Labākā atbilde

    1.  1 0

    Lexus24 (43) 6 (6124)1413 17 g  

    Jaa ja es vairaak iedzeru tad vienmeer,prasiiju arstam kapeec nevaru vairaak iedzert.Vins man pateica ka organisms aizsarga no saindeesanaas ar alkaholu un lieko vins met araa.Bet taa ir ja pavemj nakamaja diena galva nesaap.

Atbildes

    1.  0 0

    seerskaabe 6 (17700)4414 17 g  

    Zini,taa paarlieku lietojusi biju pirms akadiem 6 gadiem,tad arii gadiijaas vemt, lai arii pati 3 dienas neko neatcereeejos,aculiecinieki pastaastiija visus siikumus...

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)420118 17 g  

    Jā, mans organisms ir tāds, ka ja par daudz iedzeru, tā uzreiz jāskrien vemt.

    1.  0 0

    Zobrats (38) 6 (15335)41263 17 g  

    No alkohola pārdozešanas esmu vēmis 3 reizes- pēc pēdējās solījos vairs netrakot ar akoholu. Nu jau ~ 3 gadi ka delj alkohola neesmu vemis :) pasham pilniigi prieks par sevi :D

    1.  0 0

    Siggi 5 (3002)126 17 g  

    a, kam nav gadijies...

    1.  0 0

    Wasabi` (36) 5 (4459)31440 17 g  

    oi sen nav vemts, laikam jau pieradis organisms pie ako. vai nav dzerts kads suds =)

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)41065 17 g  

    Ir gadījies,bet ne vienmēr!

    1.  0 0

    MelnaSirds 6 (11035)21240 17 g  

    Agrāk tā bija,bet tagad jau sen nav gadījies.

    1.  0 0

    Skydlakam 6 (10927)3747 17 g  

    kas nedzer,tas nevemj.Bet isteniba ja dzer vienu dzerienu nejauc to kopa ,man liekas ir ok,kaut gan neesmu profesionalis sai jautajuma.

    1.  0 0

    Hamada (35) 5 (3513)1610 17 g  

    nee, es varu dzert cik gribu, bet pat pagiras nakosaja diena nav.....

    1.  0 0

    Ciepanick (44) 6 (14053)3521 17 g  

    tas ir viens no iemesliem kaapeec daudz nedzeru.

    1.  0 0

    Keith (35) 6 (14021)31124 17 g  

    Nēnu, kas tas par tizlu jautājumu? Protams, ka katram cilvēkam nākamajā dienā pēc kārtīgas dzeršanas ir skurbulis, kura laikā organisms pamazām pārstrādā alkoholu un ir slikta pašsajūta.

    -,-

    1.  0 0

    prooferz 5 (3496)49 17 g  

    vemshana ir taadaa gadiijumaa ja cilweeka organisms nepanes alkoholu... :D

Līdzīgie jautājumi

  • alkahola lietošanai ir negatīva ietekme?? kā ispaužas?
    Speciālisti pieskaita alu pie pašiem veselīgākajiem produktiem, kuri tiek lietoti pārtikā. Alus ir tīrs produkts, kurā kaitīgu vielu koncentrācija ir zemāka, nekā izejvielās, no kā tas tiek gatavots, jo alus brūvēšanas procesā dzērienā paliek tikai labākais, ko mieži, apiņi un ūdens var dot.

    Kā alus lietošana ietekmē cilvēku un vai no tā ir vairāk kaitējuma vai labuma - šķiet, ka cilvēkiem jau sen bija jāatrod atbilde uz šiem jautājumiem, jo alus ir viens no senākajiem dzērieniem. Jau piecus tūkstošus gadu senā pagātnē šumeri savās ķīļrakstu tabulās sīki aprakstīja šā dzēriena pagatavošanas receptes. Arī seno ēģiptiešu atstātajās liecībās ir atrodami pierādījumi par alus gatavošanu – arheologi ir atraduši alus darītavas atliekas, kuru pastāvēšana ir attiecināma uz valdnieces Nefertiti laikiem. Savukārt viduslaiku Eiropā alus lietošana palīdzēja tikt galā ar mēra un holeras epidēmiju, un iespējams, ka «dzīru dalībnieki mēra laikā» nevis dzīroja, bet gan izpildīja toreizējās mediķu rekomendācijas un dzēra alu.

    Pinte alus, pirms izēdat visu aptieku

    Par to, cik labs, veselīgs un visādi citādi vērtīgs dzēriens ir alus, ir daudz dažādu pētījumu, atklājumu, zinātnisku traktātu un ārstu viedokļu. Taču pirms iepazīšanās ar daļu no tiem svarīgi ņemt vērā, ka, arī lietojot alu, nepieciešams zināt mēru!

