Labākā atbilde

  1.  0 0

  Country 6 (11601)228 10 g  

  Es domāju, ka Ogres pilsētas arhīvā. Es biju viens no lieciniekiem šim gadījumam, jo braucām ar ģimeni skatīties šo lietu. Skatījāmies pa gabalu, jo tuvumā nevienu nelaida. Tikko viss atkal paskrēja gar acīm. Toreiz jau es domāju, ka neviens īekšā nesēdēja.

  Īsumā bija tā: Šod HES pārbauda tā, ka tek sakabinātas smagās mašīnas viena ar otru un pildītas ar smilšu maisiem. Tad viņas tiek pārvilktas pāri un viss. Šoreiz viņas brauca pašas un no lielas vibrācijas tilts sabruka. Gāja bojā cilvēki, kuri nepaspēja izlekt no mašīnām. Tie , kuri papspēja ne visi izglābās....

  Tajā laikā es mācjos laikam sestajā klasē...

Atbildes

  1.  1 0

  gunarsons 5 (2642)310 10 g  

  pameiģini google janau tad pajautā 1188...:D:D:D:D

  P.S 1188 tak visu zin:D:D:D:D

  1.  1 0

  DiiDii 7 (31465)31140 10 g  

  1986. gada 20. septembrī notikusī Ķeguma hidroelektrostacijas tilta sagāšanās, kurā gāja bojā 11 un guva ievainojumus 13 cilvēki, ir viena no neizprotamākajām gadsimta katastrofām. Tā notika laikā, kad tika veikta tilta pārbaude, ko vadīja kvalificēti, pieredzējuši speciālisti. Viņu rīcība, traģiski kļūdainais tilta pārbaudes plāns, kas paredzēja ļoti bīstamu konstrukciju pārslodzi, būtībā arī ir pats mīklainākais un, iespējams, pat pasaules mērogā nepieredzētais.

  Līdz ar tilta pārbaudes vadītāja bojāeju katastrofas brīdī un ar galvenā, ļoti pieredzējušā konsultanta nāvi dažus gadus vēlāk, vairs nav iespējams uzzināt, ko īsti abi zinātnieki domāja, izšķiroties par šādu, var teikt, – noziedzīgi riskantu, tilta pārbaudes izpildījumu. Ētisku apsvērumu dēļ publikācijā neminu abu šo cilvēku uzvārdus. Viņi, pēc daudzu aptaujāto speciālistu un notikuma aculiecinieku domām, bija galvenie traģēdijas vaininieki, tomēr katrā ziņā viņu vaina nebija tīša.

  Vēl jāpiebilst, ka 1988. gadā lietu izskatīja arī LPSR Augstākā tiesa. Toreiz, par spīti prokuratūras stingri noteiktajai pozīcijai atrast vainīgo, tiesnesis Pāvils Gruziņš tā laika apstākļos drosmīgi attaisnoja profesoru Albertu Skudru, kurš kā Rīgas Politehniskā institūta Būvmehānikas katedras vadītājs bija gluži formāli atļāvis veikt Ķeguma tilta pārbaudi.

  1.  0 0

  Spindzele 7 (20257)31351 10 g  

  Sagaidi gaismas pils uzcelshanu :D
  A Lv nav tada iespeja vecas avizes atrast?
  Parasti asv filmaas rada, kad meklee info, tad avizes vecas visu atrod :))

  1.  0 0

  miilulliite (30) 5 (2651)1510 10 g  

  tās vecās avīzes var meklēt Latvijas nacionālajā bibliotēkā, starpcitu- kamēr gaismas pils vēl nav uzcelta- tā atrodas tepatās pie leļļu teātra

