Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  viizija 4 (1651)38 17 g  

  ar filmu "Džezā tikai meitenes "

  1.  0 0

  Eiforija 4 (1956)414 17 g  

  Latiinjamerikaa taa ir nacionaalaa deja.....

  1.  0 0

  Terchiks 5 (3118)1411 17 g  

  Es nezinu - kāpēc, bet ar Antonio Banderasu.

  1.  0 0

  haralds (72) 6 (6719)237 17 g  

  Ar Bertoluči /nejaukt ar Botičelli!/ filmas nosaukumu.

  1.  0 0

  vijolite24 (64) 6 (7958)239 17 g  

  vienreiz redzeju ka tango dejo čigāni.............tas bij kaut kas!!!!!!!!!!!!!!ši ir deja ko svā laikā vspār noliedza dejot vai tikai Latvijas robežas vai tālk tik smalki gan nezinu bet tā bij.mana vecmāmina to stāstija vina bij liela dejotāja.

  1.  0 0

  laima1000 (33) 6 (15164)3317 17 g  

  ar to pashu ko lexus

Līdzīgie jautājumi

 • Можете пожалуйста скинуть слова испанской версии Shakira-Objection(tango)?
 • ko nozīmē deja vu?
  viltus atmiņas
 • Kas Tev ir deja?
  Man pat grūti izteikt wārdos, kas man ir deja. Tās ir emocijas, tas ir dzīwes weids, k-kas kas pārņem mani no galwas līdz pašiem pirxtu galiņiem. Kad es pakļaujos ritmam & ļaujos dejai, tad itkā nokļūstu citā dimensijā. Tas tā dažos wārdos, kas MAN ir deja!
 • Kāda ir "Tava" mīļākā deja? =)
  salsa, lēnais valsis, fokstrots... to pirmo deju ar bērnības draugu māsas kāzās piepraktizējām, kad sākās kāds valsītis, tad tas uz salsas fona likās kā gliemežu deja  
 • Deja vju, быть или не быть, вот в чём вопрос?
 • deja ........ ???
  otrdien ta bija :)
  dakterite pateica ka analizu rezultati ir pozitivi, ka manas aizdomas par to, ka es gaidu mazuli. tur pat dakteres kabineta saku dejot un acis laimes asaras:))
  un vakara kad virinam pateicu - vins saka raudat, un vinam lidzi es... un galu gala mēs abi aiz laimes abi raudajam un dejojam...
 • ar ko tev asocējas vecāki?
  Nāk atmiņā texts no wienas filmas:
  "Wienīgie cilwēki kuros bioloģiski ir ielikts pienākums Tewi mīlēt!"..  
 • ar ko tev asocējās vārds brīvība
 • Tava mīļākā krāsa - ar ko viņa Tev asocējas?
  Sarkana.
  Var simbolizēt kaislību, dusmas seksualitāti, revolūciju, briesmas. Sarkanā ir asiņu krāsa – dzīvības simbols, tajā pašā laikā jāatceras, ka asiņu izliešana nozīmē nāvi. Sarkanais visspēcīgāk kairina mūsu redzi. Tā simbolizē nerimtību, trauksmi, kustību, tos spēkus, kas cilvēkiem liek ciest un atkal atdzimt. Šī krāsa simbolizē drosmi, cīņu un uzvaru. Tā uzbudina un paātrina. Tās devīze ir – nekad neapstāties! Šī krāsa iedvesmo un dod spēku turpināt aizsākto darbu.
  Šīs krāsas pozitīvais aspekts – līderība, neatlaidība, cīņa par savām tiesībām, dinamiskums, atzinība, atdzimšana, pateicība.
  Savukārt negatīvais aspekts, kad notikusi pārsā­tinā­šanās ar šo krāsu, – neiecietība, cietsirdība, spītība, kareivīgums, fizisks pārspēks. Šī krāsa pastiprina arī kauna un vainas apziņu.
  Sarkanajā krāsā ir daudz juteklības. Tā valda pār seksuālajām attiecībām, un viens no galvenajiem tās uzdevumiem ir rūpes par dzimtas turpinājumu. Sarkanā krāsa savā labākajā izpausmē piepilda dzīvi ar kaislību, kas nes gandarījumu, bet negatīvajā aspektā tā ir saistīta ar dzīvniecisku instinktu un izvirtību.
  Sarkanā krāsa ir orientēta uz izdzīvošanu un paš­saglabāšanos, tā izjūt vajadzību pēc taisnības.
 • ar ko jums asocējas zilā krāsa?
  Zilā krāsa simbolizē gudrību, bezgalību, mūžību. Tā izraisa asociācijas par Visumu un dievišķo esamību. Debes­zilā krāsa ir kā simbols domas skaidrībai. Senie ēģiptieši debeszilo krāsu izmantoja, lai attēlotu patiesību, visu lietu galveno būtību. Senās Ēģiptes tradīcijās debesu dievietes krāsa bija gaiši zila. Arī jaunais Ūdensvīra laikmets ir simboliski iezīmēts ar debeszilo krāsu.Debeszilā krāsa simbolizē aizsardzību, mieru un iedvesmu.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system