Labākā atbilde

    1.  0 0

    Gusiz 6 (7513)228 18 g  

    ir interesanti kko uzzināt, ko citi nezin! :D tad ir neliela iespēja, ka zini kko, ar ko terorizēt attiecīgo cilvēku! bēēēt pats neesmu līdis.. neērti! :D

Atbildes

    1.  0 0

    sophisticated (36) 6 (11350)2619 18 g  

    Nu ne jau visu apakšbiksēs te tagad līdīšu. :D

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 18 g  

    Svešās pakšenēs līst nav bijusi īpaša vajadzība. Cilvēks jau pats bieži  vien izspļauj tik daudz lietu, ko vajadzētu paturēt pie sevis, bet nepamana ka tieši as varētu būt tas ar ko cits tev pēcāk var iegriezt.

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Nedaudz (blush) :)

    1.  0 0

    LadyMe 6 (11341)2212 18 g  

    Es nelienu, bet ir interesanti uzzināt kaut ko par cilvēku pikantu :)

    1.  0 0

    b0ne 2 (305)3 18 g  

    es domāju ka apakšbikses bija pārnestā nozīmē domāta vai lien citu dzīvē? CIk nu tur vaig līst, katra svaiga un tiešām vajadzīga info uzpeld pati par sevi , ja viņa tiešām ir pikanta un svarīga... kā saka, ar laiku viss pats uzpeld.

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Nē, nepatīk un neinteresē, bet ja kāds to darīs, es nebūšu pieklājīgs...

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 18 g  

    nee, un cita apaksbikses mani vispar nepiesaista..

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    nē, man pietiek ar savām ķibelēm...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system