Labākā atbilde

  1.  1 0

  likky666 7 (28287)3816 9 g  

  daļēji ticu. Mana draudzene mācās zīlēt ar kārtīm. viņu tas ļoti aizrauj. es viņai neuzdevu jautājumus par nākotni, bet par tagadni un viņa pilnīgi precīzi man visu izstāstīja, kas notiek manās smadzenēs un ko nevienam citam nebiju teikusi. Arī viņai ne, jo mēs laikam jau gadu nebijām tikušās un vispār par savām attiecībam es citiem īpaši nestāstu. Tas man lika pabrīnīties, bet es savu nākotni pat īpaši zināt negribu.

Atbildes

  1.  1 0

  laima1000 (29) 6 (15165)3316 9 g  

  Viena sena draudzene ar to nodarbojaas un kad ziileja man -tad viss sakrita (to sapratu gada laika,jo vinja man zileja par 1-3gadiem uz priekshu) iznemot vienu lietu viss sakrita,tapec tagad baidos,katik ta pedeja lieta kadreiz ar nepiepildaas un dazreiz nodomaaju-labak nemaz nebuutu ziilejusi,tad tagad nebutu par tadam mulkibam jaaizdomajas :(

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 9 g  

  Jā, vuenur reizi čigāniete Ukrainā, kad atļāva nokāpt no ešalona. Pačakarēju 3 rbļ un tas arī bija viss.
  JĀ, TICU!
  1.Ticu, ka cilvēks, kas māk ar to normāli manipulēt un "čugunu liet", nākotnē badu nezinās. Muļķi - tas ir vienīgais neizsmeļamais resurss.
  2.Kaut kādu procentu atstāju cilvēkiem ar īpašām spējām, bet, domāju, viņi tik pat labi var to lietu izdarīt arī bez kārtīm.


  1.  0 0

  fritsis 2 (375)13 9 g  

  ticet ir viena lieta darit cita,jukt prātā dēļ visa tā vēl cita
  nepiekopju šīs tradicijas

  1.  0 0

  zhaks (43) 5 (3527)1510 9 g  

  ķipa man tas ir pie dirsas..
  es tikai gribu uzzināt kā nosprāgšu

  mutere zīlēt māk :)
  nedara to par maksu bet ja kāda tuva draudzene paprasa, ja ļoti vajag
  nekad nav bijis ka kautko nepareizu pateikusi

  bet latvijā īst zīlnie-ku/ces nav!

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32064)41537 9 g  

  Mana mamma agrāk it kā zīlēja! Nu ne zīlēja, bet lika kārtis... Pati savam priekam un dažām draudzenēm zīlēja, citiem ne un par naudu ar ne! Padevās viņai, viss ko teica, kas bija bijis pagātnē, bija tagadnē un lielākoties sanāca arī nākotnē! Man mamma tikai vienu reizi izlika kārtis, uzreiz pateica visu kā ir, lietas, ko viņa par mani pat nezināja un pateica kas būs tuvākajā nākotnē un kas tālākā nākotnē - pēc kāda mēneša piepildījās tas, kas bija teikts par tuvāko nākotni! Nekādiem zīlēšanas saloniem gan neticu, naudas izmešana un cilvēku muļķošana! :)

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system