    Alus satur vairāk nekā 30 dažādu minerālvielu un mikroelementu. Vienā litrā miestiņa ir gandrīz puse no magnija dienas devas, 40% fosfora un 20% kālija dienas devas. Alus sastāvā esošais kalcijs un magnijs aizkavē žultsakmeņu un nierakmeņu veidošanos. Zemais nātrija saturs alū nodrošina aizsardzību pret tūsku, bet mainīgais kālija un nātrija samērs (kālija saturs samazinās) sekmē diurētisko darbību.

    Alus sastāvā ir arī augļskābes un pienskābes. Tās sekmē gremošanu, pozitīvi ietekmē zarnu trakta darbību un iznīcina baktērijas. Mūsdienās čehu ārsti iesaka alu lietot katru dienu pēc kuņģa – zarnu trakta operācijām. Savukārt ogļskābe, kas ir alū, izvada sārņus, noņemot slogu no nierēm. Vācijā, Dānijā un Austrijā strādniekiem, kuri strādā organismam kaitīgā vidē, kur iespējama organisma sāļu disbalansa veidošanās, kas savukārt var radīt nieru saslimšanu risku, izsniedz neattīrītu, bezalkoholisku alu.

    Dr. R.Kērtiss Elisons, Bostonas Universitātes profilaktiskās medicīnas un epidemioloģijas nodaļas vadītājs un veselīgā dzīvesveida institūta direktors, uzskata, ka alus lietošana ir viena no veselīga dzīvesveida sastāvdaļām. Dr. Elisons apgalvo, ka dažādu priekšnosacījumu - regulāri fiziskie vingrinājumi, sabalansēta pārtika, nesmēķēšana, liekā svara neesamība – apvienošana ar alus lietošanu palīdz samazināt divu lielāko šā gadsimta slimību risku par 80% - sirdsslimības un cukura diabētu. Dr. Elisons uzsver, ka bieža (pat ikdienas) alus patērēšana ir veselīgāka nekā tā lietošana tikai ik pa laikam. Galvenais aspekts, protams, ir patērētā alus daudzums. Viņš nerekomendē konkrētu tilpumu, jo katram cilvēkam tas ir individuāls, bet daudzi mediķi iesaka orientēties uz 25 gramiem tīrā spirta patēriņa dienā, kas ir 0,5-0,7 l alus. Tiem, kas alu un citus alkoholiskus dzērienus patērē mērenā daudzumā, risks saslimt ar diabētu samazinās par 33-56% salīdzinājumā ar atturībniekiem. Tiem, kas patērē šos dzērienus palielinātā daudzumā, efekts ir pretējs - risks saslimt ar diabētu ir par 43% lielāks.

    Pētījumā, ko publicēja autoritatīvais medicīnas žurnāls „Annals of Nutrition and Metabolism”, piedalījās 57 veselas sievietes un vīrieši, kuri eksperimenta vajadzībām atturējās no alus lietošanas 30 dienas. Pēc 30 dienām projekta dalībnieki sāka dzert alu - dienā sievietes pa 330 ml un vīrieši - pa 660 ml. Pētījuma rezultāti parādīja, ka pēc šī 30 dienu alus lietošanas kursa dažādi imūnsistēmas parametri uzlabojās, īpaši sievietēm.
    Mūsdienās Čehijas un Austrijas klīniku pacientiem, kas cieš no uroloģiskām slimībām, ārstēšanās kūrē tiek iekļauts alus. Nierakmeņu ārstēšanas gadījumā ārsti iesaka dzert pusglāzi alus 2-3 reizes dienā pirms ēdienreizēm, katru reizi alum pievienojot vienu līdz divus pilienus citrona eļļas. Zinātnieki no Bostonas (ASV) jau 1993. gadā noskaidroja, ka nierakmeņu izvadīšana ir tieši saistīta ar aktīvu šķidruma patēriņu. Lietojot ikdienā divus litrus ūdens, nierakmeņu rašanās risks samazinās par 40%, patērējot 0,5 litri kafijas – par 25%, vienu litru tējas - par 70%, bet 0,5 l alus - par 62%.
    Briseles simpozijā Eiropas un ASV zinātnieki, daloties pieredzē par saviem pētījumiem, nonāca pie vienbalsīga secinājuma: alus var uzveikt vēzi. Alus izvada no organisma kancerogēnās vielas un mazina risku saslimt ar vēzi. Japānas zinātnieki ir pierādījuši, ka regulāra alus lietošana 2-3 reizes pazemina šo risku. Dažādu onkoloģisku slimību profilaktiskai ārstēšanai ārsti rekomendē lietot 0.3 l alus dienā.

