Labākā atbilde

    1.  0 0

    Chortinjsh (43) 4 (1707)28 17 g  

    aadai, veseliibai un naudas makam...

Atbildes

    1.  0 0

    viva777 (54) 4 (1443)27 17 g  

    Protams, ka kaitē gan ādai, gan veselībai.... Vienam sekas parādās ātrāk, citam vēlāk, un ne vienmēr cilvēks to patiesi saista ar solāriju!!!! Bet tā kā solāriji ir gana jauna lieta, tad sekas vairumam regulāro solāriju apmeklētāju vēl tikai parādīsies!!!

Līdzīgie jautājumi

  • kadus lidzeklus lai lieto adai,ja ta ir loti sausa?
    padomā par vitamīniem.Tagad daudziem ir šī problēma.Ā un vēl zivju eļļa.Lai organisms uzņem sev nepieciešamo un tad var losjonu un eļļas.
  • Vasara un solarijs..Labi vai nafig vajag???
    nafig vajag???
  • Ja man ir klienta karte uz Blue Box(solarijs) vienaa pilseetaa,vai es varu to izmantot citaa pilseetaa?
    Vai tad uz klienta kartes rakstiits,ka tik tajaa pilseetaa deriiga? Vispaar jau ar klienta karteem ir parasti taa,ka var izmantot kaut Austrālijā,ja vien tur ir taa pati firma!
  • Cik sen atpakaļ esat gulējuši slimnīcā? kāda kaite jums bij?
    2008. gada novembris - apendicīta operācija.
  • Krākšana - iedzimtība vai tomēr ārstējama kaite?
    Jā, ir. Un ir izārstēti.
    Naktī ar spilvenu pa purnu. Kā iekrācas , atkal pa purnu.
    Var arī zolīdi, pakustināt, lai pamostas, PALŪGT, lai guļ uz sāna vai tur nez, ko ... bet jautrāk un rezultatīvāk tomēr ar spilvenu pa purnu!  
    p.s. tikko iedomājos - pie nosacījuma, ka gultasvieta, spilvens ir normāls (nav nav kaut kāds tur ...gipermoderni "izmežģītais" - vnk normāls, cilvēcīgs spilventiņš).
  • kapēc es esmu tik ļauns????iedzimta kaite,vai psiholoģiska slimība???:P
    genetisks defekts
  • Vai taisnība - aizejot pie ārstiem atradīsies 100 un viena kaite?
    Ne vienmēr. Bieži arī neko neatrod. Taču reizēm nu tā var gadīties, ka organisms taisa brīnumu lietas, taču tas ir tā pielāgijies, ka cilvēks to nemaz ilgi jo ilgi nejūt. Nu tā kā ar audzejiem, piemēram.. Kāpēc tur ir tik augsta mirstība? Nu pareizi, tāpēc, ka visbiežāk tos atklāj vēlīni, jo sākumā tie slēpjas un klusē kā partizāni. Biež vien jau cilēkam, ja izmaiņas organismā notiekļoti lēni, vliekas, ka tas arī ir normāli. Pieaugušam cilvēkam ar laiku jānomaina apavi uz lielākiem, sāk spiest gredzeni, izmainās balss tembrs, sejas forma izmainās uz rupjākiem vaibstiem...  Un tad sākas kādas citas problēmas- piemēram ar sirdi vai cukura diabēts un gudrs ārsts uzdodot  pareizos jautājumus un nosakot pareizos hormonus, atklāj, ka cilvekam ir akromegālija, kas pie visa ir vainīga. Tā nu ir. Jā, jāpiekrīt predator1989 - nebūtu tik daudz jaunu izmeklēšanas metožu, daudz ko arī neatklātu. Dzīvotu mēs kā viduslaikos kur vidējais dzīvildzes vecums bija kādi 30 gadi =].


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system