Labākā atbilde

Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Printerim instalāciju var netā novlikt?
  nu itkaa kompis pats atpaziist printeri (bet ne vienmeer) un jaa instalaaciju var atrast razjotaaja maajas lapaa! ja anglju valodu zinam --> http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=3418705&lc=en&cc=uk&dlc=en&submit.y=0&submit.x=0&lang=en&cc=uk
 • Как поднять riding в WOW?
  нормальные пацаны в WoW не играют, так что подвязывай в нее играть ;)
 • gribeejaas uzzinaat kaa iisti ir ar mochu tiesiibaam,gruuti ir taas nolikt?
  Tev jau ir B kategorija!? Tad 2/3 "sāpes" aiz pleciem. Man nebija grūti. No sākuma formalitātes (izziņas, foto, tram taram - precizē CSDD vai pie instruktora. Tātad, braukšana. Tātad ierados pirmajā noteiktajā dienā, piepūties kā pāvs, tjipa - dod man to ķenku, nobraukšu svilopdams. Instruktors (kolosāls cilvēks un Guru savā jomā - Andris Lapiņš - ļoti iesaku), mani sagaidīja, saka man, ka te nesen bija baikeru bariņš piebraucis, hi-hi-ha -ha.... prom aizbraukuši ar pelēkām svina sejām   . Īsāk sakot, uzkāpu uz mocīša un man arī tas "hi-hi-ha-ha" pāŗgāja ātri vien. Visgrūtākais - "čūska" - parastā kļūda - iebraukšana pirmajā zigzagā lielā leņķī - jābrauc gandrīz taisni/paralēli mietiņiem, lai plecs gandrīz pieskaras pirmajam mietam. Pāris nodarbības un ir ok. Otrs, ne tik grūts, bet arī ir savas nianses - "astotnieks" - praktiski tukšgaitā ar 1.ātrumu+ signalizēšana ar roku pirms veicamā pagrieziena. Barukšana pilsētā. Ja ar auto ir prakse, zini noteikumus, zimes, nav tik traki. BET - ir nianses -99% mums pierastais stils nederēs - distance, attālums no braucamās daļas malas, neaizmirst izslēgt pagrieziena rādītāju pēc manevra beigām (ja ilgāk pabraukts ar auto, ir tāds "niķis" , jo mocītim pagrieziena slēdzis neatgriežas "0" pozīcijā kā automašīnai  u.c.. Arī nav problēmu. Kopumā ņemot  un man personīgi tas bija daudz patīkamāk un vieglāk, nekā kārtot uz autiņu.
 • стоит ли смотреть Red Riding Hood?(ужастик)
 • Почему я не могу в World of warcraft выучиться езде ( riding ) за дварфа (dwarf) ?
  Нету 40-ого уровня?
 • Jus nezinat ka ir ? (jautajums ieksha)
  Iedegums tos izceļ jebkurā gadījumā, bet solārijs veselībai ir salīdzinoši labāks par sauļošanos saules staros, daudz mazāka ādas vēža iespējamība, kā arī pozitīva ietekme uz ķermeņa šūnām. :)

  P.S. Pirms kāds manu atbildi apstrīd un iestājas par labu mītam par solārija kaitīgumu, uzdodiet šo jautājumu jebkuram PROFESIONĀLAM dermatologam un uzzināsiet ---> Kas ir kaitīgāks - saule vai solārijs. Tas nav mans subjektīvais solārija vērtējums, bet zinātniski pierādīts un pamatots fakts. ;)
 • nezinat kur vaina?...
  cik atrs tew nets ira????mans ar atdod 55!!!!man ir 5 mb!!!!man ir bittorent!!!!
 • Jums ir bijis ta,kad gribas kaut ko pajautat..bet nezinat ko????
  jaa visu laiku :)
 • nezinat so jauko dziesmu?
  Tava slinkuma dēļ mums tgd pa googl'i vajadzētu rakties?!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system