Atbildes

  1.  0 0

  Elizabethe 3 (841)15 14 g  

  Izskatam ir nozīme. Neliegsimies, lai arī kā gribētu.
  Bet jau sen zināms ka skaistuļi/es-tukšpauri/es ir tikai seksam un "izvešanai sabiedrībā"!

  Un galu galā - tāds tādu atrod.

  1.  0 0

  archeens (32) 4 (1619)26 14 g  

  Manuprāt mūsdienās izskatam ir liela nozīme, varbūit ir kāda Bomzene tā sakot, kuras raksturs ir ļoti labs, bet izskats briesmīgs, taču neiesi ar viņu satikties dēļ izskata, ir jābūt arī kaislībām un mīlestībai un tas ir atkarīgs no ksaistuma arī, nu nevar jau mūsdienās mīlēt neglītu cilvēku, bet katram ir savi uzskati, kas ir neglīts un, kas ir glīts, :(

  1.  0 0

  parlamentuss 5 (3370)137 14 g  

  manupraat izskats ir daleji svarigs, bet noteikti jabut appusejam simpatijam, interesem, atputas veidiem,  miljai vietinjai utml.

  1.  0 0

  moonlaidy (36) 1 (214)2 14 g  

  gribētos jau teikt ka nē,bet...pirmais iespads tas spilgtākais-tātad tajā piedalās arī vizuālais tēls.

  1.  0 0

  hellish_in_hell (35) 2 (270)2 14 g  

  ou, jaa!!! man pat dazreiz liekas, mulkigi, ka saka, ka tam nav nozimes, jo tu nekad nespesi milet (fiziski) cilveku, kurs neskiet vizuali pievilcigs!

  1.  0 0

  Latvian_Pie (35) 4 (1528)410 14 g  

  Redzi.. lieta tāda, ka mūsdienās cilvēki tiešām vērtē apkārtējos pēc ārējā veidola, respektīvi, pēc ģērbšanās stila, pēc izskata, pēc izturēšanās un dažkārt aimirst par to svarīgāko - par to, kas cilvēkam iekšā, kādas rakstura īpašības viņam piemīt.. mani pārsteidz, ka tas tā notiek.. bet nu.. mūsu spēkos nav šo izveidojušos harmoniju grozīt, mūsu spēkos ir rīkoties pašiem - novērtēt un ievērot cilvēkos to, ko dažkārt neivērojam.. skumīgi, bet fakts.. par ;so tēmu varētu rināt un runāt un audzēt atbildi, kas beigu beigās varētu izveidoties par atbildi uz vairāk nekā tikai uz šo jautājumu!!! :)

  1.  0 0

  Operaatoors (31) 4 (2012)26 14 g  

  jaa izskatam ir noziime. galvenais ir valkaat svaigas un tiiras dreebes, biezhi mainiit apakshvelju (vienkaarsha higeena), labi izkatiities, un vienkaarshi sevi kopt. un reizeem pat uznaak taadas dienas, ka pat vienkaarshi gribaas staigaat zoliidam - ar vismaz zhaketi, un sakoptiem apaviem :)

  1.  0 0

  Goldfinch (37) 1 (129)2 14 g  

  nozīme viennozīmīgi ir,bet ar gadiem tomēr otra cilvēka iekšējās kvalitātes kļūst par primāro rādītāju...afigenna gudri jau sanāca,bet...:)

  1.  0 0

  Alexx22 (36) 1 (105) 14 g  

  ir pat loti butiska , visi tak grib izskatities labi , it ipasi meicas  tas pa neiziet no majas nepaskatoties spoguli :DDDDDDDDDD  hihih

  1.  0 0

  ExMazinjaa (35) 2 (293)2 14 g  

  Tas tapeec,ka tas ir pirmais,ko apkaarteejie pamana..Ja buutu iespeejams vispirms noteikt,kaads cilveeks un tikai tad vinju redzeet,tad jau nebuutu svariigi!!

