Labākā atbilde

    1.  1 0

    VnK_Raimis (29) 6 (9735)3518 10 g  

    tas tiešām ir individuāli katram.. klasesbiedram blakusparādības parādījās tikai pēc aptuveni 1 mēneša vai 2.... ;) nu tādas pa tiešām pamanāmas agresivitātes izpausmes :D :D

Atbildes

    1.  1 0

    houseworx (31) 6 (19904)3629 10 g  

    vispar kreatinam ir pirma nedelja ladeshanas faze, katru dienu ~20gramus, pa mazam devam vairakas reizes diena, pec tam kad ladeshanas pabeigta 5grami diena, blakusparadibas no pareizas kreatina lietoshanas nebus, pat no AS pareizas lietoshanas arstu uzraudziba blakus paradibas nebus...
    sapes, kura vieta? nieres?
    agresija varbut, agresija/speks viens otru pavada :)

    p.s par ko Tu runa, Tu vinhu lieto? priekshkam Tev jalieto kreatins? Tu kaut zini kam vinsh domats?

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4754 10 g  

    es nav dakteronkuls

    1.  0 0

    AntiAngeL (34) 7 (38141)4823 10 g  

    Katram medikamentam ir sava iedarbiba un vairak redzami vai neredzami blakus efekti...Kreatins ...hz neesmu lietojis :D

    1.  0 0

    Odium77 7 (43706)3412 10 g  

    ja panjem to tur kas ir cenaa saakot no 40 ls, un normaalu devu tad jau ietekmi kaukaadu juut.

    1.  0 0

    DaReLa 6 (6567)2817 10 g  

    Tas katram ir individuāli, te atbildi neradīsi

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81052)4619 10 g  

    Nezinu, nav bijusi vajadzība sevi indēt ar visādām ,,torpēžu degvielām".  

    1.  0 0

    willx (56) 6 (17301)3715 10 g  

    te kāds narkomānu klubiņš ? nelietoju un nevienam neiesaku.

    1.  0 0

    Moncho93 2 (300)3 10 g  

    Kad nomeiģināsi tad ar zināsi, kā tas ir... jo katram tas ir pilnigi savadak:)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system