Labākā atbilde

  1.  0 0

  auzu_viirs 3 (908)38 4 g  

  Nu viedokļi pārsvarā pārdalās divās daļās. Vieni saka jāiegūst profesiju, vai vnk pēc videnes jāsāk strādās, ka mācībās jau neko daudz tur neiegusi. Citi atkal mācās nejau ar stipru pārliecību ka iegūs darbu, bet ka uzzzinās ko jaunu, kļūs gudrāki. Nu protams profesionālā izaugsme ko iegūst strādājot ir augsti stāvoša, bet zemē metama  nav arī augstākā izglīdzība. Nu piemēram nostājas blakus viena vecuma cilvēki viens beidzis deviņas klases otrs divpadsmit. Kā jums liekas kam būs vairāk tajā podā? Un tā tālāk var braukt. nav tā ka ieguvuma nav nekāda pēc iglītības, bieži no tām mācībām pēc kāda laika neko vairs neatceries, bet uz mūzu ir iekalta laba spriestspēja un izformācijas meklēšanas spēja.

Atbildes

  1.  2 0

  seville 7 (25758)339 4 g  

  varbūt skauž, varbūt nesaprot un varbūt apbrīno;)
  cilvēki ir dažādi.

  1.  1 0

  willx (53) 6 (17416)3714 4 g  

  iespējams pārņem skaudība, ka nav bijusi tāda iespēja vai arī tu esi pacēlies, respekts.
  zinību apgūšana arī ir sava veida darbs, kurā tiek patērēts ne mazums laiks.
  "nestrādā galva strādā ar rokām"
  "galva nopelna vairāk nekā rokas"

  1.  0 0

  Odium77 7 (44056)3412 4 g  

  viens ir tā pati skaudība, otrs iemesls var būt, ka lielākā daļa uzskata, ka tā augstāka naf... nevienam nav vajadzīga, max tur vidējo pabeigt, vai labāk kādu arod skolu vai līdzīga tipa koledžu, lai ir kāda profesija un tad strādāt. Nu ķip visur stāsta ka tur cilvēki ar vairākām augstākajām sēž bez darba, vai mauc uz īrijas kāpostlaukiem, tad kāda sūd... pēc mācīties kauko tālāk. Un gandrīz jau sāk uz tādiem skatīties kā uz jocīgajiem. Un cilvēki stulbāki ar sāk palikt paši par sevi.

Līdzīgie jautājumi

 • Kas par WTF? Kādā sakarā? (iekšā)
  Ja kas tāds notiktu, domāju, ka tas scenārijs būtu līdzīgs kā pirms pāris gadiem ar Gruziju, kur tika ievesta Krievijas armija, tā tur bišķi pademolējās un aizgāja.
  Tā ir tikai spēka un varas izrādīšana, nevis okupācijas mēģinājums.
  Otrkārt mēs esam NATO dalībvalsts un nez vai krievi riskēs ar šādu soli, taču no otras puses NATO praksē nav bijuši daudz tādu gadījumu, kad kādā dalībvalstī kāds iebruktu. Pluss vēl zinot to, ka NATO nav apmierināti ar to, ka Latvija neiemaksā kopbudžetā pietiekoši lielas summas, varētu būt arī tā, ka nevieni friči vai varžēdāji īpaši pie mums arī nesteigtos.
  Domāju, ka par okupāciju mums jebkurā gadījumā nebūtu jāuztraucas, nav vairs globāla mēroga kara darbības, nav vairs tā haosa. Tagad valstis saista visdažādākie līgumi, saistības, iesaistījušās visādās savienībās. Pirmkārt Krievijas vēlmi okupēt kādu valsti visā pasaulē uzņemtu ar nosodījumu, kas sabojātu attiecības ar citām valstīm, otrkārt nav vairs iespējams, tā vienu dienu atcelt kādas valsts eksistenci un paziņot, ka tagad tā būs citas valsts sastāvā. Ik īpaši ja tā ir ES un NATO dalībvalsts.
  Viss no kā mums ir jābaidās, ka krievi vienu dienu izdomās iebrukt Baltijā lai parādītu cik kruti viņi ir. Kad visi par to pārliecinātos, tad viņi savāktu savas peķeles un dotos atpakaļ.
 • Cik sakarīgs tu esi?
  Esmu izpalīdzīgs līdz brīdim, kad nesāk to izmantot ļaunprātīgi.
 • Как перевести "sakarīgs"?
  толковый

  довольно толковое состояние
 • Sakarā ar Windows XP!?
  nuu, display resolution janomaina un viss bus chikenieka. tu pec parinstaleshanas draiverus sainstaleji visus?
 • sakarā ar banku..!?
  atvērts un vari saņemt
  bet nosūtīt nevari vai kādas citas darbības
 • Sakarā ar to adresi?
  Ā zināma lieta, feik profili, lai tikai piemānītu cilvēkus. Tip paprasa, lai tu atlauki naudu par vienu vai otru pasākumu un kad atlocīsi tad arī sapratīsi, ka nekā tur nav.
  Nu tip tāds princips.. ja ieskatīsies labāk, tad latviešu meitenēm ir netimiski vārdi, piemēram, Estrelita, Mary vai kaut kā tā..
  ..īsāk sakot ķer uz muļķi.
  Faktiski tā visa lapa nesatur dzīvos..
 • Drīzāk jau ieteikums/palīdzība sakarā ar spēli
  ja pienjemamaaka ir krievu valoda tad iespeejams ka izsmeljoshaaku atbildi ieguusi krievu sadaljaa jo tur lielaaka aktivitaate, vairaak cilveeki un liidz ar to lielaaka iespeeja ka kaads tev paliidzees. :)
 • Kur Rīgā ir kādi sakarīgi karaoke bāri? :D
  Wooooho METRO BĀRS!!!!!! Tik ideāla vieta! Es kad zināšu, ka tur notiks kaut kas grandiozs, ka tur savāksies vesels bars ar tiem kas grib dziedāt tad došu ziņu dienu vai 2 iepriekš! Bet tur vienmēr ir forši..
 • Sakarā ar to twitteri?
  Neesmu, bet palasot kaut vai presē, ko tās "slavenības" tur raksta, var riktīgi parēkt. Tāda sajūta, ka tie cilvēki tvītero, gan sēžot vannā, gan uz poda. Pilnīgi par katru soli atskaitās - ko kurš ēda, kā nagus nolakoja utt.
 • Kurš var sakarīgi pastāstīt, kas ir MDF plāksne?
  skaidu plāksne no koka putekļiem. tas viss - ar laku vai līmi sapresēts. tāds rupjāks preskartons, ko padomju mēbelēm lika aizmugurē. lieto dažādās apdarēs, kur nav paredzēta liela slodze vai kāpšana virsū ar kājām.

  http://www.mobileaudio.lv/index.php?start=0&navig=31&topic=2755


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system