Atbildes

  1.  0 0

  zivs1979 (39) 6 (7349)2314 10 g  

  neko es tur nesapratu

  1.  0 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Nu gadās man pasēdēt pie kompa..Bet tik un tā mani tās iespējas neinteresē

  1.  0 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  nopelnīt,nauda par skādi nenāks nu nekad :)

Līdzīgie jautājumi

 • Papildus...
  jā, pārāk daudzos lai uzskaitītu šeit - ar 3 savām darba vietām saistītus, no skolas dažādus kursus, pati ko esmu atradusi.
 • Vai Tu varētu to atkārtot, vai radīt ko citu uz sava kompja?
  Iespējams, ka varētu, bet nez vai no pacietības viedokļa kaut kas sanāktu...
 • Cik ilgi 6-gadīgs bērns var tupēt pie kompja- kā Jums šķiet? Vai tādā vecumā arī var būt atkarība?
  Atkarība veidojas jebkurā vecumā,sevišķi ātri tādā vecumā,kad bērna prāts pat necīnās pretī notiekošajam,jo nesaprot kas notiek,viņš vienkārši spēlē.Patiesībā,tādā vecumā kompjūters,jeb datorspēles ir nevajadzīgas un bīstamas bērna psihei.
  p.s.te daudzi piemin 1,5 stundu,40min.......6gadīgam bērnam???????Viņam nedēļā pusstunda jau ir vairāk kā pietiekoši,turklāt,nejau spēles spēlēt,bet apgūt elementāras datoriemaņas.
 • Jautājums tiem, kas strādā. Kā Jūs meklējāt darbu? (papildus iekšā)
  Kad sāku meklēt darbu, bija padaudz, daudzas bija visai interesantas, kā labāko piemēru varu minēt vienu atgadījumu, aptuveni divus gadus atpakaļ: man pazvanīja no kāda kantora un uzaicināja uz darba pārrunām, potenciālās darba vietas adrese kkur Sarkandaugavā. Tolaik arī man nebija telefons ar gps, tādēļ vispirms noskatījos googlē aptuveno atrašanās vietu, tad devos uz tuvāko autobusu pieturu, lai brauktu uz darba interviju. Itkā jau pieturas, kurā man jākāpj ārā, nosaukumu +/- zināju, tomēr nebiju pamanījies to kautkur saglabāt. Braucu, braucu vēl, dzirdu "nākamā pietura - kapi, galapunks", hmm .. esmu laikam garām pabraucis. Pazvanu darba devējam un apskaidroju situāciju, teicu, ka mazliet aizkavēšos, kā saka, kam negadās vai ne?

  Braucu atpakaļ, izkāpju ārā, bet neizskatās, ka šeit būtu daudz mājas, apkārt tāds kā mežs no abām pusēm, kā vēlāk izrādījās, atkal aizbraucu par tālu. Nu neko, skrienu atpakaļ, domāju, ka nebūs nekur tālu, bet sanāca kādas 20min skriešanas, līdz nonācu līdz vajadzīgajai ielai. Ielu atradu, bet mājas ar tādu ciparu nav, ir cipars pirms, cipars pēc, bet īstās nav. Man zvana no tā kantora, jau domāju, ka tūlīt mani pasūtīs (jo jebkura sevis cienoša firma tā darītu), bet nē, šie ir gatavi gaidīt vēl (kopējais kavētais laiks jau sastāda nepilnu stundu). Jaukā kundze laipni apstāsta, ka tāda un tāda māja, netālu ir tas un tas. Itkā nonāku līdz tai vietai, bet joprojām nevaru atrast ēku ar tādu ielas numuru kā man vajadzētu. Un tikai pēc kādu 15 minūšu staigāšanas no vienas puses uz otru, sapratu, ka īstā ēka atrodas man priekšā, tikai izrādās, ka ēka ir ar vairākiem numuriem, katram korpusam savs ielas skaitlis.

  Soļodams pa kāpnēm uz pēdējo stāvu pie sevis domāju, ka nedaudz aizdomīgi, jo parasti neviens pusotru stundu nav gatavs gaidīt, ka ieradīsies kāds potenciālais darbinieks, jo vēl pat nav skaidrs vai maz pats gribēšu tur strādāt. Darba intervija bija ~3min, jo kā man sāka stāstīt par to, ka tā ir finanšu piramīda, kurā man jāpērk kautkāda alvejas sula un jāpārdod tālāk, no katra pirkuma kautko nopelnot, piecēlos, pateicos par veltīto laiku un aizgāju. Tik daudz laika patērēts un viss par velti, toties piedzīvojums bija labs.  

  Tovasar, kad biju paspējis aiziet līdz kādām trīs finanšu piramīdas firmām, jau biju apguvis iemaņas darba piedāvājumos "izfiltrēt", kurās ir reāls darbs un kurās tās sūda piramīdas. Un vēl tā smadzeņu skalošana tajās intervijās, kā arī veiksmes stāstu stāstīšana par to, ka kāda veca kundze kautkur tālu tālu nopelnījusi šādā veidā savu pirmo miljonu. Pēdējā no intervijām šāda tipa kantoros, uzdevu sev interesējošu jautājumu par to, ka, ja es meklēju darbu, tas nozīmē, ka man nepieciešama nauda, nevis tādēļ, ka man tā ir un nav kur īsti likt. Nu kautkā tā, bet vispār - veiksmi darba meklējumos! :)
 • Papildus pienākumi par papildus samaksu..
  skatoties cik bagats tu jūties, kadi papildus pienakumi un cik par tiem maksā
 • Vai Tu atbalsti, ka jaunieši papildus skolai strādā?
  Viņu izvēle ..
  NAudu visiem vajag ..
  Jā atbalstu .
 • Nu kurš jau sācis izmantot papildus segu pa naktīm?
  ne tikai papildus segu, bet arī sildītāju. Jo šajā aukstumā ir zudušas visas darbaspējas.
 • kurshs nodziis mani no kompja nost?:DD
  mums vajadzētu abām sadarboties,jo es no kompja arī nevaru nolīst,lai gan ļoti vajadzētu!Daudz darāmā, bet tā pele neklausa,kad lieku viņai Ircu taisīt ciet!jebko citu,tikai ne Irc! :D:D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system