Labākā atbilde

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Printerim instalāciju var netā novlikt?
  nu itkaa kompis pats atpaziist printeri (bet ne vienmeer) un jaa instalaaciju var atrast razjotaaja maajas lapaa! ja anglju valodu zinam --> http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=3418705&lc=en&cc=uk&dlc=en&submit.y=0&submit.x=0&lang=en&cc=uk
 • Как поднять riding в WOW?
  нормальные пацаны в WoW не играют, так что подвязывай в нее играть ;)
 • gribeejaas uzzinaat kaa iisti ir ar mochu tiesiibaam,gruuti ir taas nolikt?
  Tev jau ir B kategorija!? Tad 2/3 "sāpes" aiz pleciem. Man nebija grūti. No sākuma formalitātes (izziņas, foto, tram taram - precizē CSDD vai pie instruktora. Tātad, braukšana. Tātad ierados pirmajā noteiktajā dienā, piepūties kā pāvs, tjipa - dod man to ķenku, nobraukšu svilopdams. Instruktors (kolosāls cilvēks un Guru savā jomā - Andris Lapiņš - ļoti iesaku), mani sagaidīja, saka man, ka te nesen bija baikeru bariņš piebraucis, hi-hi-ha -ha.... prom aizbraukuši ar pelēkām svina sejām   . Īsāk sakot, uzkāpu uz mocīša un man arī tas "hi-hi-ha-ha" pāŗgāja ātri vien. Visgrūtākais - "čūska" - parastā kļūda - iebraukšana pirmajā zigzagā lielā leņķī - jābrauc gandrīz taisni/paralēli mietiņiem, lai plecs gandrīz pieskaras pirmajam mietam. Pāris nodarbības un ir ok. Otrs, ne tik grūts, bet arī ir savas nianses - "astotnieks" - praktiski tukšgaitā ar 1.ātrumu+ signalizēšana ar roku pirms veicamā pagrieziena. Barukšana pilsētā. Ja ar auto ir prakse, zini noteikumus, zimes, nav tik traki. BET - ir nianses -99% mums pierastais stils nederēs - distance, attālums no braucamās daļas malas, neaizmirst izslēgt pagrieziena rādītāju pēc manevra beigām (ja ilgāk pabraukts ar auto, ir tāds "niķis" , jo mocītim pagrieziena slēdzis neatgriežas "0" pozīcijā kā automašīnai  u.c.. Arī nav problēmu. Kopumā ņemot  un man personīgi tas bija daudz patīkamāk un vieglāk, nekā kārtot uz autiņu.
 • стоит ли смотреть Red Riding Hood?(ужастик)
 • Почему я не могу в World of warcraft выучиться езде ( riding ) за дварфа (dwarf) ?
  Нету 40-ого уровня?
 • nezinat kur vaina?...
  cik atrs tew nets ira????mans ar atdod 55!!!!man ir 5 mb!!!!man ir bittorent!!!!
 • Jus nezinat ka ir ? (jautajums ieksha)
  Iedegums tos izceļ jebkurā gadījumā, bet solārijs veselībai ir salīdzinoši labāks par sauļošanos saules staros, daudz mazāka ādas vēža iespējamība, kā arī pozitīva ietekme uz ķermeņa šūnām. :)

  P.S. Pirms kāds manu atbildi apstrīd un iestājas par labu mītam par solārija kaitīgumu, uzdodiet šo jautājumu jebkuram PROFESIONĀLAM dermatologam un uzzināsiet ---> Kas ir kaitīgāks - saule vai solārijs. Tas nav mans subjektīvais solārija vērtējums, bet zinātniski pierādīts un pamatots fakts. ;)
 • nezinat ir taads dakters????
  mmm izmanto mazus un netik mazus bernus.....=D
 • ja kāds raud jums gribas raudāt arī līdz, pat ja nezinat kādēļ raud?
  Kā nu kuru reizi. Bet, ja kāds mani tā sirsnīgi un mīļi apķer, tad gan man asaras iet pa gaisu.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system