Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 7 g  

  Tev jau ir B kategorija!? Tad 2/3 "sāpes" aiz pleciem. Man nebija grūti. No sākuma formalitātes (izziņas, foto, tram taram - precizē CSDD vai pie instruktora. Tātad, braukšana. Tātad ierados pirmajā noteiktajā dienā, piepūties kā pāvs, tjipa - dod man to ķenku, nobraukšu svilopdams. Instruktors (kolosāls cilvēks un Guru savā jomā - Andris Lapiņš - ļoti iesaku), mani sagaidīja, saka man, ka te nesen bija baikeru bariņš piebraucis, hi-hi-ha -ha.... prom aizbraukuši ar pelēkām svina sejām   . Īsāk sakot, uzkāpu uz mocīša un man arī tas "hi-hi-ha-ha" pāŗgāja ātri vien. Visgrūtākais - "čūska" - parastā kļūda - iebraukšana pirmajā zigzagā lielā leņķī - jābrauc gandrīz taisni/paralēli mietiņiem, lai plecs gandrīz pieskaras pirmajam mietam. Pāris nodarbības un ir ok. Otrs, ne tik grūts, bet arī ir savas nianses - "astotnieks" - praktiski tukšgaitā ar 1.ātrumu+ signalizēšana ar roku pirms veicamā pagrieziena. Barukšana pilsētā. Ja ar auto ir prakse, zini noteikumus, zimes, nav tik traki. BET - ir nianses -99% mums pierastais stils nederēs - distance, attālums no braucamās daļas malas, neaizmirst izslēgt pagrieziena rādītāju pēc manevra beigām (ja ilgāk pabraukts ar auto, ir tāds "niķis" , jo mocītim pagrieziena slēdzis neatgriežas "0" pozīcijā kā automašīnai  u.c.. Arī nav problēmu. Kopumā ņemot  un man personīgi tas bija daudz patīkamāk un vieglāk, nekā kārtot uz autiņu.

Atbildes

  1.  1 0

  willx (55) 6 (17301)3714 7 g  

  jākāļ biļetes.

  1.  0 0

  iDcore 6 (5932)338 7 g  

  Pa lielam, ja ir vismaz B, tad problēmas uz A nevajadzētu sagādāt.. Pašam nav, bet nevis tāpēc, ka būtu grūti, bet gan tāpēc, ka lieka kapeika vajadzīga tādam pasākumam..

  1.  0 0

  Odium77 7 (43701)3412 7 g  

  Tagad ir bik sarežģītāk, nekā senajos laikos. agrāk vaidzēja nokārtot teoriju, un tad figūras izbraukt. Tagad jābrauc pa pilsētu, un instruktors ar mašīnu brauc no aizmugures un autiņās saka ko darīt. Bet nu nereāli nav dabūt A kategoriju.

  1.  0 0

  Кэролайн 6 (17521)31336 7 g  

  kā kuram

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system