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds lūdzu varētu varbūt zināt un palīdzēt...
  Uzraksti tieši bugzy viņš ir baigais spečuks šinīs lietās
  Viņu var atrast te - Nr 12
  http://irc.lv/qna/reitings?order=points&period=all&category=0&page=2
 • varbūt kāds zin?
  Visām programām, kurām,ir tāda iespēja, kā FLIP (horizontal). Man tāda ir - Paint.NET  - par brīvu novelkama un installējama.
  Bet pirms vilkt, paskaties, varbūt Tavā datorā jau ir programma ar tādu iespēju.
  http://clip2net.com/s/1nwde
  http://clip2net.com/s/1nwer
  Tikko paskatījos , tāda iespēja ir ari "Mazajam" Paintam, kam droši vien ir jābūt Tavā datorā (ja Windows), arī zem IMAGE un saucas FLIP/ROTATE (pati pirmā).
 • Varbūt kāds zin???
  to zhaks - eksistē valsts valodas prasmes līmeņi (pieņemu, ka tagad domā, ka arī es murgoju) - A, B un C, attiecīgo kategoriju piešķir pēc valsts valodas eksāmena kārtošanas. Ja esi mācījusies latviešu skolā un nokārtojusi latviešu valodas eksāmenu, tad neko vairāk arī nevajag, uzrādi dokumentu un viss. Ko domāji ar krievu pasi? Nepilsoņa pase? Ja tā un valsts valodas eksāmenu (ne skolas laikā, ne ārpus tā) neesi kārtojusi, tad nāksies gan aizstaigāt līdz jaukajai iestādei un to nokārtot. :)
 • varbūt kāds zin?!
  http://politika.lv/index.php?id=11089&t=10899             <---palasi.....;]


  http://puika.blogiem.lv/
 • Var būt или Varbūt? Как правильно и почему?
  var būt - может быть
  varbūt - возможно.
 • varbūt....
  neciinos...:D
  no sava puisha vnk izshkjiiros...bet apkaarteejie mani jmiil taadu kaada esmu taadeelj man kompleksu vnk nav...kaadeelj gan...es esmu es un viss, kadam kkas nepatiik tad lai padomaa vai pasham nav kompleksu par sevi...:))
 • Vot kā tā varbūt?(iekšā)
  vienmēr pastāv iespēja, ka komentārus rakstīja - brālis, māsa, kāda "draudzene" vai kas tamlīdzīgs, no viņas datora.
  Varbūt pati rakstīja. Kādēļ? Nu cerēja pievērst cilvēku uzmanību. Varbūt komentāros rakstīja tādas lietas kā "tu esi stulba/ tu esi resna utt." cerībā, ka citi cilvēki uzrakstīs "tā nav, viņa ir ļoti jauka/skaista/slaida/gudra utt"
  Bet par pašnāvību. Kurš, izņemot viņas vecākus, ir teicis, ka pašnāvības iemesls bija tieši internetvietne, tā vienkārši var būt viena no viņas dzīves sastāvdaļām, tik pat labi, tās varēja būt problēmas ģimenē, skolā, draugu lokā vai iemīlējās kāda puiši, un vienkārši nevienam nebija stāstījusi, ka par kaut ko pārdzīvo. Meitēns netika galā ar problēmām un neviens nezināja,ka viņai tādas ir.
  Beside - nav izslēgts (ieskaitot, viņas iespējamo tieksmi sevi pašu aizvainot internetā), ka viņa negribēja nomirt, bet gribēja pievērst sev uzmanību, mūsdienu jauntnē, tas bieži sastopas ar pašnāvniecisku draudu līdzekli, un vienkārši pārsita par strīpu.
 • Kāds varbūt zin?
  ctrl+F
 • bet varbūt tomēr...
  Viņu mainīs vairs tikai tā pasaule. =D
  Nu čist tu aprakstīji, kaut kādu debīlu neveiksminieku. ))
 • Varbūt kādz zinās?
  balodis ir taads tramdiigaaks dziivnieks, bet tajaas reizees, kad manaa istabaa ieraapo kaiminju kakjis, tad mazliet vinju padzenaaju, paplaukshkjinu plaukstas, un shameejais peec iisa briizha jau ir aaraa :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system