  1.  0 0

  RiChMeNzZz (31) 2 (361)12 14 g  

  izskatam ir nozime , tu tach ari seko pati savam izskatam lidzi , tapec ari ir izskatam nozime

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 14 g  

  Nu laikam jau ir... :)  laikam kļūstu veca, bet pēdējā laikā man svarīgāk ir ar kādu forši izrunāties, kopā par kaut ko kopīgi tā no sirds izsmieties, jautri un pilnvērtīgi atpūsties un ticiet tādus cilvēciņus ir atrast vēl grūtāk... par labiem draugiem kļūstam dēļ tā, ka līdzīgi domājam, esam uz viena viļņa, ne izskata dēļ... un ja savus draugus lūkotu tikai pēc izskata, es būtu zaudējusi ļooti daudz brīnišķīgu mirkļu iz savas dzīvītes... Neskati vīru pēc cepures, wot tā! :)

  1.  0 0

  Calypso (37) 2 (463)15 14 g  

  Viennozīmīgs jā! Cita lieta kādam tam izskatam jābūt, bet ikvienam tas spēlē lielu lomu..

  1.  0 0

  indra22 (37) 1 (106) 14 g  

  Izskatam ir nozīme,bet dziļakām attiecībām ir jābūt arī raksturu saskaņai...

  1.  0 0

  zaneete (36) 1 (117) 14 g  

  manaa skatiijumaa ne vienmeer izskatam ir tas noteicoshais vaards!!!varbuut dzheks kaa no modes vaaka nokaapis,bet kad atver muti tad jamuuk prom!!!

  1.  0 0

  vikinja69 (33) 1 (113) 14 g  

  bet protams!

  1.  0 0

  ^SnipeR (32) 3 (696)22 14 g  

  Itkaa izkatam ir nozime , bet mani tas netrauce....

  1.  0 0

  TESA 2 (295)3 14 g  

  Nav divu domu.Un mūsdienās izskats jau vairs nav tikai patīk/nepatīk līmenī.Tas kaut ko liecina par pašu cilvēku,par viņa personību.Pirmais ko ievertēju-vai cilvēks maz vispār ir kopts,respektīvi par sevi rūpējas.Rokas jau vispār pasaka ļoti daudz par cilvēku.Pēc sejas savukārt var noteikt cik pieaudzis viņš ir.Pēs stājas-pārliecību par sevi,par gaitu arī.Gaita bieži vien nodod seksuālo orientāciju.Mati-visu kopā.Tā jau var spriedelēt un spriedelēt!

  1.  0 0

  ilZZux4 (33) 1 (113) 14 g  

  jā...varbut izskats ir svarīgs, bet galvenait taču ir tas kas cilvēkā ir iekšā, vai tad ne???

  1.  0 0

  ilcis 4 (1579)412 14 g  

  tu esi neaudzinaats dziivnieks =D

  1.  0 0

  ed_komaro (33) 4 (1003)25 14 g  

  Protams ka ir neliela noziime arii izskatam, es isti nepievershu uzmaniibu tam, bet gan cilveka butibai, kads vinjsh ir, kada attieksme

  1.  0 0

  esvaies (35) 1 (137)2 14 g  

  nav tam nozimes, bet cilvekam noteikti ir jabut koptam utt, bet vis parejam nav nozimes, kad es iepazinos ar savu puisi, man vinsh nelikas simpatisks, bet vina raksturs un attieksme pret mani ir padarijushas vinu par viss skaistako puisi manas acis....un sirdi.

