Atbildes

  1.  0 0

  Sinty 6 (7478)2511 10 g  

  neticu.. neesmu tik maanjticiiga :)p
  pats wien esi sawas laimes kaleejs :)

  1.  0 0

  puuce (36) 5 (3018)137 10 g  

  tqs vis ir sviests manaa uztveree. tapat ar melnu kaķi. bet nenoliegshu pats esmu apstajies uz shosejas un gaidiijis kad kaads aizbrauks pa pirmais.
  es domaju tas ir sviests un cilveeku iedomas,bet ja ir kas bijis tad tikai sakritiiba.

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 10 g  

  Jā, es it kā neticu, jo neesmu māņticīga.. , bet es zinu, ka šitā vairākas reizes bijis.

  1.  0 0

  GUTZ 3 (926)36 10 g  

  neticu gan....

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tas ir slikti, ka mans puisis vēlas redzēt kailu citu meiteni?
  es domaju, ka vins katru dienu ari skatas uz tadam kaut vai internetaa, bet nu ja jau ar tevi kailu vinam vairs nepietiek, tad jau kaut kas nav kartibaa!!!
 • Kāpēc sievietes aizvien retāk redz kleitās un svārkos, biksēs vien pārsvarā...?
  Lai piedod mani taas daudzaas sievietes,kuraam shkjitiiiis,ka kaut kaadaa veidaa esmu vinjas aizvainojusi, tachu tikai taapeeec, ka paaraak slinkas+izlepushas un izlutinaaaatas vinjas ir kljuvushas...Visas ciitiigi runaaa par to, ka redz viirieshiem jaaabuuut koptiem, gliitiem un veeel sazin akaadiem, tachu pashas kleitas un svaaarcinjus nomainiiijushas pret bikseeem, kauns! Fraaze par to, ka bikseees esot eeertaak,ir TIKAI UN VIENIIIGI atruna!
  P.S. Otra nelaime ir taaa,ka  ir sievietes,kas neprot izveeeleeties piemeerotus svaaarkus...Liikkaaajainaaas skraida mini, normaalaas tuntuljojas garajos....
 • Jusu viedoklis par to ja puisis ir jaunaks par meiteni :)
  viņam bija 16, man 21. viņš bija mans pirmais džeks.
  otrais- jaunāks par pusotru gadu.
  iepriekšējais- man 23, viņam 19.
  man patīk jaunāki, viņi ir labākā formā un smukāki. mazāk apgrābstīti no citiem bābiešiem, patiesāki un ar viņiem labāk var sarunāt. vecie spītējas.

  P.S. tikai pēdējam galvā bija sviests. bet tas tur būs arī tad, kad viņam būs 30. vnk cilvēks tāds.
 • Vai pareizi ir tas ka puisis apvalda savas juutas pret meiteni..?
  jāā šis ir feins jautājums. ;)
  wispirms jau padoms wisiem puišiem - saņemiet un sadodiet tiešāām sewi rokāās un atzīstaties wai pasakat tai izredzētajai meitenei, ka jums pret wiņu ir simpātijas, klusu stāwēt un wnk grauzt sewi par to ka naw drosmes būtu wēl sliktāk. nu ja nekādīgi to biklumu newar dabūt prom, tad jāmeklēē k-kāds cits weids kā wiņai atzīties. jo ta4u pa muti jums tā meitene nesitīs, kas to lai zin, warbūt wiņai ir tādas pašas jūtas pret džeku, tikai wiņa tāpat nespēj spert pirmo soli, gaidot to no puiša. tādējādi šī iemesla dēļ - neteikšanas, klusēšanas, war palaist garām sawu lielo tā saucamo lozi. ;)
  noteikti puisis baidās tikt atraidīts, runājot ar citiem džekiem par šo tēmu war ļoti labi par to uzzināāt, ka šis iemesls ir wisa šo sāpju atrisinājums. ;]
 • kapec puisis reti tiekas ar savu meiteni atrunajoties....?
  Tās ir tikai atrunas, arī sievietes mēdz teikt, ka viņām sāp galva u.tml. Domāju, ka viņam kaut kas cits ir svarīgāks par meiteni.
 • Ir kads puisis,kas velas iepazities ar jauku milju meiteni?
  Tādu puišu šajā sezonā papilno Rīgā, Līvu laukumā, tikai galvenā prasība lai tu runātu angliski :D :D
 • Vai es varu pretendēt uz dzīvokli, kurš tika pirkts pirms oficiālās laulības?
  Grūti spriest no cilvēciskā viedokļa,bet no juridiskā...vispār jau viss balstās - ja var pierādīt,ka pirkumi ir tavi,tad ok! Bet,jāpierāda arī maksātspēja - deklarētie ienākumi!Katrā ziņā ne tev viss pienākas,ne viņam.Nezinu,varbūt maldos,bet domāju,ka tas vecais dzīvoklis pienākas vīram,ja nu vienīgi tiesa izlem,ka mainaties,bet šaubos - kāds tam pamatojums,ja tas dzīvoklis ir uz viņa vārda un tu arī esi jūsu kopējā dzīvoklī.Tas,kurš ko kārtojis maz ko spēlē.
 • ko puisis stāsta savam draugam par savu meiteni..?ko vinam atkal?un pasaka?par ko lielaas?
  Viss atkarīgs kāds tas cilvēks ir...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system