVALITĀTĒ. Acīmredzot kaut kāda alerģiska reakcija+organisma "pieradums".
  Pārmest džekam nevar - ja process pavadās ar iekaisumu, tad parādās alerģija jau pret pašu procesu - viss loģiski un likumsakarīgi. Varbūt pirms skūšanās tos 2-3 litrus uzvārīt (eksperimentam). Tikai atdzesēt - es nedomāju noplaucēt kā ruksi! :D Ir labas anastezējoši antiseptizējoši relaksējošas putas kaut tai pašai Gilette, ja tomēr nav labāk (un atsakaties bārdas audzēt abi     (cik dzirdētas pretenzijas, dāmām poffigs tas izskats, bet problēmas pie bučošanās), tad jādodas uz bodi un jāpēr elektriskais. Manam tēvam ir Philips, vienu reiz pamēgināju, nav ne vainas. Bet nedomāju, ka citas firmas/brendi ražo sliktākas. Princips un tehnoloģiskie sasniegumi +/- visām vieni, paliek tādi kritēriji kā izturība, ērtība (ja ķīniešu ražojumus atmetam, paliek principā tikai ērtība (kā rokā "gulstas un pa seju slīd). Oki, paliek izvēlēties, kāds pamatprincips -vai turpšurp skraidošie asmenīši+tērauda sietiņš (man pašam kādreiz bija drauga tēva atvestais Sanyo no Afganistānas - kolosāls aparāts -  ar uzlādēšanu (turēja nedēļu), hermētisks, varēja skūties arī zem ūdens :) (debesu dāvana Ihtiandram :D), ļoti ērts rokā, tikai vienreiz nometu zemē un ieplīsa sietiņš, diemžēl nekur nevarēju atrast analogu -Latvijā toč nebija. Otrs variants  - rotējošie (trimmeri :D). Arī jau it kā nav ne vainas, tikai objektīvam vērtējumam man nav pieredzes, jo priekšroku dodu manuālai atspalvošanai (skuvekļiem/žiletēm).
  Līdz ar ko piekrīt Lettiņam -  -BEZVADA/lādējamo (jūs taču dodaties kaut kur ekskursijās , pie dabas vktml.)+griezošo elementu PIEEJAMĪBA +laba firma/brends.
 • Dievs tik tiešām ir Dievs ja viņš spēja izdomāt siewieti un wīrieti ar tiem wisiem aparātiem wai ne???
  nu baigi labais džeks viņš ir!Mākslinieks un dzeijnieks.
 • Kapēc sabiedrībai nav nekas pret Varas aparātu destruktīvajām sistēmām?
  taapeec ka seezam katrs savaa kaktaa
 • Cik reāli tāds aparāts ir spējigs veikt darbu?(skat aprakstā)
  Nu tas jau vairāk tāds uz vietas ko darboties nevis pārvietoties pa mežu kā tādu.
  jo domāju sanāk baigā kloķu austīšana,jo diezvai tik daudz kājas var salikt uz džoistika.
  domāju,ka apnicīgs process tas ir,vieglāk braukt ar meža kaķi ir nevis ar kaut kādu
  meža skudru tur.
 • Vai tu esi kādreiz izvilcis mīksto mantiņu no tiem aparātiem, kas atrodas lielveikalos?
  O jā... -))
  Kādu čiriku iebāz aparāta un izvelc pūpēdi kas maksa 3ls =D

  Ps
  Lūzeri baidās un pat nemeģina izvilkt -))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system