Labākā atbilde

  1.  3 0

  Izredzetais (26) 6 (11629)2411 8 g  

  man iešāvās prātā ka visi sliktie darbi reiz nāks gaismā, kā saka kapā līdzi nepaņemsi :)

Atbildes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Njuss.. tā arī jāsaprot.   Viss pateikts skaidri un gaiši. Sadari kaut ko sliktu, slēp, neslēp, tāpat viss reiz nāks gaismā - ja ne sadarītāja dzīves laikā, tad pēc viņa nāves. Situācijas? Kādu apšmaukt/apkrāpt, krāpt, apzagt, nogalināt utt..
  Varbūt  -vienīgais -varētu nepiekrist. Ļauns darbs, gan pagrūti, bet tomēr ir atseviški gadījumi, kad to var kompensēt ar daudziem labiem darbiem. Man ir zināmi gadījumi, kad cilvēks ir izdarījis ļoti lielu ļaunumu, bet dzīvojot izdarījis tik daudz laba, mainījis attieksmi pret kaut kādām lietām, ka neviens vairs pat negrib atcerēties to slikto. Bet tas ir reti un brīžiem grūti - parasti jau ir tā , kad Tavas, pat dziļi patiesas nožēlas sabiedrībā rada vēl negatīvāku, ņirdzīgāku attieksmi. Sadari sū...us - pasmejies, ej tālāk neatskatoties un notiek brīnums - purvs apklust, pamīņājas mulsumā un čuššš! :D
  Mūsu postmoderno uzskatu pied..tajā laikmetā , pirmām kārtām - ja nu dzīvē ,,kāja paslīdējusi" - galvenais noturēt taisnu muguru dzīvot tālāk (nevis dzīvot nožēlu murgos -t.i. eksistēt). Kā jau te ne vienreiz esmu teicis un savukārt cits cilvēks man to teica, kas lika man aizdomāties - nenožēlo - ar nožēlām sadarīto neizmainīsi - izdari visu,. lai pēc iespējas labotu lietas, izdari secinājumus turpmāko gadījumu nepieļaušanai un DZĪVO!
  Otrkārt - tajā laikā, kad Šekspīrs rakstīja šos vārdus, bija cita vērtību izpratne, sabiedrības uzskati utt.. (,,kodols" nemainas - augšā stāvošais vienmēr varēja atļauties savārīt ziepes vairāk  un palikt joprojām ,,topā", par ko zemākas kastas pārstāvis bez liekas vilcināšanās būtu (un reāli arī bija) saīsināts par galvas tiesu. Rakstit te var daudz - sākot jau ar vārdu VISI - ko tas nozīmē visi?  - pirmām kārtām  - priekš Tevis??? Varbūt Tev uz VISIEM dzīļi uzd..t!?   Varbūt tie visi , Tavu kļūdu cilātāji, to dara TĀPĒC, LAI PIESEGTU/NOVĒRSTU VISU(sabiedrības/purva/saucat kā gribat)UZMANĪBU NO  SAVĀM SAVĀRĪTRĀM ZIEPĒM???  
  Labi, aizveros, jādod citiem taču arī iespēja izteikties :D

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 8 g  

  ? Tas ir elementāri. Citiem varbūt šie vārdi prasa piecas minūtes, nevis vienu, bet.. vnk sāc domāt!

  1.  0 0

  dadze 4 (2452)23 8 g  

  Neapvainojies,bet jābūt diezgan aprobežotam,lai nesaprastu šos Šekspīra vārdus....

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system