Atbildes
-

-
0 0
deathly 4 (1735)28 19 g
Iemīlēties var neskaitāmas reizes...Pavisam cita lieta ir Mīlestība!=)
Vienā laikā nevar mīlēt (pretējā dzimuma pārstāvjus)divus indivīdus vienādi stipri...Bet to pašu nevar teikt par secīgu mīlestību - aiziet vecā, atnāk jauna. Cilvēkam vajag mīlēt kādu...nepārtraukti...Tas dod spēku
-

-

-

-

-
0 0
elelvi 1 (242)4 19 g
Ticu arii ka var velreiz iemileties un pat daudz stipraak jo pashai taa gadijaas.

-
0 0
Skaidrais (43) 5 (3899)127 19 g
Un arii otrreiz un treshoreiz.. shkjeershljus, lai nespeetu iemiileeties pa otram laagam, cilveeks sev rada pats.. un pats tos speej arii aizvaakt nost no sava dziives celja. :)

-
0 0
sNuuFix (35) 4 (2321)27 19 g
ja iepriekšējā milestība piekāsa, var iemīlēties vodkas glāzītēs. (Labāk gan nedariet tā)

-

-

-
0 0
vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g
super!iedomājies,,,tu ej....satiecu..un ir tas kontakts!!!.....tu jūti ar visu miesu ka tas ir Tavs vīrietis..kā zibens,kā okeāna viļni tevi pārņem!!!!!bet tu saņemiesun iekšeji jūties laimīga ka esi satikusi tieši viņu......

-

-

-
0 0
gabriell (40) 4 (1973)37 19 g
Jaa-ta pat kaa maaciities nekad nav par veelu taa arii iemiileeties=)

-

-

-

-

-

-

-

-
0 0
viva777 (55) 4 (1443)27 19 g
bet protams!!!! Iemīlēties ir skaisti!!! Tas paceļ spārnos!!! un dzīve tajā brīdī kļūst skaista un viegla!!!

-

-

-

-
0 0
Vertigogirl 3 (704)27 19 g
Jā 100% var!!!Jo pirmā mīlestība taču ir bērnudārzā, ne????(nu tas tā sarkastski)...Katrs mīl savādāk un izrāda to arī savādāk tādēļ, ja tu nenodari kādam sāpes ar savu mīlestību tad ir OKi.... :))

-
0 0
leonella (54) 4 (2006)25 19 g
Ticība neatņemama dzīves sastāvdaļa, iemīlēšanās pārāk skaista sajūta,lai to nevēlētos vēl, bet vai tai būs arī atbilde