Līdzīgie jautājumi

 • vai izskatam ir nozīme????
  balle ir balle.. manuprāt, tādiem pasākumiem ir savs dresscode
 • Izskatam tomēr ir nozīme?
  Kuram tad patiks dimants ietīts tualetes papīrā? Patīkamāk tak ir, kad gan iepakojums patīkams, gan saturs.
 • Kurš par tao ka izskatam ir diezgan ... nozīme :))
  nuu.. izskatam ir liela nozīme, jo parasti taču pievēršam uzmanību cilvēkiem kuri visuāli mūs piesaista. :P tad iemālās cilvēka izskatā un pamazām iepazīst viņa iekšējo pasauli. bet tad, kad sākas patiesā mīlestība, tad tikai iet runa par iekšējo skaistumu. jo starp iemīlēšanos un mīlestību ir diezgan liela atšķirība :)
 • Cik liela nozīme ir ārsta ārējam izskatam?
  Runājot par dzelžiem, karekļiem un citām ķēmībām (visbiežāk tās ir ķēmības aiz tukšpaurības, ne gaume/stils). Redzi, Meitene, zināmu laiku es darbojos ar diezgan nopietnām tehniskām lietām, kur tādi kareklēni, spīgulēni, dzelzēni radīja kapitālu risku nogalināt sevi, citus un nograut miljoniem vērtu tehniku. Tātad - ja virs manis operācijas laikā sāk svārstīties un ļurkāties šāda "Cristmas wunderbaums", mani narkoze neņems!    Jopcik, bez visādām šitādam drazām tā jau pilns gadījumu, kad atstāj iekšā skalpeļus, tamponus utt. :)
  Uzskatu, ka nelielas atkāpes var būt, bet nu nevar iet galējībās. Ausgtpapēdenes - mediķi jau nekad nekur neskrien, vai ne!? Kājas neizmežgīs.. :) Vai arī jāŗīko speckursi skriešanā ar augstpapēžu kurpēm.
  Nu tas tā... Es domāju, ka ĪSTS ārsts , PROFESIONĀLIS, GURU!!! tādas "ārišķības" arī par naudu nenēsās/nepiekops. hm, zini, tas ir kaut kā saistīts ar intelektu, izglītības līmeni utml. - domāšanas jaudu vktml. - sauciet, kā gribiet. Viņš var būt alpinists, rokeris, breikdacers - vienalga! Man dzivē ir sanācis sastapt, būt kopā ar  ļoti profesionāliem, "augstas raudzes" gan mediķiem, gan armijniekiem, gan zinātnes cilvēkiem - BET PANKU STARP VIŅIEM NEBIJA(vismaz darbā/dienestā to redzēt nevarēja)!   Domāju, ka cilvēkam, iekarojot aizvien augstākas un augstākas virsotnes savā jomā, kaut kā "atmirst"  tās "ārišķības". Kam paliek - - nu, protams, apkalpojošam personālam, sekretārītēm - īsāk sakot - visādai uiņai muiņai, kas tā arī žāvājoties skatīsies pulkstenī, gaidot darba dienas beigas.
  p.s. Slayer. kas vainas Slayeram. Bet te jau atkal problēma - slimie ne visi to uztvers pozitīvi - kāds dievbijīgs/māņticigs tantuks ar slimu sirsniņu padomās, ka pie viņa ieradies Elles Sūtnis! :) Jādomā par klientiem - ne visi ir tjipa progresīvi domājošie māksleņīki!  
 • Kā gaiši brūnus zamša ziemas zābaciņus dabūt kkā līdzīgus sākotnējam izskatam??? :(
  taapeec es nepeerku zamsha zaabacinjus! =))
 • Vai patiik ka meitene uzkraasojusies, vai tomeer dod priekshroku dabiigajam izskatam?
  Pieticiiba izdailjo!
 • Kāpēc Latvijā sievietes pārspīlēti daudz pievērš uzmanību savam ārējam izskatam?
  Latvijas sievietem daudzam ir asinis gan polu, gan krievu asinis, bet tas nacijas vienmer pieverš uzmanibu izskatam...
 • Esat satikuši/pazinuši cilvēku, kurš pilnībā neatbilst savam ārējam izskatam?
  Par bezpajumntniekiem pēc savas gribas nekļūst, lielākais to daudzums ir gudri un izglītoti cilvēki kam dzīvē nav paveicies...
  un ja ņemt vērā ka vīru pēc cepures neskata, tad es pazīstu ļoti daudz cilvēku kuri nav tādi kā izskatās ārēji
 • cilvēki saka , ka izskatam nav nozīmes!vai jūs tā domājat?negribas taču sev blakus pēdējo neglīteni, tikai viņ-s sirsniņas pēc. ? :)
  Ir, ir nozīme - man ir svarīgs pirmais iespaids, un tas diez vai būtu pozitīvs, ja cilvēks būtu neglīts, jo man pat nebūtu vēlmes ar viņu iepazīties tuvāk, bet ir otrs variants - ja pazīstu to cilvēku jau labu laiciņu, esmu iepazinusi viņa iekšējo pasauli, tad tur ir cits stāsts.
 • Cik un kā skūti vīrieši jums, meitenes, labāk patīk?
  Man patīk bārdiņa - gan pāris dienas audzēta, gan tāda īsta bārda. (love)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system