    Spāņu zinātnieki uzskata, ka alus labāk stabilizē šķidruma līmeni atūdeņotajā organismā, nekā ūdens. Profesors Emanuels Garsons no Granadas Universitātes apgalvo, ka alus burbulīši palīdz remdēt slāpes, bet ogļhidrāti, kuri ir šajā dzērienā, ļauj atgūt zaudētās kalorijas. Profesors Garsons piedāvāja saviem studentiem veikt fiziskus vingrinājumus laikā kad gaisa temperatūra sasniedza aptuveni 40 grādus pēc Celsija. Pēc tam vienai grupas daļai deva pa pintei alus, bet pārējie saņēma tādā pašā daudzumā ūdeni. Pēc profesora novērojumiem šķidruma līmenis atjaunojās labāk tiem, kas dzēra alu.
    Alus izmantojams arī skaistuma vairošanai. Alus sejas masku un krēmu sastāvos veicina grumbu izlīdzināšanos. Piemēram, var sajaukt olas dzeltenumu ar alu un izmantot kā atjaunojošu masku sejas ādai. Alus maskas labvēlīgi ietekmē taukainu ādu, paaugstinot tās elastīgumu, uzlabojot asinsriti, mazinot tauku veidošanos un sašaurinot poras. Izvairīties no grumbām palīdz arī svaiga alus putas, ko lieto kā masku.
  • Tev mēdz tā būt,ka kāds tev tuvs cilvēks lieto alkoholu, bet tev pēkšņi tai pat laikā lielas slāpes parādās?
    man vienbriid bij saapiigi skatiities kaa chomi nodzeraas, a tad pienjeemu, ka katrs pac savu celju izveelas, un ja ar brutaaliem, dazhreiz pat nelikumiigiem panjeemieniem neiejaucas, tad tur neko. lai jau, ja jau reiz shiem taa labaak patiik.
  • Kā jums šķiet cik lielas ciešanas cilvēks spēj izturēt? gan fiziskas, gan garīgas...
    fiziskas cieshanas tik cik speej izureet kjermenis un tik cik praata speeks speej blokjeet taas...
    gariigi ikwiens ciesh wisu dziiwi liidz pat naawei....  pat peec nerwu sabrukuma praats turpina ciest.............  
  • Kā vislabāk un nekaitīgāk pārvarēt sliktumu pēc lielas svinēšanas?
    Ja Tu domā pārēšanos, tad Mezym Forte vai Espumisan, bet ja pārdzeršanos, tad izdzer jēlu olu, dzer daudz gāzēto ūdeni vai sodas ūdeni, kā arī paracetamolu.

    Abos gadījumos pirms svinēšanas vajag apēst pāris aktīvās ogles, kuras var papildus izdzert arī svinību laikā, un tad nākamajā dienā viss būs bumbās
  • Segai ir lietošanas pamācība?
    Pamācība nē, bet ieteikumi gan:
    Dormeo kašmira-vilnas sega
        * Praktiska sega: var lietot 3 veidos - kā segu, kā spilvenu vai kā gultas pārklāju.
        * Lietojama visās sezonās: segā ir iestrādāta merino vilna, kas ir dabīgs ķermeņa temperatūras regulators, tāpēc to var izmantot visu gadu.
        * Lietojama no abām pusēm: viena puse ir izgatavota no kašmira un merino vilnas sajaukuma, bet otra- no izturīgas mikrošķiedras.
        * Lietojama visur: mājās, mašīnā, piknikā un vasarnīcā ...
  • Filologiem un citiem gudriem cilvēkiem - cik lielas ir darba atrašanas iespējas šīs profesijas pārstāvjiem?
    Esmu ieguvusi maģistra grādu humanitārajās zinātnēs, esmu filologs, bet strādāju pavisam citā jomā. Tieši kā filologam, strādājot savā jomā, ir grūti kaut ko nopelnīt.
  • Tu lasi lietošanas instrukcijas?
    Gandrīz nekad.. bet vēlētos izlasīt vīriešu lietošanas pamācību!!
  • Ja Tev būtu sava lietošanas instrukcija, kas tajā būtu rakstīts?
    1. Esiet uzmanīgi - brunete :D
    2. Neglaudīt - kož
    3. Daudz labāk darbojas, ja to uzpilda ar saldumiem, dāvanām un komplimentiem))
    P.S. Patīk tavi jautājumi  
  • Esi iepazinies ar IRC.LV lietošanas noteikumiem vai ķeksē uz labu laimi?
    Jau sen esmu izpratusi šejienes kārtību.  
  • Kā cīnīties ar pēcsvētku POHĀM? (galvassāpēm pēc alhahola lietošanas)
    Njus... man atnāca ciemiņi arī šorīt no rīta, tā kā sanāca "ārstēties" , kā sak: "Gribi/negribi".
    Vispār vakar nepielakos tik traki, bet nu... īsti labi no rīta nebija.
    Parasti šķidrums - daudz  tējas ar minimālu cukuru vai vispār bez, karstu zupiņu, buljoniņu, izgulēšanos, fizisks darbs, izsvīšana ļoti labi man palīdz.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system