Labākā atbilde
-
1 0
laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g
JO smagāks lēmums, jo vairāk atrunu un komatu.. nav spēka nāv velmes ir tikai naiva cerība, kuru, pat lieks smaids vai apskāviens var iztraucēt!

Atbildes
-
1 0
Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g
jābūt tik stipram, lai neietekmētos no apkārtējiem.. jo reizēm pat viens pateikts vārds, izjauc zelta plānus!:@

-
1 0
gahana 7 (20832)3849 18 g
tad laikam nav lemts, nav veerts. jo es zinu- ja pati ieksheeeji pretojos kkam- to noteitki nevajag dariit, jo nekas labs nesanaaks..

-
0 0
FISHERSPOONER 6 (7721)2632 18 g
Jābūt lielam gribas spēkam, es jau mēģinu aiziet prom [ne no irc] jau vairākas nedēļas un man nekas nesanāk, bet šoreiz es nolēmu stingri ka viss ir galā, sākšu visu no jauna un ja šoreiz es neaiziešu tad es būšu zaudējis cieņu pats pret sevi un es gribu pierādīt pats sev ka es esmu STIPRS :D

-
0 0
saldumins15 (34) 4 (1984)1922 18 g
ir ja'but bezrūpīgam un bezspēcīgam tad to izdarit ir vieglāk..
