Labākā atbilde

    1.  1 0

    Nixon77 5 (3251)25 16 g  

    Nu, itkā.

Atbildes

    1.  0 0

    gudra_skudra 1 (197)5 16 g  

    Nebiju izvirzījusi nekādas vēlmes, tā kā, laikam sanāk, ka nē, bet es nesūdzos.

    1.  0 0

    JUSTHATEME 7 (32687)346198 16 g  

    neee

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 16 g  

    Principaa jaa :)

    1.  0 0

    kapeeec 4 (1695)37 16 g  

    Man nebija materiālu vēlmju.Visādi citādi-lielās devās  

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 16 g  

    Jā!  

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 16 g  

    Es uz svētkiem neko nevēlējos, jo zināju, ka tāpat neko nedabūšu. Nedabūju arī.

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 16 g  

    Jā, ieguvu sirds siltumu. Satiku savus sen neredzētos radus.
    Man nebija īpašas vēlmes, ko saņemt Ziemassvētkos, man ir viss, ko man vajag.
    Ā, nu vienīgi gribēju jaunu Swatch pulksteni, bet to nevienam neteicu. Pati nopirkšu, kad būs iekrājumi.

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 16 g  

    Jā.

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 16 g  

    Jā, baznīcās bija laba aura - cilvēkiem liels prieks

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system