Labākā atbilde

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 11 g  

  taadu lietu nav.. nekas nav ideaals..:))

Atbildes

  1.  1 0

  nahNiku (31) 6 (9179)249 11 g  

  ja kāds zinātu, tad noteikti to neteiktu citiem :D

  1.  1 0

  arnitka (34) 6 (9459)2421 11 g  

  liekas ka zemes virsū tiešām tas neatrodas...

  1.  1 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  Nee.. Mees varam winju weidot.. bet es  uzskatu ka nepastaav.

  1.  1 1

  siira 6 (5694)128 11 g  

  Tikko piedzimis bērns.

  1.  0 0

  naidena (45) 4 (1923)24 11 g  

  :) tās ir mūsu domas

Līdzīgie jautājumi

 • Cik grūti ir pilnīgi pielikt punktu attiecībām, kuras nevar pastāvēt, bet abiem negribās arī izbeigt?
  tas ir ljoti gruuti... pati paslaik dziivoju saadaa murgaa... itkaa nekas nmesanaak,un gribas visu izbeigt,bet tad paskaties uz vinju un vnk nevari... :( saprotu... :)
 • Pastāstiet kaut ko par fraņču leģionu? Goglē neko dižu nevar atrast, varbūt Jūs kaut ko esat dzirdējuši?
  mummmis - skype niks. Tas ir mans lietuviešu draugs. Viņa patēva brālis ir izgājis franču leģiona izdzīvošanas/rekrutēšanas testu. Bet to viņš darīja,jo vēlējās pārbaudīt uz ko ir spējīgs. Jāteic gan,ka viņam jau bija 8ā dana melnā josta. Nopietns tipiņš. :) tets izgāja, bet atteicās piteikties, bet pēc 2 mēneši saprata,ka grib būt viens no tiiem leģionāriem, bet otru iespēju pieteikties viņam nedeva.

  Ja nav problēmu ar angļu valodu vari viņam uzzvanīt viņš ar prieku visu pastāstīs. Es viņam pateicu,ka iespējams Tu vaicāsi par to leģionu. Viņš zin reāli to kā VISS tur notiek. :) Saki,ka tevi Toms sūtījis.

 • Ko darīt, ja Nokia 2730 iekrita uz burtiski mirkli ūdenī, es nosusināju,bet tagad ik pa brīdim visi taustiņi perfekti darbojas un tad atkal nē. Vai ir iespēja salabot un ja tā, pa cik ls? (varbūt kāds varētu salabot? )
  Izslēdz to, atvieno bateriju, izjauc to uz daļām pilnībā,  nosusini (nepārkarsē), un atstāj to uz dažām dienam. Pēc tam ieslēdz. Ja nedarbosies tad izslēdz un atdod uz remontu(google telefona remonts). Ilgi neturi to ieslēgtu, jo ja ir palīkusi kaut kāds mitrums var būt īssavienojumi - nogalināsi mobilo līdz galam.
 • Cik ilgi jau pastāv šis portāls?
  16.11.2006
 • Ideāls cilvēks un tiekšanās pēc ideāla... Jūu stāsti un pastāstiņi.. ;) Viedokļi un fakti.
  NU iedeaalais cilveeks ir salikts viens vesels no visiem tiem kas ir bijushi ar tevi kopaa, jo katraa ir pa daljinjai no taa ko tu meklee, bet taadu pavisam ideaalu cilveeku vienkaarshi nau!
  Bet arii kad kaadu miili taa no sirds pavisam, pavisam stipri, tad iemiili arii vinja truukumus.. un tad tas cilveks paliek par ideaalu...
  Bet vispaar kameer mekleesi ideaalo tikmeer palaidiisi garaam "iisto"
  Labaak tomeer miileet  tos kuri miil tevi nevis velti skiest laiku mekleeshanaa..
  Miilestiiba ir kaa taurinjsh, ja centiisies to nokert, tas lidos no tevis prom, bet tikliidz apseediisies atpuusties, pats pie tevis atlidos! :)
 • Vai jūs izmantotu iespēju dabūt 10 Ls par savu līdzdalību, neko nezaudējot?
 • Esat tā pārsmējušies, ka sanāca bikses pielikt?
  Gandrīz, tomēt paspēju līdz tualetei aizskriet un nepiečurāt bikses
  kkad bērnībā...
 • kur centrā var pielikt mākslīgos dredus??
  vai tik gadījumā jebkurā frizētavā! :p
  priekškam tev.?
  vai jau nav gana labi?
 • Kā pielikt Tumbas datoram?
  Dotā situācija atrisināma diezgan vienkārši. Ja Tev nav kādas saplēstas stereo austiņas, tad nopērc lētāko vadu, kam ir tāds pats spraudnis (tievais standarta, ar trim atseviškām izolētām joslām. Nogriez vismaz 5 cm no štekera, uzmanīgi noņem apm.1-1,5 cm izolāciju - tur būs 2 dzīslas + ekranizācija - 1 L(kreisais) kanāls, 2R(labais). Abu dzīslu ,,ekrānus" satin kopā - tā ir kopējā masa. Attiecīgi pielodē (ideālā variantā, ja nav tādas iespējas, tad satin un izolē ar izolācijas lenti) pie tumbas vadiem (vienas krāsas 2 tumbu vadus   satin kopā - ,,masa" - paliek divas dzīslas - L un R). Un tas arī viss. Ceru, kaut ko saprati no šitā murdziņa.
  Vienīgais - kas Tev par tumbām - ja paredzētas datoram, tad ok. Ja tās ir lielās, paredzētas pastipreklim, atskaņotājam, tad viennozīmīgi nevar slēgt pie datora dēļ jaudas un pretestības. Tad tās skandas Tev no sākuma jāslēdz pie pastiprekļa(citas skaņas iekārtas), dators ar skaņas iekārtu jāsavieno ar veikalā pa lēto nopērkamu vadu, kam abos galos (ja iekārtas ražotājam nav cita standarta) augstākminētie štekerīši. Iekārtai spraužas izejā, kas apzīmēta AUX
    


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system